سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری (/showthread.php?tid=13520)

ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری - peyman.fc - 06-17-2015 03:47 PM

سلام یکی از دوستان من یه مغازه خدمات کامپیوتری کنار ادراه کاره شهرمون که یکی از شهرستانهای استان فارس هست رو دوسالی میشه راه اندازی کرده و کارهای اداره کار مثل ثبت شرکتهای تعاونی -آگهی تغیرات تعاونی ها-و کلا کارهای اداره کار رو داره انجام میده میخاستم ببینم دوستان چه پیشنهاداتی دارن برای اینکه بتونه کارشون رو ارتقا بده ودر همین زمینه های خدمات کامپیوتری کار کنه من خودم بهش پیشنهاد دادم یه دستگاه کپی ریسو تهیه کنه و کار پخش تراکت رو انجام بده و همچنین پیشنهاد خرید یک دستگاه هفت کاره برای چاپ روی لیوان -بشقاب -کاشی-و... رو بهش دادم و همچنین پیشنهاد طراحی کارت ویزیت رو دادم و گفتم که چاپ اون رو به چاپخونه بسپره خوشحال میشم از نظرات دیگر دوستان استفاده کنیم

RE: ارایه پیشنهاد جهت ارتقاع خدمات کامپیوتری - reza.rs - 06-18-2015 01:49 PM

ريسو به نظر خوب مياد. مي تونه تراکت هاي رو در و ديوارو جمع کنه و بهشون زنگ بزنه و بازاريابي کنه. همين طور پخش تراکت مرتب ماهيانه براي کارهاي چاپ خصوصا بين مغازه ها و حتي خونه هاي منطقه مي تونه خيلي مفيد باش.
به نظر من تبليغات وسيع و مرتب قيمت مناسب نه ارزون نه گرون رفتار خوب طراحي حرفه اي و کيفيت بالا و خوش قولي مي تونه کارشو سکه کنه.