سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب (/showthread.php?tid=13647)

نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب - حامد یزدی - 07-06-2015 11:43 PM

با سلام

دوستان رفسنجانی یا دامغانی و غیره که توی کار پسته هستن پسته های بسته ی مغزدار (پوک یا پوچ نباشه ) رو برای مغز کردن به صورت عمده با قیمت مناسب خریداریم

ضمنا بادوم شیرین و گردو هم خریداریم

دوستانی که تو این زمینه فعالیت دارن اطلاع بدن

با تشکر

RE: نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب - حسن قجر - 07-07-2015 07:20 PM

[quote='حامد یزدی' pid='153758' dateline='1436210020']
با سلام

دوستان رفسنجانی یا دامغانی و غیره که توی کار پسته هستن پسته های بسته ی مغزدار (پوک یا پوچ نباشه ) رو برای مغز کردن به صورت عمده با قیمت مناسب خریداریم

با تشکر

حتما با من تماس بگیر قیمت عالی برات سراغ دارم 09127722688

RE: نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب - h1392 - 01-22-2016 11:42 PM

سلام
من اهل دامغان هستم و تو کار پسته هستم
اول اینکه وزن مشخصی نیاز دارید؟
و اینکه مغز پسته به کارتون میادش یا نه ؟

RE: نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب - MashTi Ali - 07-22-2016 03:57 PM

(07-06-2015 11:43 PM)حامد یزدی نوشته شده توسط:  با سلام

با تشکر

سلام من اهل سیرجانم و خودمون باغ پسته داریم در خدمتم