سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی (/showthread.php?tid=13902)

صفحه ها: 1 2 3

RE: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - saeedhashemi1371 - 05-12-2016 10:14 PM

دوره کارخونه بسیار جالب هستش

RE: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - Sadeghian1000 - 11-25-2016 01:02 AM

(11-21-2015 11:43 AM)boystars نوشته شده توسط:  
(08-17-2015 01:17 PM)saamaan2020 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخوام توی این تاپیک دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان رو معرفی کنم و از کسایی که از این دوره استفاده کردن خواهش میکنم نظرشون رو بیان کنن.
این دوره آموزش تولید محتوای آموزشیه و به نظرم یه پیشنیاز برای خیلی از دوره های کسب درآمد و بازاریابیه. چون توی اکثر دوره ها تولید محتوا رو به صورت مناسب آموزش نمیدن
بعضی از افراد معروفی که محصولات آموزشی تولید میکنن از این دوره استفاده کردن
مثل حسین عباسمنش، محمدپیام بهرام پور، سعید محمدی
برای اطلاعات بیشتر به سایت مدیر سبز سر بزنین
هزینه این دوره آنلاین 690 هزار تومان هست.
من قصد دلرم این دوره رو تهیه کنم اما هزینه ش برای خودم یه مقداری بالاست و احتمالا برای خیلی از افراد علاقمند دیگه هم این هزینه ی بالایی باشه
پس به نظرم کار خوبی باشه که کسایی که میخوان این دوره رو تهیه کنن و به تنهایی نمیتونن هزینه ش رو پرداخت کنن، این دوره رو به صورت شریکی تهیه کنیم. یعنی مثلا اگر 10 نفر باشیم، هر کس 69 هزار تومان پرداخت کنه و دوره رو بگیریم.اگه مایلین با هم این دوره رو خریداری کنیم، بهم پیام خصوصی بدین
شاد، موفق و سربلند باشین Smile

سلام به دوستان عزیزم.
من دوره اموزشی "کارخانه تولید اطلاعات" رو خریدم و فوق العاده دوره عالی ای بود.
پیشنهادی که به دوستانم دارم اینه که لطفا خودتون و به تنهایی این دوره رو خریداری کنید.
اولا این کار که به صورت اشتراکی خریداری کنید کار جالبی نیست!
دوما من معتقدم کسی که 69000 تومن پول میده به اندازه همون 69000 تومن چیز یاد میگیره!! من اینو به شخصه تجربه کردم.

من این پکیج و سایر محصولات مدیر سبز رو دارم ولی هیچ وقت اونا رو نفروختم.

برای دانش باید هزینه کنید.

RE: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - Sadeghian1000 - 11-25-2016 01:04 AM

(11-21-2015 11:43 AM)boystars نوشته شده توسط:  
(08-17-2015 01:17 PM)saamaan2020 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخوام توی این تاپیک دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان رو معرفی کنم و از کسایی که از این دوره استفاده کردن خواهش میکنم نظرشون رو بیان کنن.
این دوره آموزش تولید محتوای آموزشیه و به نظرم یه پیشنیاز برای خیلی از دوره های کسب درآمد و بازاریابیه. چون توی اکثر دوره ها تولید محتوا رو به صورت مناسب آموزش نمیدن
بعضی از افراد معروفی که محصولات آموزشی تولید میکنن از این دوره استفاده کردن
مثل حسین عباسمنش، محمدپیام بهرام پور، سعید محمدی
برای اطلاعات بیشتر به سایت مدیر سبز سر بزنین
هزینه این دوره آنلاین 690 هزار تومان هست.
من قصد دلرم این دوره رو تهیه کنم اما هزینه ش برای خودم یه مقداری بالاست و احتمالا برای خیلی از افراد علاقمند دیگه هم این هزینه ی بالایی باشه
پس به نظرم کار خوبی باشه که کسایی که میخوان این دوره رو تهیه کنن و به تنهایی نمیتونن هزینه ش رو پرداخت کنن، این دوره رو به صورت شریکی تهیه کنیم. یعنی مثلا اگر 10 نفر باشیم، هر کس 69 هزار تومان پرداخت کنه و دوره رو بگیریم.اگه مایلین با هم این دوره رو خریداری کنیم، بهم پیام خصوصی بدین
شاد، موفق و سربلند باشین Smile

سلام به دوستان عزیزم.
من دوره اموزشی "کارخانه تولید اطلاعات" رو خریدم و فوق العاده دوره عالی ای بود.
پیشنهادی که به دوستانم دارم اینه که لطفا خودتون و به تنهایی این دوره رو خریداری کنید.
اولا این کار که به صورت اشتراکی خریداری کنید کار جالبی نیست!
دوما من معتقدم کسی که 69000 تومن پول میده به اندازه همون 69000 تومن چیز یاد میگیره!! من اینو به شخصه تجربه کردم.

من این پکیج و سایر محصولات مدیر سبز رو دارم ولی هیچ وقت اونا رو نفروختم.

برای دانش باید هزینه کنید.
سلام اگه کسی این دوره رو خریداری کرده میتونه به من اطلاع بده ممنون میشم09395604377

RE: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - fariborz.soltanpoor - 01-13-2018 01:53 AM

سلام
بابت دوره کارخانه تولید اطلاعات پیام نوشته بودید
میخواستم بگم من هم میخوام این دوره رو تهیه کنم
از چه طریق باید اقدام کنم؟

RE: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - fariborz.soltanpoor - 01-13-2018 01:56 AM

میخواستم کارخانه تولید اطلاعات رو تهیه کنم
از چه طریقی باید اقدام کنم؟

RE: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی - fariborz.soltanpoor - 01-13-2018 02:01 AM

میخواستم کارخانه تولید اطلاعات رو تهیه کنم
از چه طریقی باید اقدام کنم؟