سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای کسب درآمد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: مشاوران ویژه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- موضوع: راهنمایی برای کسب درآمد (/showthread.php?tid=13867)

راهنمایی برای کسب درآمد - مرتضی حسین پور - 08-13-2015 12:43 PM

سلام میخوام راهنماییم کنید.میخوام یک سایتی ایجاد کنم که یک صنفی از تولیدکنندگان رو در سراسر کشور بهم متصل کنم تا مستقیم باهم کارکنن و دست دلال ها کوتاه بشه.این سایت میتونه سوداورباشه برآم چطور؟

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - ashena_73 - 08-13-2015 03:46 PM

(08-13-2015 12:43 PM)مرتضی حسین پور نوشته شده توسط:  سلام میخوام راهنماییم کنید.میخوام یک سایتی ایجاد کنم که یک صنفی از تولیدکنندگان رو در سراسر کشور بهم متصل کنم تا مستقیم باهم کارکنن و دست دلال ها کوتاه بشه.این سایت میتونه سوداورباشه برآم چطور؟

این که ایده ی چند ماه پیش ما بود..!

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - مرتضی حسین پور - 08-16-2015 10:27 AM

(08-13-2015 03:46 PM)ashena_73 نوشته شده توسط:  
(08-13-2015 12:43 PM)مرتضی حسین پور نوشته شده توسط:  سلام میخوام راهنماییم کنید.میخوام یک سایتی ایجاد کنم که یک صنفی از تولیدکنندگان رو در سراسر کشور بهم متصل کنم تا مستقیم باهم کارکنن و دست دلال ها کوتاه بشه.این سایت میتونه سوداورباشه برآم چطور؟

این که ایده ی چند ماه پیش ما بود..!
بنده هم جهت راهنمایی سوال کردم از دوستانی مثل شما که قبلا دنبالش بودین

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - radd - 08-16-2015 12:10 PM

هزینه تبلیغات داری بزن نداری طرفش نرو

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - shahcar - 11-17-2015 09:26 AM

فکر خوبیه
سایت علی بابا بزرگترین سایت چین هم همین طوری کار میکنه و رییسش پول دارترین ادم چین هستششش
نصف تراکنش های بانکی چین مربوط به همین سایت هست
اینده خوبی داره
بازار اینده بازار الکترونیک است
من با هات هستم
09382921399

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - ashena_73 - 11-17-2015 10:46 AM

باید ماهیتش یه چیزی باشه مثل ایسام ولی یه جاهاییش رو تغییر بدی که امکان عمده فروشی هم توش باشه
و با سایت های دیگه حتی خارجی هم بتونی همکاری کنی ، مثلا برای صادرات سایت شما واسطه بشه !!! مثل ایسام
البته هزینه میخواد
ولی کافیه دو بار تو تلویزیون تبلیغ بشه...دیگه کارت حله..

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - هورداد - 11-17-2015 01:41 PM

یه همچین سایتی رو راحت میشه زد اما با دلال ها نمیشه جنگید
خریدار نهایی برای پخش هم به دلال ها اعتماد داره
این جور روابط تلفنی هستش و شما نمیتونید پخش کننده عمده استانی رو مجبور کنید که با سایت یا نرم افزار موبایل کار کنه
مسئول بازاریابی شرکت ها هم بیشتر با پخش کنندگان کار میکنن و حوصله سایت بازی رو ندارن

من حدود هشت میلیون تومان سر وبسایت وسپار خرج کردم اما آخرش یه سایت فقط آموزشی برای من موند و شرکت ها و پخش کنندگان رو نتونستم به هم لینک کنم
چون خودشون به سیستم تلفنی و قیمت روز عادت کردن و حوصله به روز کردن قیمت در سایت یا استعلام قیمت در سایت رو ندارن
حتی سامانه پیامکی راه انداخته بودم برای اعلام و به روزرسانی قیمت ها اما باز هیچکی باهاش حال نکرد و صد برابر پول یه پیامک با موبایل حرف میزدن...

RE: راهنمایی برای کسب درآمد - mirfazl - 03-06-2016 01:24 AM

سلام میشه منم راهنمایی کنید از کچا شروع کنم