سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست راهنمایی برای پخش مواد غذایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی برای پخش مواد غذایی (/showthread.php?tid=13260)

درخواست راهنمایی برای پخش مواد غذایی - amir008j - 04-28-2015 10:38 AM

با سلام خدمت دوستان
یک راهنمایی می خواستم در مورد موضوع بالا .
من یک جوان 34 ساله هستم با تحصیلات دانشگاهی که تا حالا کار کارمندی انجام دادم ولی بعد از یکسری اتفاقات تصمیم گرفتم که از توانایی هام برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنم برای همین با توجه به آشناییتی که داشتم تونستم توی بازار تهران، شخصی رو پیدا کنم که میتونه دسته اول جنس بهم بده چون تا حالا کار آزاد نکردم می خواستم دوستان یه رویه برای قدمهایی که باید انجام بدم تا یه کسب و کار پخش راه بندازم رو بگم بعد اگر نکته ای هست که باید بهش توجه کنم ممنون میشم بگید اینم بگم اینقدر بی تجریه نیستم که نکاتی مثل اول مشتری پیدا کن و چیزهایی مثل این رو ندونم فقط می خوام دوستان نظرشون رو بدن که اگر جای من بودن چه مراحلی رو انجام می دادن برای اینکار مثلا از کجا قیمت خرید و فروش عمده رو استخراج میکردن و یک سوال دیگه توی تهران در حال حاضر چه جنسایی رو می تونی پخش کنی که شرکتی نباشه و مغازه دارها ترجیح بدن از تو بخرن. در ضمن در حال حاضر سرمایه محدودی دارم ولی شرط عقل آشنایی با بازار از طریق بازاریابی و بعد استفاده از سرمایه هستش.
ممنون

RE: درخواست راهنمایی برای پخش مواد غذایی - مهدی گل محمدی - 04-28-2015 08:37 PM

ببین دوست خوبم اول از همه نیازی به آشنا نیست تو بازار تهران حواست باشه.چون تو راسته مولوی(میدان اعدام)هستند کسان که قیمتاشون خوب باشه.برای تن ماهی(شیلتون و شیلانه و تحفه و گلکسی) برو پیشه مهدی سلامیان تو پاساژ برلیان.البته جنس های دیگه هم داره که خوبه مث رب همدانیان و اتا و روژین
در کنار مواد غذایی سعی کن مواد شوینده بهداشتی هم پخش کنی.برای این جنس ها هم میتونی بری بقعه "سر قبر آقا" که از سر خیابون صاحب جم شروع میشه اونجا هم قیمتا خوبه.ولی میتونی از روبروی پاساژ برلیان فروشگاه برادران تبریزیان و یا مواد غذایی استاد تو راسته پاساژ برلیان به سمت شوش خرید کنی قیمت های اوناهم خوبه.
همهی اینارو که گشتی یه سر برو پیش بنکداری خوانساریو تو جاده خاوران.داخل خ مظاهر.قیمت های اونم خوبه. و خوبیش به اینه که محدوده طرح ترافیک نیست و خودت میتونی جنسات رو خودت بیاری .
در کل سعی کن برای شروع بیشتر از 15 قلم جنس رو پخش نکنی تا بتونی تو تهیه اش به مشکل نخوری.
اولین بار قیمتاهارو از اینجاهایی که بهت گفتن در بیار.بد از جنس هایی که میخوای شروع کنی یه کاتالوگ درست کن برو بازاریابی برای شروع یه سفارشی داشته باش.بعد برو دوبرابر همون سفارش خرید کن.
سودت هم تقریبا 7 تا 10 درصده اگر بیشتر از این بخوای بکشی رو جنسا نمیتونی کار کنی.

در اخر آرزوی موفقیت میکنم برات.

RE: درخواست راهنمایی برای پخش مواد غذایی - tondar12 - 04-29-2015 08:03 AM

تو هر جنسی معمولا دست زیاده! اما این باعث نمیشه شما کار نکنی بهتره روی جنسای فله یا خونگی و اینا کار کنی مثل کوکی و نون و مربا و عسل و ترشی و اینا که حالت سنتی داره و سودش هم واسه شما هم واسه مغازه دار زیاده!

البته برندها رو هم می تونی کار کنی یا حتی راحتتر از اون می تونی یه مخصول رو با کارگاه یا کارخونه اش صحبت کنی و به صورت کم شروع کنی به پخشش تو یه منطقه از تهران! مثلا کیک های لایه ای سودشون بالاس(طرح تی تاپ)

RE: درخواست راهنمایی برای پخش مواد غذایی - rsepehri - 04-30-2015 12:44 AM

سلام شهر ماکوچیکه اینجاحبوبات فله تا بسته بندی مشتری بیشتری داره شماهم یه تحقیقی بکن موفق باشی
شجاعت یعنی بترس بلرز اما یک قدم بردار