سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دو برابر کردن پول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: دوره دو برابر کردن پول (/forumdisplay.php?fid=156)
+--- موضوع: دو برابر کردن پول (/showthread.php?tid=13674)

دو برابر کردن پول - saeedalghazi - 07-11-2015 01:00 AM

با سلام بنده در کار بیمه هستم البته بازاریاب بیمه
چگونه می تونم سرمایه ام را دو برابر کنم؟؟؟؟
لطفا راهنمائی نمائید.[/font][/size]

RE: دو برابر کردن پول - reza.rs - 07-11-2015 04:51 PM

می تونی خودت دفتر بزنی. می شه یک سایت درست کنی و اون رو سئو کنی. و از بازاریابی اینترنتی استفاده کنی و نمی دونم می شه یا نه که بیمه ها رو به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور شخص صادر کنی. از روش های بازاریابی غیر اینترنتی هم مثل پخش تراکت روی شیشه اتومبیل ها می تونی استفاده کنی. می تونی فایل های ویدئویی حرفه ای درست کنی و در مورد انواع بیمه ها توضیح بدی. من خودم به شخصه نمی دونم دقیقا بیمه چه چیزهایی داره. و خیلی افراد دیگه هم همین طور. این ویدئوهای رایگان که کامل توشون در مورد انواع بیمه توضیح دادی رو می تونی در قبال دریافت ایمیل و تلفن همراه کاربران براشون قابل دانلود کنی. و شروع کنی با این شماره موبایل ها و ایمیل ها به صورت صحیح و علمی و نه افراطی ایمیل مارکتینگ کنی و همین طور اس بازی.
پیشنهاد می کنم در آپارات عبارت بازاریابی اینترنتی و همین طور ایمیل مارکتینگ رو سرچ کنی و ویدئو ها رو ببینی.
همین طور یکی از اعضای همین فروم به اسم فکر آبی یک دوره 7 تایی کسب درآمد از اینترنت رایگان دارن که می تونی شرکت کنی. من خودم از دوره ایشون یک در س و ایده بزرگ گرفتم و دید جدیدی پیدا کردم به دنیای تجارت در نت.