سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ (/showthread.php?tid=13436)

صفحه ها: 1 2

دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - mazhor_66 - 05-29-2015 01:11 PM

عزیزان من شدیدا نیاز به کمکتون دارم...اگه راهنماییم کنید ممنونتون میشم
میخوام تولیدیه اسکاج بزنم ولی نمیدونم دستگاه و مواد اولیش رو از کجا و چطور تهیه کنم که قیمت خوبی برام بیفته..اخه سرمایه زیادی ندارم نمیخام همین مقدار کم هم با بی دقتی بخاطر خرید نامناسب دستگاه هاش از دستم بره....

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - karbar94 - 05-30-2015 03:23 AM

سلام دوستان عزیز
ممنون میشم بفرمایید شروع به کار اسکاچ و ف/ی/ل/ت/ر هوای خودرو چطوره؟
از دستگاهها تا مواد اولیه و بازار این روزاشون و شرکت های تبلیغ کننده
ایا این تبلیغات 80 درصد واقعی هستن؟؟
این سایت یکی فروشنده دستگاههای اسکاچ www.*****
با تشکر

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 05-30-2015 02:13 PM

دوستان توجه داشته باشید
که همه اینا کلاهبردار هستند و چند صد نفر مثل شما این دستگاها رو خریداری کردند و الان محصولات تولید شون رو دستشون مونده و کسی هم نیست که خرید کنه ازشون.
دوستان خواهش میکنم سریع جذب این تبلیغات نشید اینها به فکر سود دهی شما نیستند فقط میخوان که خودشون از فروش دستگاها و مواد اولیه سود ببرن
به خدا بازار کار آزاد به این راحتی ها نیست که شما دستگاه بخری تو خونت جنس تولید کنی و کلی آدم هم منتظر باشن تا جنس شما رو بخرن
مطمئن باشید اگر تولید این کار به درد بخور بود.نمیزاشتن شما کاررو یاد بگیرید چه برسه به اینکه بخوان دستگاه هارو بفروشند.

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - karbar94 - 05-30-2015 03:06 PM

دوست عزیز متشکرم
بعضی از این مبلغان میگن خودمون مواد اولیه میدیم خودمونم میخریم تضمینی و با قرار داد تضمینی!!
فقط یه هزینه دستمزد به شما میدیم
ایا اینم کلک ه؟؟
اینکه اونا رو دستگاه ها سود میبرن ما که از چندین نفر و شرکتهای مختلف پرسیدیم (10 روزی میشه) مشخص شده
و ظاهرا دستگاه رو شاید تا 2 برابر میدن ولی با این تضمین که خودمون هم مواد اولیه رایگان میدیم و هم اینکه خودمون میخریم فقط همون دستمزد رو به شما میدیم...
ممنون میشم اونا که تجربه دارن راهنمایی کنن

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 05-30-2015 04:52 PM

هه .دروغ هر چی بزرگتر درکش راحتر.
دوست خوبم خب چرا اون شخص خودش یه جایی رو اجاره نمیکنه تولید کنه و خودش بفروشه.
من خیلیارو دیدم که با همین قراردادا گول خوردن.اینا همش دروغ شاید یکی دوبار از شما خرید کنند و لی بار سوم میگن بازار خرابه فعلا خرید نداریم.(دیدم که میگما)
همیشه یادتون باشه هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره.

توصیه من به دوستان تازه کار و کسانی که تازه تصمیم گرفتن وارد بازار بشن.به هیچ عنوان سرمایه هاشون رو صرف اینجا نکنید که بدجور ضربه میخورید و فشاری که از طرف اطرافیان روتون میاد خیلی بیشتر اذیتتون میکنه تا اون ضرر مالی.

عزیزان من دوستان گلم...خواهش میکنم ازتون برای شروع کار آزاد و به قول خودمونی کار برای خودمون قبلش یه تجربه ای جمع کنیم.شده با پادویی،شاگردی ،دست فروشی و یا هر کار دیگه ای که باعث بشه به تجربیات ما تو اون شغل افزوده بشه.تینطوری شاید یه چند وقتی عقب باشیم(که قطعا نیستیم) ولی دست آخر میبینید که پیشرفتتون سریع تر انجام خواهد شد...این اصول کاره.

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - karbar94 - 05-30-2015 07:07 PM

اقا مهدی تشکر
ما هم داریم همین کارو میکنیم و داریم تحقیق میکنیم ببینیم چی میشه
بیکاری و سن بالا و مجرد و و و و و ایقد اذیت میکنه و دردسر داریم که دیگه نمیدونیم چیکار کنیم باز واسه ما که تو شهر های کوچیک داریم زندگی میکنیم شرایط واقعا اورجانسیه واسمون!
اخه بعد ازین همه درس خوندن و زحمت و 2سال هدر رفت عمر تو خدمت، 2 ساله نمیدونیم چیکار کنیم
بازار هم که ماشاالله ادم جرات نمکنه ازش بگذره همه مینالن و واقعا هم داریم میبینیم چه خبره
دوستان اگه تجربه ای دارین تو این زمینه بیشتر راهنمایی کتید
اگه کسی رو تو این صنف سراغ دارین که کار میکنه و منصف باشه تو این زمینه از تجربیاتشون بشه استفاده کنیم ممنون میشم اینجا ما رو راهنمایی کنه
من توقع ندارم سود ماهانم 3میلیون باشه با 1 هم متونیم کنار بیاییم ولی خب بقول دوستمون اصولی ...

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - karbar94 - 05-30-2015 07:24 PM

دوستان در مورد "کویر ف/ی/ل/ت/ر" و تبلیغاتشون ممنون میشم اطلاعاتی به ما بدین

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 05-31-2015 11:48 AM

بعله میدونم بیکاری آدم رو اذیت میکنه.ولی نبایدم جوری بشه که شما یه کاری رو ندونسته انجام بدید که بعدا مشکلاتتون رو چند برابر کنه.
متاسفانه باید بگم همه میخوان از یه راه خیلی راحت ماهیانه درآمد های فضایی در بیارند که این کار شدنی نیست.
شما فعلا به نظر من تمرکز کنید رو کاری که 1- نیاز به مغازه نداشته باشه 2- نیاز به سرمایه زیادی نداشته باشه 3-نیاز به خرید دستگاه نداشته باشه.
دلیل اینکه این سه چیز رو گفتم اینه که اگر نتونستید کاررو انجام بدید ضرر نکنید و به راحتی بتونید بیاید بیرون.
این توصیه ها به خدا برا خود من ضررهای میلیونی داشته و از رو حدس و گمان نمیگم.(میخوام ارزش مطلب رو بهتون بگم)

کارهایی که میتونم بهتون برای شروع پیشنهاد بدم:
1-پخش ظروف یکبار مصرف
2-پخش نایلون و نایلکس به مغازه دارها
3-پخش مواد غذایی یا شوینده بهداشتی
4-دریافت سفارش و انجام کارهای تبلیغاتی
5-پخش لوازم آرایشی
6-پخش پوشاک(خرید و از تهران و پخش تو شهرستان)
7-پخش جوراب
8-پخش لباس زیر مردانه
9-یادگیری تعمیرات آبگرمن و پکیج و... و انجام کارهای تعمیرات
و خیلی شغل های دیگه که شما میتونید انجام بدید که نیاز به سه چیز گفته شده نداشته باشه.

دوست خوبم من دوست دارم به شما و همه کسانی که مثل شما هستند کمک کنم.یکم راجع به حرفام بیشتر فکر کنید.راه عادلانه و منصفانه موفقیت همینه..

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - karbar94 - 05-31-2015 01:15 PM

تشکر دوست عزیز بخاطر راهنماییتون

RE: دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ - mazhor_66 - 05-31-2015 03:41 PM

جناب گل محمدی عزیز...بابت راهنمایی هاتون ممنونم... دو مورد هست که دوست دارم نظرتون رو راجع بهش بدونم ...اونجور که فهمیدم با حدود 4تومن میشه دستگاه دست دومش رو گیر اورد(که بعدا اگه خاستم بفروشمش ضرر نکنم) نکته بعدی اینکه من مغازشو دارم ... واینکه خب اگه بر فرضم ضرر کنم با دو ماه کار کردن جبران میشه دوباره( منظورم کار تو شرکتایه بیرونه)... با این تفاسیر نظرتون چیه برای شروع ؟؟؟
اگر باز به نظرتون خوب نیست... میشه نظرتون رو راجع به چاپ سیلک بپرسم ؟؟؟