سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه (/showthread.php?tid=13394)

راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - کریم آق منگول - 05-23-2015 02:07 PM

سلام دوستان و اساتید های باتجربه
بنده توی کار موبایل بودم نرم افزار کار وبا هر زحمتی ک بود تونستم سرمایه20میلیونی جمع کنم، والان ب فکر این افتادم ک خودم موبایلی بزنم ولی دست زیاد شده .و فکر کاربهتری هستم.
سوال من این هست ک آیا با 20 میلیون میشه تولیدی راه انداخت؟؟.
اگه بخوام شریک بگیرم تا 40 میلیون باز چ کاری پیشنهاد میکنین ک زود باز ده باشه وجواب گو باشه....این 40 میلیونی ک میگم ینی تمام کار باشه یعنی: مکان، دستگاه،مواد اولیم رو محیا کنه...
از استان فارس شهرستان مرودشت هستم .
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - sohrab.alef - 08-13-2015 02:14 PM

(05-23-2015 02:07 PM)کریم آق منگول نوشته شده توسط:  سلام دوستان و اساتید های باتجربه
بنده توی کار موبایل بودم نرم افزار کار وبا هر زحمتی ک بود تونستم سرمایه20میلیونی جمع کنم، والان ب فکر این افتادم ک خودم موبایلی بزنم ولی دست زیاد شده .و فکر کاربهتری هستم.
اگه بخوام شریک بگیرم تا 40 میلیون باز چ کاری پیشنهاد میکنین ک زود باز ده باشه وجواب گو باشه....این 40 میلیونی ک میگم ینی تمام کار باشه یعنی: مکان، دستگاه،مواد اولیم رو محیا کنه...
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
دوست عزیز به جای اینکه دستگاه بخری البته اگه خواستی تولیدی بازکنی برو سراغ کارخونه ها و تولیدی های دیگه
چون همه شون دارن با نصف توان کار می کنن و حتما ظرفیت خط تولیدشون و اجاره می دن ولی یادت باشه پیش از آغاز هر کاری اول بازاریابی کن بعد پولت و خرج کن چون راه برگشتی نمی مونه
در ضمن هرچی کوچیکی تر کارت و آغاز کن بیشتر سود می کنی و درصد خط پایین میاد

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - Danial_Javadi - 08-13-2015 03:36 PM

سلام
دوست عزیز بنظر من ابتدا ارزیابی کن ببینین جامعه به چی نیاز داره. بعد تفکر و خلاقیت به خرج بده.
حتما طرح های توجیهی رو مطالعه کن، بسیاری از طرح هارو جهاد کشاورزی ، اداره صنعت و معدن و حتی بانک ها حمایت میکنند.
از تجربه های خودم اگه بخواین بدونین اینو میتونم بهتون بگم که شما باید در اون رشته که تخصص دارین فعالیت کنید، چون حتی کارهای تولیدی هم نیازمند تخصص و تجربه هستند، اگه یه کاری رو میخاین شروع کنین اول برید شاگردی کنید تا بقول معروف چم و خم کار دستتون بیاد، بعد خودتون شروع کنید.
مطمئن باشین 6ماه یا یکسال اینور اونور چیزی رو از شما کم نمیکنه.
موفق باشید.

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - علی محمدی - 10-27-2015 09:58 AM

سلام دوست من با این سرمایه اگر علاقه دارید یه کارگاه تولیدتابلوهای سفالی بزن خیلیسخت نیست ضمن اینکه تو ساختمون سازی خیلی جذاب شده و اکثر فضا ها تابلو سفال دارن من خودم ساختمون میسازم تو تهران و دیدم که خیلی خوب استقبال میشه ضمنا میشه تنوع بالایی در محصول ایجاد کرد و اون رو به روز تر کرد عالییییه

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - vsma69 - 10-29-2015 12:53 PM

با 20 تومن جای تولیدی میتونی یه ارزان سرا راه بندازی.من خودم 2 تا شعبه دارم.همه جنس هام رو 5500 میخرم و 8000 تومن میفروشم.یعنی هر کی وارد فروشگاه میشه از شال و روسری تا لباس بچه گانه و انواع لباس زنانه از تاپ و تونیک تا تی شرت و ساپورت و عروسک و لوازم آرایشی همه رو 8000 میخره.
++تو بدترین حالت تو یه سال سرمایه شما دو برابر میشه و اگه خوشبین باشی ممکنه تا 4 یا 5 ماه پولت برگرده.

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - حامدکیش - 10-29-2015 11:51 PM

سلام
دوست عزیز میتونی بگی جنس ها تو از کجا تهیه میکنی

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - ali aqa - 11-02-2015 10:27 PM

(05-23-2015 02:07 PM)کریم آق منگول نوشته شده توسط:  سلام دوستان و اساتید های باتجربه
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام خدمت تمام کسانی که قصد تاسیس کارگاه و کارخونه دارند ویا قصد دارن دستگاههاشونو ارتقاء بدن. خدمتتون عرض کنم هر نوع دستگاه برای کارگاههای صنعتی و کارخونه ها تون خواستید شرکت ما براتون از کشور آلمان وارد میکنه.خدمتتون عرض کنم از اونجایی که اکثر دستگاههای موجود در ایران جنس های ضعیف چینی و تایوانی هست و یا دست دوم هستن یا مجبورین اونهارو با زحمت زیاد از کشورهای چین و تایوان وارد کنین که دردسر زیادی براتون داره . یا اصلا ممکنه نتونید دستگاه مورد نظرتونو پیدا کنین.شما از طریق شرکت ما میتونین هرنوع دستگاهی که خواستید جنس اصل و آلمانی رو مستقیما از کشور آلمان براتون وارد میکنیم با عقد قرارداد با وکیل و تحویل فوری و ترخیص از گمرک.شما با اطمینان کامل نزد وکلای شرکت در ایران قرارداد رسمی میبندید و حتی برای کارخانه های بزرگ دعوت به اروپا هم داریم.جهت مشاوره با این شماره تماس بگیرین ممنون 09123115057

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - Aliعلی - 12-25-2015 03:08 AM

سلام.....
سوپر مارکت تلفنی

خوبه ولی یه ایده خوب دارم
اولا جنسارو جوره جور کنین
بعدش جنسارو لیست کنین و پشت هر کدوم یه کد بزارین
مثلا دسته بهداشتی
1تاید فلان 2صابون فلان .....
دسته ارزاق
121.برنج فلان10کیلویی 122.عدس بسته بندی 250 گرمی 123.عدس بسته بندی سوپر مارکت نیم کیلویی 124.عدس بسته بندی خوده سوپر مارکت 1کیلویی و.......
بعدش یه خط رند بگیرین و چندتا پیک بگیرین
یه لیست زیبا ورنگی تهیه کنید و پرسش کنید و به مشتریای ثابت خودتون بدید و بهش بگین پشت تلفن فقط کد بخونه
نکته،،،،،،'''''''
1میتونید کلا یه انباری اجاره کنید و بیرون بر باشید که این کار تو محلهای بالا بخاطر اجاره کم بهتر جواب میده
2قید کنید که مثلا خریدهای بالای 30تومن پیک داره
3میتونید واسه آپارتمانها برای هر طبقه 500یا1000برای تحویل از مشتری واسه پیک بگیرین واسه انگیزه بیشتر
4این جوری میتونید حبوباتو خودتون بسته بندی کنید و به سود بالایی دست پیدا کنید
5میتونید تو دسته لوازم بهداشتی لوازم زناشویی هم داشته باشید.نکته...چندتا لوازم بهداشتی انتخاب کنید مثلا تیغ.شامپو.صابون.ژیلت ....باید کم حجم باشه به مشتری تاکید کنید که این چند قلم با لوازم زناشویی داخل وکیوم میفرستم که پیک نفهمه که داخلش چیه........میتونین پول بسته بندی رو هم دریافت کنید........این مشکلو خیلی از زنو شوهرا دارن که خجالت میکشن برن دارو خانه.........این جوری شما میشین یه فروشنده مورد اعتماد و ..........وقتی اعتماد به دست اومد پول دنباله آدم میدوئه

RE: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه - علیرضا سلیمی - 11-19-2016 03:08 PM

سلام
برای مشاوره در مورد مشاغل زودبازده به این سایت مراجعه کنید
اطلاعات خیلی مفیدی داره
http://www.parsayan-group.ir