سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... (/showthread.php?tid=13287)

صفحه ها: 1 2 3 4

شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - yoyo - 05-03-2015 04:44 PM

سلام و خسته نباشید

من یه مدت خیلی زیادیه روی یک سایت کار میکردم که راه اندازی کنم سیستم سایت هم با قیمت 8 میلیون تومان طراحی و ساخته شده به همراه اپلیکیشن اندروید و ios

یعنی سایت کامله و هیچ کم و کثری نداره و سایت طوری هست که نیاز ایرانه و 100% از روز اول میتونه سود داشته باشه اما بستگی داره به مدیریت که مثلا برای جذب کاربر اول خدمات سایت رایگان باشه بعد از یه مدت هزینه داشته باشه

مشکلم الان نداشتن هزینه تبلیغات هست که دنبال سرمایه گذارش هستم حدود 10 تا 20 تومن سرمایه

از کجا میتونم سرمایه گذار پیدا بکنم ؟

و کلا باید چه کارهایی انجام بدم برای همکاری با سرمایه گذار ؟

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - mehdi_z1363 - 05-03-2015 04:51 PM

سلام وقتتون بخیر.
سایتتون تو چه زمینه ای هست؟ تبلیغات و بازاریابی؟

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - هورداد - 05-03-2015 05:15 PM

خب آدرس سایتتون رو لطف بفرمایید اینجوری هم اینجا براش تبلیغ میشه و هم شاید اسپانسر پیدا شد.
من حاضرم تا 7 میلیون سرمایه گذاری کنم اما به صورت اسپانسر رسمی

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - yoyo - 05-03-2015 06:33 PM

(05-03-2015 04:51 PM)mehdi_z1363 نوشته شده توسط:  سلام وقتتون بخیر.
سایتتون تو چه زمینه ای هست؟ تبلیغات و بازاریابی؟

سلام

سایت در زمینه فروشگاهی آنلاین بدون محصول ( یک نوع تبادل هست ) که به صورت خدماتی کار میکنه که سیستمش رو با 8 میلیون تومان توسط یک شرکت برنامه نویسی شده

من اولش فکر میکردم اگر سیستمش باشه همه چی حله ولی الآن که میخواستم راه اندازی کنم دیدم اصلی ترین بخشش تبلیغات و جذب کاربر برای سایت هست

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - yoyo - 05-03-2015 06:48 PM

(05-03-2015 05:15 PM)هورداد نوشته شده توسط:  خب آدرس سایتتون رو لطف بفرمایید اینجوری هم اینجا براش تبلیغ میشه و هم شاید اسپانسر پیدا شد.
من حاضرم تا 7 میلیون سرمایه گذاری کنم اما به صورت اسپانسر رسمی

سلام

سایت هنوز راه اندازی نشده که آدرس بدم برای همین هم دنبال اسپانسر هستم

مشکلی با رسمی یا ... ندارم و اگر قرار باشه اسپانسری پیدا بشه 100% به صورت رسمی و در دفتر خونه قرارداد بسته میشه تا مشکلی پیش نیاد برای هر 2 طرف

هر کاری اصولی انجام بشه بهتره و موفق تر میشه

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - هورداد - 05-03-2015 06:54 PM

خب شما روند کاری سایت رو توی پیغام خصوصی برام بفرست، من برای یه شرکت تولیدی ایرانی با یه محصول ناب چند جای سایتت بنر میخوام و اگر سایتت فروشگاهی باشه حتی بهت نمایندگی انحصاری فروش اینترنتیش رو میدم. چون توی سایت اصلی فقط میخوایم محصول رو معرفی کنیم و به هیچ عنوان بخش فروشگاهی رو راه اندازی نخواهیم کرد.

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - yoyo - 05-03-2015 07:05 PM

(05-03-2015 06:54 PM)هورداد نوشته شده توسط:  خب شما روند کاری سایت رو توی پیغام خصوصی برام بفرست، من برای یه شرکت تولیدی ایرانی با یه محصول ناب چند جای سایتت بنر میخوام و اگر سایتت فروشگاهی باشه حتی بهت نمایندگی انحصاری فروش اینترنتیش رو میدم. چون توی سایت اصلی فقط میخوایم محصول رو معرفی کنیم و به هیچ عنوان بخش فروشگاهی رو راه اندازی نخواهیم کرد.

روش کاری سایت رو برات ارسال میکنم الآن تو پیام خصوصی

والا چون سایت خدماتی هست نمیخوام تبلیغات داشته باشیم داخلش چون خود سایت از فعالیتش درامد داره

البته یکی پیشنهاد داد که فروشگاهش روی ساب دومین سایت من باشه که فروشگاه داشته باشه داخلش حالا تصمیمی نگرفتم اگر اسپانسر پیدا نشه همین کارو میکنم

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - irandac - 05-03-2015 09:53 PM

سلام ، 8 میلیون برای طراحی یک سایت !!!!

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - yoyo - 05-04-2015 12:16 AM

(05-03-2015 09:53 PM)irandac نوشته شده توسط:  سلام ، 8 میلیون برای طراحی یک سایت !!!!

سایت تفریحی و دانلود نیست که با یه سیستم رایگان وردپرس راه اندازی بشه !

هر شرکتی میرفتیم 15 میلیون به بالا قیمت میداد این شرکت هم که قرارداد بستیم طراحی کنه چون سیستم رو آماده داشت کم گرفت

ارزش سایت بالاتر از 8 میلیونه انشاالله تا چند ماه دیگه اگر اسپانسر خوب پیدا بشه تبلیغاتش در همین انجمن هم قرار داده میشه 100% خود شما هم یکگی از کاربرانش خواهید بود چون نیاز همه هست

RE: شروع کار در اینترنت با سود 100% ولی سرمایه ندارم ... - rezaeee - 05-04-2015 02:15 PM

سلام
به نظرم اگر سایت شما ایده نو و کاملا جدیدی داره که نباید سیستمش موجود باشه! همچنین اینهمه پنهانکاری و ترسیدن از لو رفتن ایده بیشتر یک حصار ذهنی هستش که آدمو از پیشرفت بازمیداره! چون ممکنه ایده کار بصورت کامل مطرح بشه و سرمایه گذاران بزرگ و واقعی جذب اون بشند و سرمایه گذاری کنند و یک زیربنای اساسی براش درست بشه ولی با این روش کمتر کسی حاظر به سرمایه گذاری هستش و درنهایت روز اول که شما سایت رو راه اندازی کنید هرکسی میتونه ببینه و مشابهش رو در کمتر از یکهفته با سرمایه گذاری بیشتر و تبلیغات گسترده تر راه اندازی کنه!

معمولا چیزی که مهمه نحوه اجرای یک ایده هست و نه خود اون ایده(حداقل در اینطور کارهای عمومی!)
وگرنه اگر شما ایده طراحی یک معماری جدید برای میکرو پروسسور هم داشته باشید به محض تولید اولین سری، برادران چینی آیسی رو باز میکنن و از روش کپی برداری میکنن(خود شرکت های اروپایی و آمریکایی هم کفشون بریده! و تسلیم شدن و کارخونه هاشون رو بردن چین و مجبور! به شراکت با اونها شدن). حالا ایده یک سایت که اصلا در برابر مثالی که زدم هیچه!