سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه (/showthread.php?tid=13843)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - KomakMikham - 08-10-2015 03:07 PM

سلام ممنون از راه اندازی این تاپیک و راهنمایی های ارزشمند شما . نمی دونم همین جا باید بگم یا نه ؟ می خوام ناشر بازی های کامپیوتری و پلی استیشن و xbox مثل شرکت پردیس گیم و یا T20 یا عصر بازی باشم یادم رفت نرم افزار هم شاید بتونم.

*مجوز می خواد ؟ چجوری باید مجوز بگیرم ؟ (اصلا میخوامم بدون مجوز فعلا شروع کنم)
*چه دمو دستگاهی لازم داره ؟ چقدر کلا سرمایه می خواد ؟ (البته برای شروع کم کم می خوام پیش برم)

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - mehran121 - 08-10-2015 05:18 PM

(08-10-2015 01:09 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  ممنو از راهنماییهاتون کلی فکرم باز شد - من کلا به پرورش حیوانات خیلی علاقه دارم دوست دارم 1 مزرعه بزرگ داشته باشم با کلی حیوون بخصوص خرگوشها

پس فعلا میرم دنبال بازارش ببینم پشمشون رو کیا میخوان

برادر من انشالله موفق باشی هر سوالی دیگه ای هم داشتی من در خدمتم

حیواناتی که زیاد به نگهداری و درمان احتیاج ندارند زیاد هستند مثلا مثل :
کبک - بلدرچین
بلدرچین راه های درآمدی زیادی داره
گوشت کبک هم خیلی قیمت بالایی داره در نتیجه درآمد اون هم بالا خواهد بود

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - mehran121 - 08-10-2015 05:27 PM

(08-10-2015 03:07 PM)KomakMikham نوشته شده توسط:  سلام ممنون از راه اندازی این تاپیک و راهنمایی های ارزشمند شما . نمی دونم همین جا باید بگم یا نه ؟ می خوام ناشر بازی های کامپیوتری و پلی استیشن و xbox مثل شرکت پردیس گیم و یا T20 یا عصر بازی باشم یادم رفت نرم افزار هم شاید بتونم.

*مجوز می خواد ؟ چجوری باید مجوز بگیرم ؟ (اصلا میخوامم بدون مجوز فعلا شروع کنم)
*چه دمو دستگاهی لازم داره ؟ چقدر کلا سرمایه می خواد ؟ (البته برای شروع کم کم می خوام پیش برم)

خواهش می کنم برادر من

من اطلاعات چندانی در این زمینه ندارم ولی تا جایی که بنده خبر دارم
کار شما جزو شغل های مجازی هست و نیاز زیادی به دفتر بزرگ نداره
شما یک سالن به عنوان دفتر فروش و مدیریت لازم دارید ویک سالن هم برای نشر
اگر خودتون مهندس نرم افزار باشید که هیچ ولی در غیر این صورت باید حداقل برای شروع کار یک مهندس نرم افزار استخدام کنید
حتما باید مجوز بگیرید بدون مجوز شما رو به عنوان شغل زیر زمینی شناسایی می کنند و براتون مشکل های بزرگ پیش میاد
پس شما از وزارت ارشاد و مجمع امور صنفی سوال کنید اونها راهنمایی می کنند شما رو
به نظر من شما اول از هر کاری برید و به عنوان کارمند برای شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند کار کنید
حتی اگر شد به عنوان آبدارچی با کمترین پورسانت
فقط نیت در این کار این هست که شما با شیوه ی کار آشنا بشید این به شما خیلی کمک می کنه
من خودم دو سال پیش در حال راه اندازی یک کارخانه آبمعدنی بودم که به یکی از کارخونه ها رفتم به عنوان کارگر و یک ماه براشون کار کردم با تمام شیوه کار آشنا شدم

ولی نباید کسی بفهمه که شما می خواید همچین کاری رو راه اندازی کنید

بازم پوزش می خوام که در این زمینه چیز زیادی نمی دونم
هر سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - Shadiii - 08-10-2015 11:16 PM

سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم و البته برنامه نویس خوبی هم نیستم
اما گاهی به فکرم می رسه چند تا برنامه نویس خوب دور هم جمع کنم و یه شرکت تولید نرم افزار بزنم اما خیلی تردید دارم و فکر می کنم نیاز به اطلاعات خیلی بالایی داره. لطفا راهنماییم کنید

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - mehran121 - 08-11-2015 01:05 AM

(08-10-2015 11:16 PM)Shadiii نوشته شده توسط:  سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم و البته برنامه نویس خوبی هم نیستم
اما گاهی به فکرم می رسه چند تا برنامه نویس خوب دور هم جمع کنم و یه شرکت تولید نرم افزار بزنم اما خیلی تردید دارم و فکر می کنم نیاز به اطلاعات خیلی بالایی داره. لطفا راهنماییم کنید
سلام
خیلی هم عالی
ببینید شما نیاز به یک دفتر دارید که حداقل 30 متر باشد 20 متر برای قسمت تولید و برنامه نویسی و 10 متر برای دفتر فروش باشه
ببینید شما باید افرادی که در زمینه های زیر وارد هستند و سرمایه راه اندازی رو ندارند استخدام نمایید
1 : برنامه نویس html
2 : برنامه نویس #C و ++C
3 : برنامه نویس ویژوال بیسیک
4 : برنامه نویس php
6 : برنامه نویس برای برنامه های موبایل تعداد 2 نفر
7 : یک نفر هم منشی خانم با روابط عمومی بالا برای پاسخ گویی به مشتریان

شما یک سایت هم راه اندازی کنید و خدماتی از قبیل تولید انواع نرم افزار تحت وب، طراحی سایت ، نرم افزار های تحت ویندوز ، اسکریپت نویسی اختصاصی ، طراحی نرم افزار های موبایل ، فروش هاست و دامنه + خدمات پیامک و منشی تلفنی
ببینید با این کار شما یک شرکت بزرگ با سرمایه ی اندک راه اندازی کرده اید
شما حداقل 8 کامپیوتر احتیاج دارید که می تونید به برنامه نویس هایی که استخدام می کنید بگید هر کدوم سیستم خودش رو بیاره
با تبلیغ و بازاریابی میان شرکت ها صد درصد موفق میشید
خودم برنامه نویس هستم پروژه های زیادی برای دانشجو ها انجام دادم اگه در شغل فعلی نبودم باهاتون همکاری می کردم شما هم موفق میشید این رو 100 درصد می دونم
من حالا جوری شده که وقت ندارم برای خودم کاری انجام بدم میدم دست دوستام
انشالله اگه شرکتتون رو زدید کارم رو میدم به شما
موفق و سربلند باشید
هر سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - مهران 313 - 08-11-2015 10:15 AM

سلام ، در رابطه با تولید رب گوجه و نحوه تولید ان اطلاعاتی میخواستم
یه بنده خدایی تو شهر ما است روزانه تا بیست تن رب احتیاح داره برا صادرت
دیشب بهم پیشنهاد شده
نحوه انجام دادنش چه جوذیه ؟
با تشکر

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - mehran121 - 08-11-2015 12:13 PM

(08-11-2015 10:15 AM)مهران 313 نوشته شده توسط:  سلام ، در رابطه با تولید رب گوجه و نحوه تولید ان اطلاعاتی میخواستم
یه بنده خدایی تو شهر ما است روزانه تا بیست تن رب احتیاح داره برا صادرت
دیشب بهم پیشنهاد شده
نحوه انجام دادنش چه جوذیه ؟
با تشکر

سلام
تمام شرایط بهداشتی کارخونه لبنیات رو که توضیح دادم برای این هم هست
و شما باید بارکد بین المللی بگیرید گواهی ایزو تا صادراتتون راحت باشه
شما در کنار رب می تونید انواع سس هم تولید کنید
شما به حداقل 12 دستگاه و حداکثز 25 دستگاه نیاز دارید که اون هم هر 25 دستگاه با هم فرق دارند شما بسته به نحوه فعالیتتون دستگاه های متفاوت و بیشتری لازم دارید
در کل اگر خودتون سوله داشته باشید و فقط دستگاه رو تهیه کنید + هزینه های جانبی
حدود 600 میلیون نیاز دارید
ولی اگر سوله نداشته باشید می تونید اجاره کنید یا بخرید که اون هم بسته به هر منطقه فرق داره

کدوم شهر هستید ؟
من هم چند ماهی هست در فکر راه اندازی یک تولیدی رب هستم . کار خوبیه انشالله موفق بشید

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - مهران 313 - 08-11-2015 12:27 PM

بنده مازندران هستم
خود من قصد صادرات ندارم ، یه بنده خدایی به صورت فله از رب سازهای خانگی رب میخره
به هر میزانی که داشته باشند برای اینکه من بتونم رب خانگی اماده کنم به میزان بالا قیمت دستگاهش چه قدره ،

کار به بهداشت و جواز ندارم تو حیاط خونه میخوام اماده کنم

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - حسن قجر - 08-11-2015 01:24 PM

دوست عزیز یه تولیدی که مر بوط به مواد غذایی و ترجیحا مربوط به قشر کودک باشه جهت فروش بیشتر عرض کردم مربوط به این قشر باشه و بشه با سرمایه کم تولید کرد میتونید بنده رو راهنمایی بفرمایید؟

RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه - mehran121 - 08-11-2015 02:54 PM

(08-11-2015 01:24 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  دوست عزیز یه تولیدی که مر بوط به مواد غذایی و ترجیحا مربوط به قشر کودک باشه جهت فروش بیشتر عرض کردم مربوط به این قشر باشه و بشه با سرمایه کم تولید کرد میتونید بنده رو راهنمایی بفرمایید؟

من متوجه سوالتون نشدم!!؟؟
من نمی تونم به کسی کاری پیشنهاد بدم این تایپیک فقط برای راهنمایی هست نه پیشنهاد شغل
هر شغلی نیاز به بازاریابی قوی داره اگر شما یک محصول به بازار ارائه بدید که شانخته شده ترین برند دنیا باشد ولی سواد فروش کالا رو نداشته باشید با مشکل مواجه میشید پس فروش محصول و بدست آوردن بازار برای خدمات شما در مرحله اول هست یعنی قبل از شروع هر کار بازار اون کار رو باید بررسی کنید