سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی سایت دوستیابی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: راه اندازی سایت دوستیابی (/showthread.php?tid=13717)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی سایت دوستیابی - هورداد - 07-16-2015 07:56 PM

میرم سر اصل مطلب: نیاز به یه پارتی گردن نیمه کلفت برای راه اندازی یک سایت دوستیابی دارم.
یک وبسایت کاملا متفاوت با امکانات خاص خودش.البته میدونم خیلی خیلی زود ف/ی/ل/ت/ر میشه و برای همین یک شریک میخوام که نقشش تنها پارتی بازی باشه.
درگاه پرداخت وبسایت مستقیم به حسابشون وصل میشه تا خیالشون راحت باشه....

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - hesaab - 07-16-2015 10:07 PM

سلام دوست عزیز!

با کمل احترامی که براتون دارم ولی فکر نمیکنم ایده خوبی باشه اصلا با آداب و سنت ما همخونی نداره!

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - هورداد - 07-16-2015 11:07 PM

(07-16-2015 10:07 PM)hesaab نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز!

با کمل احترامی که براتون دارم ولی فکر نمیکنم ایده خوبی باشه اصلا با آداب و سنت ما همخونی نداره!

بابت نظرتون واقعا ممنونم.بالاخره یکی توی این انجمن برای نوشته من ارزش قائل شد.
به نظر من پول حسابی توی سنت شکنی هستش.ف/ی/س/ب/و/ک سنت شکنی کرد.فیس نما سنت شکنی کرد.سایتهای همسریابی ثنت شکنی کردن و پولدار شدن چون یه گردن کلفت پشتشون بود.
هر روز توی رادیو و تلویزیون میگن با سایتهای دانلود فیلم و موزیک غیرمجاز برخورد میشه و حداقل ف/ی/ل/ت/ر میشن اما سایتی رو میشناسم که رتبه یک گوگل هستش و سالهای ساله اصلا ف/ی/ل/ت/ر نشده و انواع فیلم خارجکی و ایرانی و صحنه دار و خفن و جن پرستی و مبارزه با خدا و حتی دین اسلام داره اما هنوز پابرجا هستش و ف/ی/ل/ت/ر نشده و جایگاه بنر تبلیغاتیش میلیونی هستش

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - saeedhashemi1371 - 07-18-2015 12:07 AM

به نظر من هم ریسک این کار خیلی بالا هستش . مگر اینکه یه پراتی گردن کلفت داشته باشید

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - hesaab - 07-18-2015 04:01 AM

(07-16-2015 11:07 PM)هورداد نوشته شده توسط:  
(07-16-2015 10:07 PM)hesaab نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز!

بابت نظرتون واقعا ممنونم.بالاخره یکی توی این انجمن برای نوشته من ارزش قائل شد.
به نظر من پول حسابی توی سنت شکنی هستش.ف/ی/س/ب/و/ک سنت شکنی کرد.فیس نما سنت شکنی کرد.سایتهای همسریابی ثنت شکنی کردن و پولدار شدن چون یه گردن کلفت پشتشون بود.
هر روز توی رادیو و تلویزیون میگن با سایتهای دانلود فیلم و موزیک غیرمجاز برخورد میشه و حداقل ف/ی/ل/ت/ر میشن اما سایتی رو میشناسم که رتبه یک گوگل هستش و سالهای ساله اصلا ف/ی/ل/ت/ر نشده و انواع فیلم خارجکی و ایرانی و صحنه دار و خفن و جن پرستی و مبارزه با خدا و حتی دین اسلام داره اما هنوز پابرجا هستش و ف/ی/ل/ت/ر نشده و جایگاه بنر تبلیغاتیش میلیونی هستش
سلام عیدتون مبارک!

به نظر من پولدار شدن با هر قیمتی ارزش نداره به هر حال هر کسی یه اعتقاداتی داره!

دلیل نمیشه چون یکی فلان کارو کرده منم برم همون کارو بکنم!

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - هورداد - 07-18-2015 09:49 AM

دوستان عزیز به دنبال یک دامنه مناسب هستم البته به صورت عمومی باشه خیلی بهتره.یه چیزی که هم مایه سایت تفریحی داشته باشه و هم مایه دوستیابی.به زبان دختذانه هم باشه خیلی بهتره منظورم از زبان دخترانه همونیه که کلمات اوجولات و عجیجوری داره.
باتشکر

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - اقاي ايـــده - 07-19-2015 10:19 PM

با سلام خدمت شما
جناب هورداد عزيز
پيرو درخواست شما در تاپيك ديگه چند مورد رو خدمت تان عرض ميكنم

مورد اول اينكه دوران استفاده از سايت هاي دوستيابي سر اومده
به چند دليل:
99 درصد اين سايت پر از افرادي هست كه به جاي روابط درست- دنبال فساد و موارد غير اخلاقي و مزاحمت هستند
از همين رو خيلي از افراد يا صدمه ميبينيد كه ديگر از اين سايت ها استفاده نميكند
يا افراد وقتي متوجه اين مباحث ميشوند از اون سايت ميرند
عده محدودي هم كه ميماند يا هنوز درگير اين مشكلات نشده اند يا جز همان افراد خاص هستند كه تمايل به ماندن دارند.

اين موارد رو خودم 4 سال در انواع اقسام سايت فعاليت كردم و ديدم كه خدمت شما با اين صراحت عرض ميكنم

چند مورد از سايت كه فعال هستند داراي سيستم هاي خوبي هستند كه از اين موارد جلوگيري ميكند تا حدود زيادي
فرضا محدود كردن كلمات كه فرض كلمه ( الف) يك كلمه غير مجاز هست. سيستم اجازه ارسال اين پيام رو نميده.

شما اگر سايت رو ميشناسيد كه اين موارد هست ميتويند با ارائه مدرك( نظير تصوير اون متن پيام ها) براي سايت فتا و يا فيلترينگ ارسال كنيد در ان زمان سايت مسدود خواهد شد

سايتي هم كه همچنان فعاليت ميكند بطور حتم اون مورد را رفع ميكنند.هيچگاه سايت فيلترينگ نمياد بخاطر افرادي ابروي كاري خودش را خراب كند
اگرم اينگونه هست ماشالا كشور ما پر از سايت هاي خبري هست كه دنبال خبر هستند ميتوانيد مدارك تان را ارسال كنيد تا همه باخبرشوند
------------------------------------------------------------------------------
مطالب ديگه رو چند دقيقه ديگه ميگم
در ضمن اين مطالب رو نميگم كه بخواهيم باهم بحث كنيم
فقط دارم ديدگاه خودم رو ميگم
همين

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - هورداد - 07-19-2015 10:38 PM

آقا فیلم های توی سایت دوستی ها یا صابرفان بدون سانسور هستش و بعضی از فیلم هاش مثل سریال پیامبر یا کشتی نوح داره به اسلام و قرآن توهین میکنه. چرا این دو تا سایت ف/ی/ل/ت/ر نمیشن؟

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - اقاي ايـــده - 07-19-2015 10:44 PM

مطلب در مورد كسب درامد نوشته بود
خودتون خوب ميدونيد كه كسب درامد به دو روش هست يا فروش محصولي يا تبليغات.
براي فروش كه خوب بحث كلي دارد
اما براي تبليغات اگر بدونيد امروزه سايت هاي ايجاد شده كه با سايت هاي مختلف قرارداد دارند و اونا اين تبليغات رو انجام ميدند
بصورت گروهي روي سايت هاي مختلف
اينها سايت ها بيشتر 100 سايت اول كشور ما هستند
بخاطر بازديد بالا خيلي از شركت ها و سايت هاي بزرگ روي همين سايت ها تبليغات ميكند
افراد كوچك و تبليغات هاي غير مفيد ميماند كه روي سايت هاي ديگه ارائه مي شود
از همين سايت هاي كوچك كسب درامد انچناني نخواهند داشت
اگرم داشته باشند ناچيز هست
در حال حاظر سايت هاي بزرگ تبليغات 15 ميليون توماني دارند براي يك ماه

پس اين مورد هم هيچ سودي براي فرد ندارد.
------------------
يك مشكل عمده بزرگ افراد وبسمتر سايت ها(منجمله خود من در گذشته)اين هست كه فكر ميكنيم به تنهايي ميتونيم يك كسب و كار رو بدست بگيريم و خيلي زود سايت رو بياريم بالا در گوگل
اما در عمل هيچگاه اينگونه نيست.(مگر در موارد خاص-مخصوص افراد متخصص در امر موضوعات خاص)

از همين رو شكست ميخوريم
-------------
توصيه اخري كه به شما ميكنم
اگر ميتوانيد با يك گروه خوب و قوي اقدام به ايجاد يك سايت خوب و درست در زمينه دوست يابي كنيد
يا كلا سراغ يك حوزه ديگر ببريد
و توصيه نهايي در مورد كسب و كار در نت
اگرنميتوانيد بصورت گروهي و قوي كاري را انجام دهيد كه سود ده باشد بصورت مناسب يا به جمع افراد بپيونديد (با افراد ديگر شريك بشيد+++) يا كالا از كسب درامد در نت بريد بيرون و به دنبال كسب و كار ديگر باشيد

خيلي وقت ما ادما فقط وقت رو هدر ميديم و بايد كسب و كاري كه بلد نيسيتم/ يا سود نميدهد و يا بصورت درست اجرايي نميتوانيم بكنيم را كنار بذاريم

++ اينكه ميگم شريك بشيد به اين منظور نيست كه درخواست جذب ايده بديد و همكار بخواهيد نه(چون از نظر ذهني توانايي اينكارو رو نداريد كه يك تيم رو مديريت كنيد(در اين كار نه كارهاي ديگر) شما بريد جز يك گروه ديگر بشيد كه مديرش فرد ديگري باشد.

-----------
در ادامه اون سايت دوست يابي
خيلي از افراد كه امروزه پاي نت هستند يعني بيش از 70 درصد افرادي هستند كه بيش از 3 سال پشت نت هستند از همين روز خيلي از ان افراد علاقه اي به وقت گذراندن ندارند

معمولا شيوه نت اينگونه هستند 80 درصد افراد
افراد تنها و بيكار براي پر كردن وقت ميان نت
ابتدا از سايت هاي اهنگ و فيلم شروع ميكند
بعدش به چت كردن و سايت هاي اجتماعي ميرند
بعد از شكست خوردن و ضربه ديدن يا سير شدن از اين سايت ها خارج ميشن
در انجمن ها و سايت هاي بحث گفتگو پيرامون مسائل جامعه وارد ميشند
بعد به دنبال كسب درامد ميرند
و بعد از شكست خوردند نت رو ترك ميكند@@@

مرحله @@@ سخت ترين مراحل هست و مدت زمانش طولاني هست

---------
در پايان اميدوارم از يك خط مطالب بنده بتوانيد استفاده كنيد كه همين براي بنده كافي هست.
بنده مشكلات رو گفتم توصيه هارو هم كردم اما ايده ندادم
اين بخاطر اين هست كه خودتان بايد به اون ايده خاص برسيد
در اخر بازم ميگم بحثي درباره اين موارد با كسي ندارم
اگر خوشتان امد استفاده كنيد اگرم نيومد درخواست حذف براي دوستان خوبمان تيم مديريت ارسال كنيد

موفق مويد باشيد

RE: راه اندازی سایت دوستیابی - اقاي ايـــده - 07-19-2015 10:52 PM

(07-19-2015 10:38 PM)هورداد نوشته شده توسط:  آقا فیلم های توی سایت دوستی ها یا صابرفان بدون سانسور هستش و بعضی از فیلم هاش مثل سریال پیامبر یا کشتی نوح داره به اسلام و قرآن توهین میکنه. چرا این دو تا سایت ف/ی/ل/ت/ر نمیشن؟
ببنيد جناب هورداد
در مطالب هم گفتم بحث نميكنم
اين پيام رو هم به احترام شما جواب ميدم
ببنيد از نظر من بحث كردن هاي اينگونه هيچ سودي ندارد و در اخر هم به جاي نميرسد
از همين رو بنده هيچ علاقه اي ندارم

اما يك مثال ميزنم
جامعه ما يك جامعه انقلابي هست با شكل شمايل مردم عمومي
اما در همين جامعه زنان و مرداني هستند با شكل هاي غربي و شرقي وووو
تبليغات ضد سيگار همه جا هست اما 99 درصد افراد دودي هستند
در مواردي برخورد ميشود در خيلي از موارد هم نه.
وووووووو
از اين گونه مثال ها فراوان هست

شما يا من اگر ميتوانيم و دوست داشته باشيم در جاي خودش اعتراض مان رو ميكنيم
اگر زورمان رسيد كه خوب برديم اگرم نرسيد بايد بطور كل فراموش كنيم و بذاريم كنار

باقيش هيچ فايده اي ندارد