سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم (/showthread.php?tid=13890)

صفحه ها: 1 2

بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - tavanaa - 08-15-2015 11:32 PM

با سلام و درود خدمت همه دوستان این سایت
من در زمینه صنایع دستی(کیف چرم-جعبه کادو) در منزل فعالیت میکنم و قصد دارم یک کارگاه کوچک با2-3نفر نیرو در همین زمینه ایجاد کنم و علاوه بر عرضه به بازار، تولیدات خودمو در یک مغازه کوچک به فروش برسونم.
من ساکن تهران هستم و با توجه به اجاره های بالای این شهر از چند مسئله میترسم یکی اینکه از پس اجاره ها بر نیام و دیگه اینکه جنس هایی که تولید می کنم روی دستم بمونه و....
نیاز به راهنمایی شما دوستان دارم و با توجه به اینکه این تولیدات جز نیاز اساسی مردم به حساب نمی آیند چیکار کنم فروشم با رکود مواجه نشود؟

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - radd - 08-16-2015 03:21 AM

سلام
عاشق چرم دوزی هستم ولی حیف در شهرستان نیست به مرد ها یاد بده
شما نمونه کار درست کن برو به فروشگاه ها نشون بده برای خرید قیمت خوب بده بگود فلان قدر بخری اشناتیون میدم
البته ببین هزینه ش برات سود داره یانه چون چرم گرونه
بعدش اگر مشکل دار نیست برات سایت فروش چرم بزن محصولاتت بفروش ولی چون نمادهم لازمه و ادرس نمیدونم مشکل داری ادرس بنویسی توسایت یانه
موفق باشید

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - davaran - 08-16-2015 08:15 AM

برند چنته رو نیگاه کنید .
با دست خالی و فقط تبلیغات فی سبوک و شبکه های اجتماعی استارت کار زدن و معروف شدن ...
راحت تو اینسالگرام می توانید بازارخوبی برای فروش پیدا کنید و طبیعتا نگرانی از اینده نداشته باشید
مدیریت هزینه کنید
وقتی می خواهید هم تولید کنید و هم خرده فروش رو خودتان انجام دهید طبیعیه که زیاد بزرگ نمی شید ..

http://rangirangi.com/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%82-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%DA%86%D9%86%D8%AA%D9%87/

http://honardast.com/chantehcharm

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - tavanaa - 08-16-2015 09:51 AM

سلام.ممنونم از دوستان
کاربر محترمی که عاشق چرم دوزی هستند، شما میتوانید به مرکز استان خودتون مراجعه کنید .احتمالا مراکزی برای آموزش آقایان وجود داشته باشه.در کل قصد دارم که از طریق سایت و اینستاگرام برای فروش محصولاتم استفاده کنم،از آقای davaranهم بخاطر اطلاعاتی که دادند،ممنونم. واقعا نمیدونستم شبکه های اجتماعی تا این حد موثرند. در مورد فروش هم نیتم اینکه در درجه اول تولید برای بازار باشه و در کنارش هم خودم هم مکانی برای فروش داشته باشم.

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - tavanaa - 08-17-2015 02:03 PM

خیلی ها خواستن تو این زمینه برند بشن اما فقط یه تعداد محدودی موفق شدن.مثل چنته
نمیدونم رمز موفقیت برند چنته چیه. از کارشون خوشم اومد.
از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن میخوام کمکم کنند.

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - مصطفي صادقي - 08-17-2015 10:44 PM

(08-16-2015 03:21 AM)radd نوشته شده توسط:  سلام
شما نمونه کار درست کن برو به فروشگاه ها نشون بده برای خرید قیمت خوب بده بگود فلان قدر بخری اشناتیون میدم
بعدش اگر مشکل دار نیست برات سایت فروش چرم بزن محصولاتت بفروش ولی چون نمادهم لازمه و ادرس نمیدونم مشکل داری ادرس بنویسی توسایت یانه
موفق باشید
لايك12_00212_002 سایت فروش چرم
الان فروش اينترنتي و بازاريابي اينترنتي يكي از كار هاي خوب براي هر كاريه.

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - tavanaa - 08-18-2015 12:08 AM

(08-17-2015 10:44 PM)مصطفي صادقي نوشته شده توسط:  
(08-16-2015 03:21 AM)radd نوشته شده توسط:  سلام
موفق باشید
لايك12_00212_002 سایت فروش چرم
الان فروش اينترنتي و بازاريابي اينترنتي يكي از كار هاي خوب براي هر كاريه.

واقعا سایت برای فروش تا این حد جواب میده؟
من فکر میکنم فقط در حد یه روش تبلیغاتیه حالا ممکنه بشه یا نه

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - tavanaa - 08-19-2015 12:15 PM

سلام
اگه کسی تجربه فروش اینترنتی داره لطفا از تجربه اش بگه و اینکه چقدر در فروشش موثر بوده

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - اقاي ايـــده - 08-19-2015 12:52 PM

(08-19-2015 12:15 PM)tavanaa نوشته شده توسط:  سلام
اگه کسی تجربه فروش اینترنتی داره لطفا از تجربه اش بگه و اینکه چقدر در فروشش موثر بوده

درود
در زمينه فروش اينترنتي
در بحث سايت
اگر ميخواهيد نتيجه بگيريد
اول يك سايت خوب و كامل با تصاوير با كيفيت قيمت مناسب و محصولات جالب داشته باشيد
دوم= تبليغات فراوان در سايت هاي مختلف پربيننده
سوم=پشتيباني خوب قوي در امر فروش-ارتباط با مشتري- ارسال محصولات

اگر در هر يك ضعيف كار كنيد به نتيجه رضايت كننده نخواهيد رسيد.
هم اكنون يك سايتي كه از 2 سال پيش اقدام به فعاليت كرده است كل نت را از تبليغات خودش پر كرده است و در حال حاظر جزء 10 سايت اول در بخش خودش هست

در برخي از فروشگاه هاي اينترنتي روزانه بيش از چند ميليون فروش هم داريم و در برخي روزانه هيچ فروشي هم نداريم

هر انچه كه هزينه كنيد به همان اندازه هم بدست خواهيد اورد.
گرچه هزينه درست و دقيق در امر زودتر به نتيجه رسيدن خيلي مفيد هست
هميشه هزينه زياد كردن نشانه موفق شدن نيست

RE: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم - Danial_Javadi - 08-23-2015 12:45 PM

سلام
بنظر من آرشیوی از نمونه کارهاتون درست کنید و ببرید به یه سری از فروشگاه های کیف و کفش نشون بدید، شرایط و ایده های جدید قرار بدید. یه کارهایی انجام بدید که مد روز باشه و مشتری پسند. اینطوری بازار رو قبضه خواهید کرد. برخی فروشگاه های ولنتاین هم هست اونا هم طرفدار اینطور محصولات هستند. بنابه نیاز روز مردم محصول تولید کنید. چندتا محصول آس و خاص که فروختید دیگه اینقدر سفارش تون زیاد میشه که به همشون هم نمیرسید.
موفق باشید.