سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
طراحی سایت کمرمو شکسته - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: طراحی سایت کمرمو شکسته (/showthread.php?tid=13806)

صفحه ها: 1 2

طراحی سایت کمرمو شکسته - mrriporter - 08-05-2015 12:40 AM

سلام بر همگی.

من برای راه اندازی شغلم نیاز به سایت پیدا کردم. خیلی جاها سر زدم. می دونید بعضی از اون ها روی جوملا یک کار می خوان تحویل بدن و یک میلیون کاسب بشن، بعضی ها هم روی ورد پرس. اونایی هم که میشه بهشون بیشتر اعتماد کرد که شاید دو خط برنامه بنویسن قیمتاشون میره بالای 2.5 میلیون. یک جا هم زنگ زدم گفت 12 میلیون می خوام. خلاصه بگم نه حاضرم پولمو دور بریزم نه اونقدری دارم که بخوام بلف های بعضی شرکت ها رو جواب بدم. شما تجربه ی طراحی سایت داشتین؟ پروژتون رو به چه کسی دادید؟ میشه آدرس سایتتون رو هم بگذارید تا آنالیزش کنم؟ با تشکر از همگی

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - saadati - 08-05-2015 01:20 AM

شما یه سایت معمولی میخوای شغلتو معرفی کنی ؟ اگر اینجوریه خودت یه وردپرس نصب کن و یه قالب رایگان بزن روش و تمام - آموزشش هست و وردپرس هم فارسیه یه هاست دامین میخوای 50 تومن
یه سر هم به سایت پونیشا و بازارچه سایت پرشین تولز بزنید

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - mrriporter - 08-05-2015 01:31 AM

(08-05-2015 01:20 AM)saadati نوشته شده توسط:  شما یه سایت معمولی میخوای شغلتو معرفی کنی ؟ اگر اینجوریه خودت یه وردپرس نصب کن و یه قالب رایگان بزن روش و تمام - آموزشش هست و وردپرس هم فارسیه یه هاست دامین میخوای 50 تومن
یه سر هم به سایت پونیشا و بازارچه سایت پرشین تولز بزنید

------------------------------------

ممنون از توجه شما. نه من یک سایت متفاوت می خوام که چند تا خصوصیات داره و باید حتما طراحی بشه اما خداییش نه دیگه 2.5 میلیون به بالا.

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - reza.rs - 08-05-2015 02:37 AM

سئو چی لازم نداری؟اگر سئو نمیخواد کارت خیلی آسون تر میشه. وردپرس با قالب avada خودت بزنی خیلی بهتره.
چون ببین اونا می بینن سررشته نداری خیلی جاها از کارت می زنن.
مثلا ببین سرعت لود خیلی مهمه. گوگل که حتی میگه تو 2 ثانیه سایت بیاد بالا!!!
مثلا تمام قالب های پولی حتما افزونه کش می خوان ولی اگر خودت ندونی طراح برات می ریزه؟
یا مثلا اسلایدر های خیلی قشنگی می تونی بزنی خودت ولی طراح شاید بابت یک اسلایدر ازت 50-100 تومن بگیره.
اولش سخته ولی یک سایت کامل که باهاش ساختی راه می افتی. من الان خودم 3-4 روزه فقط دارم آموزش همین قالب avada رو می خونم زبان اصلی. دهنم سرویس شده ولی خوب بالاخره تمومش کردم.
وردپرس هم کل مطالب سایت همیار وردپرسو بخونی دیگه وردپرسو هم فولی. اونم 4-5 روز می بره.
ولی اون که خودت بزنی یه چیز دیگست. اثرش هم بیشتره. همیشه هم می تونی عوضش کنی و حرفه ای ترش کنی.
همین سئوکارا فکر میکنی کی بودن؟یکی مثل من نشستن مطلب خوندن مغزشونو سرویس کردن تا نصف شب تا الان شدن سئو کار و طراح که از شما بابت یک سایت متوسط 2ملیون تا 20 ملیون پول می گیرن. حقشونم هست.
هرچی سوال خواستی هم بپرس من این قدر مطلب خوندم دیگه استاد دانشگا شدم.

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - rezax01 - 08-05-2015 08:43 AM

خب بگو چه نوع سایتی با چه ویژه گی هایی میخوای من دوستام طراحی میکنند با قیمت پایین

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - yaser1 - 08-05-2015 08:55 AM

سلام
این بابای که مگیه یک میلیون برای ورپردس تا چند پشتبانی ها رو انجام میده نصب ورپرس هم یه هاست بگو خودته انجامش بده میمونه قالب و امنیتش که قالب گرافیک کاری های حرفه ای هستن که با هزینه کم کارهای جالبی انجام میدن امنیتشم هم با انجمن اشیانه همانگ شو بچه های کار بلد داره من یه وقتی می خواستم سیستم وبلاگدهی بدم طرحی گنند دقیقن اینه رزبلاگ اونم با سه میلیون شرکتا هزینه بالا میگیرن
شما بگو سایت چی می خواهی برای چه کاری دوستانی داریم بهتون معرفی می کنیم ؟

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - davaran - 08-05-2015 09:26 AM

یه اطلاعات کامل از انچه می خواهید بنویسید تا بشه راهنمایی کرد

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - Iraj_27 - 08-05-2015 09:51 AM

این که شما میفرمایید یه چیز متفاوت میخواید و باید طراحی بشه، مسلما هزینه بالا میره!

بنده روی یه اسکریپت یه پلاگینی نیاز داشتم که نبوده و نیاز به طراحی داشته که قیمتی زیر 2 تومن نتونستم پیدا کنم!

پیشنهاد من اینه که؛
برو پیش یکی که مطمئنی استاده کاره و کار درجه 1 تحویل بگیری! و نباید روی قیمت با برنامه نویس چونه بزنی، تمام خواسته هات رو هم قبل کار بهش میدی که پس فردا بامبولی در نیاد!
یه بار 2.5 میلیون خرج کنی و به همه موارد مد نظرت برسی بهتر از اینه که 3 بار 500 تومنی (ارزون) بدی و چیزی دستت نباشه!

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - irandac - 08-05-2015 07:01 PM

سلام ، برای طراحی سایت ابتدا داکیومنت خود رو دقیق بنویسید و در فروم ها و سایت های فری لنسری با یک برنامه نویس به توافق برسید ، منم هم مثل شما بودم ولی یه برنامه نویس خوب پیدا کردم که همه سایتهام رو با بهترین کیفیت و کمترین قیمت می نویسه .

RE: طراحی سایت کمرمو شکسته - Danial_Javadi - 08-05-2015 09:02 PM

جای تاسف داره، روی بعضی شرکت ها و برنامه نویس ها نظارتی نیست اونها هم هر قیمتی که دلشون میخاد میگن. نپرسیدین این قیمت رو از کجا آوردین؟
من چندتا طراح میشناسم که سایت های خیلی گسترده و بزرگی رو با حدود قیمت 400-1.5 میسازن. انصاف هم چیز خوبیه.
یادگیریش راحت تر و ارزونتر درمیاد البته اگر وقت و حوصله دارید.