سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظر شما در مورد ایده من - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: نظر شما در مورد ایده من (/showthread.php?tid=13272)

صفحه ها: 1 2

نظر شما در مورد ایده من - aff70 - 04-30-2015 10:05 AM

سلام دوستان من یه ایده به سرم زده میخوام نظر شمارو بدونم این کار شدنی هست و جواب میده یا نه ایده به این صورت هست که مثل سایتهایی که تخفیف گروهی میدن ما هم این کار رو انجام بدیم ولی نه به صورت سایت من یه مغازه دارم با صاحبان رستوران ها لباس فروش و ... صحبت کنم همون کار سایتهارو انجام بدم و به مردم کوپن بدم که از فلان رستوران تخفیف بگیرن یه درصدی هم به من برسه به نظر شما این کار جواب میده؟[/size]

RE: نظر شما در مورد ایده من - davaran - 04-30-2015 12:11 PM

خوب یه سایت تخفیف گروهی تو شهر خودتان راه بینداز .. مثلا تهران نتبرگ و تخفیفان موفقن ولی یکی اومده تو یزد این کار رو راه انداخته خوب داره کار میکنه ...

RE: نظر شما در مورد ایده من - aff70 - 04-30-2015 12:28 PM

(04-30-2015 12:11 PM)davaran نوشته شده توسط:  خوب یه سایت تخفیف گروهی تو شهر خودتان راه بینداز .. مثلا تهران نتبرگ و تخفیفان موفقن ولی یکی اومده تو یزد این کار رو راه انداخته خوب داره کار میکنه ...

تهران شاید اینترنتی جواب بده یا داده ولی تو شهرستان فکر نمیکنم به نظر من بهتره هم اینترنتی باشه هم یه مغازه که کوپن بفروشه

RE: نظر شما در مورد ایده من - Ehsan63 - 04-30-2015 01:25 PM

سلام
لطفا اسم سایتی که توی تهران داره فعالیت میکنه رو میشه بنویسید
بنظرم ایده خیلی خوبیه
فکرم میکنم که شدنی باشه
فقط باید یه مقداری در موردش اطلاعات جمع آوری کرد و اینکه چطور باید با رستورانها، فست فود و مغازه دارها وارد صحبت شد تا اگه از طرف شما براشون مشتری ارسال شد، دیگه زیرش نزنن
ممنونم

RE: نظر شما در مورد ایده من - mohsen0time - 04-30-2015 05:51 PM

سلام
من چنین ایده رو دو سال پیش با همکاری چند تن از دوستان راه اندازی کردم ولی با یه تغییرات جزئی که هزینه ای از مغازه دار دریافت نمیشد و فقط با مغازه دار همکاری ایجاد میشد که تبلیغات برایش انجام بدیم و مشتری بفرستیم،که در ازای این که مشتری فرستادیم بهشون باید تخفیف میداد!
فقط در این ایده از مشتری حق عضویت دریافت میشد و از طریق پیامک به مشتریان اعلام میشد کدام مغازه چه میزان تخفیف دارد.
ولی طرح با شکست مواجه شد،دلیلش اختلافات پیش آمده بود!
در کل طرح جالبی میشد اگر به مرحله بهره برداری می رسید.
من هم این ایده ام از روی سایت های تبلیغاتی بود که دوست عزیزمون عرض کردن ولی متاسفانه اجرایی نشد
شما می توانید یک شرکت خدماتی به ثبت برسونید با هزینه کم و کار خودتون را شروع کنید
سوالی داشتید در خدمتم

RE: نظر شما در مورد ایده من - aff70 - 04-30-2015 06:33 PM

(04-30-2015 05:51 PM)mohsen0time نوشته شده توسط:  سلام
من چنین ایده رو دو سال پیش با همکاری چند تن از دوستان راه اندازی کردم ولی با یه تغییرات جزئی که هزینه ای از مغازه دار دریافت نمیشد و فقط با مغازه دار همکاری ایجاد میشد که تبلیغات برایش انجام بدیم و مشتری بفرستیم،که در ازای این که مشتری فرستادیم بهشون باید تخفیف میداد!
فقط در این ایده از مشتری حق عضویت دریافت میشد و از طریق پیامک به مشتریان اعلام میشد کدام مغازه چه میزان تخفیف دارد.
ولی طرح با شکست مواجه شد،دلیلش اختلافات پیش آمده بود!
در کل طرح جالبی میشد اگر به مرحله بهره برداری می رسید.
من هم این ایده ام از روی سایت های تبلیغاتی بود که دوست عزیزمون عرض کردن ولی متاسفانه اجرایی نشد
شما می توانید یک شرکت خدماتی به ثبت برسونید با هزینه کم و کار خودتون را شروع کنید
سوالی داشتید در خدمتم

صددر صد این روش یه جور تبلیعات هستش واسه مشاغل من نظر اینه که صاحب یه شغلی یه تخفیفی برای ما در نظر بگیره و ما هم به مشتری ها بن یا همچین چیزی بدیم و به ازای هر بن مثلا 200 تومن بگیریم به نظر خودم شدنی حالا میشه یه توضیح کامل تر بدین شما چطور کار رو انجام میدادین

RE: نظر شما در مورد ایده من - davaran - 04-30-2015 06:39 PM

سایتای تخفیف اینجوری هستن که مثلا میان با مغازه دار قرار داد 40 درصد تخفیف می بندن ولی تو سایتشون میذارن 37 درصد و ضمنا مشتری میاد در سایت پول پرداخت می کنه و کد رهگیری یا پرینت خریدش را می بره مغازه و جنس و خدماتش رو می گیرد .. هر ماه دو بار با مغازه ها تسویه میشه و در نهایت روی فروش بالا 3 درصد سایت تخفیف رقم خوبی میشه ..

RE: نظر شما در مورد ایده من - aff70 - 04-30-2015 06:50 PM

من تو نحوه انجام این کار موندم میخوام طرف حسابم مردم باشن راحت تر میشه پول گرفت ولی مثلا واسه یه رستوران به روشی که شما میگین چطوری باید پول گرفت

RE: نظر شما در مورد ایده من - rezaeee - 04-30-2015 08:31 PM

بنظرم این ایده زمانی جواب میده که واقعا تخفیف در کار باشه! نه اینکه تخفیف نمایی شده باشه!

RE: نظر شما در مورد ایده من - hamedmoez - 05-01-2015 12:11 AM

برای اینکه حتما پولتون رو بگیرید هر دو روش مناسبه (فروختن کوپن یا کارت عضویت - دریافت پول خدمات یا کالا و تسویه ماهانه با مغازه دار)

اما اگر به مغازه دار شک داشتید برای اینکه مغازه دار زیرش نزنه روش دوم بهتره.

ولی در حالت کلی بهتره روش اول باشه و طی قراردادی همه جزئیات بین مغازه دار و شما تفهیم بشه.
البته میتونید روی کارت عضویت بیشتر حساب باز کنید. کارتی که در چندین مغازه قابل استفاده است و یک هزینه اولیه یا دوره ای داره.