سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست (/showthread.php?tid=13248)

صفحه ها: 1 2

درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - atp_mis - 04-25-2015 05:32 PM

با سلام ميخواستم بدونم نمايندگي مستقل ژنل هاي اس ام اس و هاست درامد داره؟؟؟

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - BONBAST - 05-13-2015 02:51 AM

(04-25-2015 05:32 PM)atp_mis نوشته شده توسط:  با سلام ميخواستم بدونم نمايندگي مستقل ژنل هاي اس ام اس و هاست درامد داره؟؟؟

منم میخوام بدونم کسی نیست‌؟ درامد گرفتن تبلیغ از مغازه ها چطوره؟

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - top-banner - 05-13-2015 03:43 AM

کسب کار اینترنتی مخصوصا فروش هاست و سرور و دامین ... امروزه بازار خوبی داره ، به شرطی که از سرور های خوب استفاده کنی و قیمتت نسبت به بقیه پایین تر باشه ، و بعدشم تبلیغات

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - newmusic - 05-14-2015 12:36 PM

پنل پيامك پول توش هست ولي ٩٠ درصد فعلي هيچي در نميارن !!!
باورتون ميشه شركتي بودم كارشون فقط پيامك بود مديرش بنز اس زير پاش بود
چجوري اينقدر فروش داشت اخرم نفهميدم

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - atp_mis - 05-18-2015 01:32 AM

چطور با فقط اس ام اس بنز خريده اخه؟؟؟

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - fekreabi - 05-18-2015 11:23 AM

درود فراوان
دوستان گرامی فروش پنل های ارسال پیامک یا فروش هاست اگر به خوبی روشون مانور بدین و تبلیغات کنید یقین داشته باشید موفق میشید، اون شرکتی که فرمودید احتمالا محصول دیگه ای هم هم دارن، البته گاهی اوقات تمرکز داشتن روی یک محصول میتونه شما رو خیلی سریع حرکت بده، چند سال پیش خودم با یک شرکت در آفریقای جنوبی آشنا شدم که تمرکزشون فقط روی فروش یک نرم افزار حسابداری خاص بود که از طریق این تمرکز تونسته بودن توی یک سال نزدیک به 4 میلیون دلار سود کنن.
شما باید حتما با شیوه های تبلیغات، بازاریابی و فروش آشنا بشید، داشتن محصول کافی نیست، اگر این سه مهارتی که خدمتتون عرض کردم نداشته باشید هرگز نمیتونید موفق بشید، خوشبختانه این سه مهارت قابل یادگیری هستن و با مطالعه و تجربه شما هم می تونید موفق بشید.

شاد، موفق و پیروز باشید

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - sorin - 05-18-2015 12:52 PM

یه سوال:
این پنل ها اساس کارشون چیه یعنی سیمکارت میخورین و با شارژ اعتباری گوشی پیام میفرستن
2) مثلا اگه یه خط ارسال پیامش رایگان باشه اونم هزینش رایگانه؟

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - atp_mis - 05-18-2015 05:36 PM

(05-18-2015 11:23 AM)fekreabi نوشته شده توسط:  درود فراوان
دوستان گرامی فروش پنل های ارسال پیامک یا فروش هاست اگر به خوبی روشون مانور بدین و تبلیغات کنید یقین داشته باشید موفق میشید، اون شرکتی که فرمودید احتمالا محصول دیگه ای هم هم دارن، البته گاهی اوقات تمرکز داشتن روی یک محصول میتونه شما رو خیلی سریع حرکت بده، چند سال پیش خودم با یک شرکت در آفریقای جنوبی آشنا شدم که تمرکزشون فقط روی فروش یک نرم افزار حسابداری خاص بود که از طریق این تمرکز تونسته بودن توی یک سال نزدیک به 4 میلیون دلار سود کنن.
شما باید حتما با شیوه های تبلیغات، بازاریابی و فروش آشنا بشید، داشتن محصول کافی نیست، اگر این سه مهارتی که خدمتتون عرض کردم نداشته باشید هرگز نمیتونید موفق بشید، خوشبختانه این سه مهارت قابل یادگیری هستن و با مطالعه و تجربه شما هم می تونید موفق بشید.

شاد، موفق و پیروز باشید

شما چه هاست و سامانه اي رو پيشنهادميكنيد ؟؟

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - fekreabi - 05-19-2015 10:05 AM

(05-18-2015 12:52 PM)sorin نوشته شده توسط:  یه سوال:
این پنل ها اساس کارشون چیه یعنی سیمکارت میخورین و با شارژ اعتباری گوشی پیام میفرستن
2) مثلا اگه یه خط ارسال پیامش رایگان باشه اونم هزینش رایگانه؟

دوست گرامی، سامانه های ارسال پیامک امروزه اکثرا تحت وب هستند و درون یک وب سایت به شما پنل کاربری می دهند و به هیچ سیم کارتی نیاز نیست و می تونید از شماره های عمومی اقدام به ارسال پیامک کنید و در صورت نیاز هم می تونید خطوط اختصاصی خریداری کنید.

RE: درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست - sorin - 05-19-2015 10:06 AM

سلام دوستان من یکی از این پنل ها میخام ؟ خوب با قیمت منصفانه؟ پیام خصوصی بدین بهم