سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازهی شغل با 17 میلیون - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راه اندازهی شغل با 17 میلیون (/showthread.php?tid=13801)

صفحه ها: 1 2 3

راه اندازهی شغل با 17 میلیون - yaser1 - 08-04-2015 12:00 PM

سلام به همه دوستان و اساتید بزرگوار

یکی از دوستانم که تازه ازدواج کرده دانشجوم هس رفته 10 میلیون وام با 27 درصد گرفته که فقط اقساطش ماهی 400 خرده میشه وضع ماهی خانواده شون هم طی این سال خواهرش و برادرش ازدواج کردن که یکمی وضعشون خراب شده
وام ازدواجشم که دو میلیونه اونم گرفته ماهی 80 هزار تومان برای اونه رو جمع الان 17 میلیون داره اونم نقد نیس 405 گرفته
تاکسی تلفنی هم سر زدیم اکثر همه افراد بیکار با ماشین جلو دره اژانش هستن
البته پدر زنش کارمنده بانکه یه سوپر مارکت داره بهش گفت برای اینکه از بیکار در بیاری بیا اینجا فعلا مشغول شو دو ماه اونجا بود و روز تقربیا روی 150 100 در امد داشت اونم با حساب وسایل فروخته شده وخرج مغازه بزاریم کنار پولی که مونده نصف کنیم دیگ چی باقی میمونه ؟
از شهرستان ارومیه هستم بنظرتون حالا چه کاری انجام بده
منتظر نظرت پیشنهاد عزیزان هستم
تشکروسپاس

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - yaser1 - 08-05-2015 08:33 AM

منتظر نظرت عزیزان

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - ashena_73 - 08-05-2015 12:14 PM

پولتو ببر تو بورس همشهری
الان بازار خرابه...مغازه کار نمیکنه

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - moele - 08-05-2015 12:21 PM

(08-05-2015 12:14 PM)ashena_73 نوشته شده توسط:  پولتو ببر تو بورس همشهری
الان بازار خرابه...مغازه کار نمیکنه

بورس از مغازه هم وضعش بدتره تازه آدمی که تخصص تو بورس نداره جز ضرر چیزی براش نیست

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - yaser1 - 08-05-2015 03:34 PM

ممنون از نظرت
بنظرتون بره مهارت که لازم هس در بورس یاد بگیره ارزش داره
کافی نت چطوره باز کنیم در شهر خودمون یدونه کافی نت درست حسابی نداریم گیم نت داریم که مشتری زیاد داره؟
یدونه کافی نتم داشتم که اینتقدر کامیپوترش و اینترنت نا جور بود که جمع کردن

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - Danial_Javadi - 08-05-2015 09:12 PM

سلام
اولا تبریک میگم ازدواج ایشون رو، بخصوص اینکه در اول جوانی بوده، و مژده میدم که نگران نباشن، چراکه پیامبر(ص) فرمودن: خداوند نیمی از روزی بنده شو در ازدواج قرار داده، یعنی با توکل بر خداوند ازدواج کنید تا خداوند درهای رحمت رو به روی اون زوج باز کنه.
ثانیا وام با بهره 27 ، خیلی بنظر کار درستی نمیاد، و عجیب هم هست که باوجود اینکه پدرزن ایشون کارمند بانک هستن وام با اینچنین بهره ی بالایی گرفتن. حالا که گرفتن حتما باید کسب و کاری راه بندازن که 1.با توجه به اینکه داشنجو هستن وقتشو داشته باشن
2.حوصله و علاقه شو داشته باشن 3. زودبازده و پرسود باشه تا هم کفاف زندگی رو بده هم وام ها رو صاف کنن.
ثالثا درمورد کافی نت، چندین تاپیک درمورد افزایش بهره وری و راه اندازی کافی نت در این سایت وجود داره، سر بزنید به اونجاها، اطلاعات خیلی خوبی به دستتون میاد.
موفق باشین.

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - moele - 08-05-2015 10:12 PM

به نظر من بهترین کار اینه ببینید تو شهرتون چی ارزون و فراوان پیدا میشه آن را بخرید و در شهرهای دیگه بفروشید یا بالعکس و حتی اگر محصول خاصی با قدرت رقابت بالا دارید به فکر صادرات به ترکیه و عراق باشید

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - ashena_73 - 08-05-2015 10:58 PM

ببین الان وضع بازار خرابه....کافی نت و گیم نت و اینجور چیزا هم کارای خدماتی هستن که الان دست توش زیاده...
ولی اگه کافی نتت یه جای خیلی شلوغ باشه و بتونی اجاره رو با کار کردن دربیاری چرا چیز خوبیه
ولی الان بورس بهترین کار برای افزایش سرمایه هست...خودم که دارم اینکارو میکنم
لازم هم نیست حتما بلد باشی...خودم اولش هیچی نمیدونستم ولی با تجربه یاد گرفتم
به هر حال 17 میلیون تومن الان به درد بورس میخوره
مثلا یه مورد بهت میگم: با این 17 میلیون در هفته ی پیش میتونستی با خرید یه سهام ( اسمشو نمیگم !!) یک و هشتصد تومن ظرف چند روز دربیاری....
البته خوب هرکاری ریسک داره

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - yaser1 - 08-05-2015 11:16 PM

تشکر وسپاس از دوستانی با نظرت و پیشنهاد راهنمایی میکنند
در مورد بورس دوستان راهنمای بفرمائید بنظرتون بره فن فنون بورس یاد بگیره دانشجوم هس خودش میره همون سوپر مارکتی پدر زنش کار می کنه وپولشم بیشترمیشه در بورس تازه گی میگفت پدر زنش میلیون 14 جنس اورده روزی نزدیک به 300 تا200 درامد داره
و درباره خرید فروش از ما بدبخت تر پیدا نمیکنیی همین ترکیه و عراق لب مرز ولی کو همش میترسیم خودمون میریم از شهر هم جور که ارزون میدن وسایل برقی و پوشاک میخریم و لی نمیتوانیم از اونجا بیاریم شهرخودمون با یکمی پایین از اون ها بفروشیم تا مشتری بشن .همشون خون باباشون گذاشتن
دربارهی کافی هم بقول اون دوستمون حداکثرن تو خونه هیچی نداشته باشن یه مودم با وای فای فعال دارن وکمتر کسی میاد کافی نت ، دوستم باید هر ماه اقساط شو پرداخت کنه یه ماه به تاخیر بیفته یا به هر نحوه نده اون قبلی که داده میره رو هوا برای بنظرم فکرخوبی نیس.
ازش میپرسم می خواهی با پولت چیکار کنیی میگه میزام بانک سودشو میگیرم یکمی میزارم روش اقساط میدم اقساطش سه سال ادامه داره!!
یه راهی چاره نشون بدید
ببخشید طولانی شد

RE: راه اندازهی شغل با 17 میلیون - hamidirche2 - 08-06-2015 01:16 AM

بورس خیلی تجربه میخواد من سه ساله دارم کار میکنم بر خلاف چیزی که تصور میشه کار بسیار سخت و پیچیده ای هست یک خرید اشتباه و بدموقع ماه ها عقب می اندازه شما رو حتما و حتما اول تو تالار مجازی بورس کار کن و بعد سرمایه کمی بیار تا یاد بگیری