سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کسب در آمد عالی درفصل تابستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: کسب در آمد عالی درفصل تابستان (/showthread.php?tid=13172)

کسب در آمد عالی درفصل تابستان - jonobjam - 04-11-2015 05:51 PM

سلام
بدون مقدمه طرح خودمو که امروز صبح ب ذهنم رسید در اختار بقیه دوستان قرار میدم و امیدوارم بدردبخور باشه
با توجه به شروع فصل گرم تابستان فک میکنم جواب بده خودم جنوبیم و احتمالا از فردا با کمک برادرم این کارو راه بندازیم
*گردگیری و شستشوی انواع کولرهای اسپیلت و پنجره ای در منزل شما در عرض ده دقیقه فقط ده هزار تومان*
این کار علاوه بر بالابردن بازدهی و عمر سیستم سرمایشی باعت تهویه مطبوع و دلپذیر هوای اتاق خواهد شد
امکانات لازم جهت انجام کار
1-دو نفر نیروی کار ترجیحا جوان و پر انژی
2-یک دستگاه کارواش پرتابل(قابل حمل)=جهت شستشوی موتورکولر با فشار زیاد آب
3-یک عدد پله سبک از این مدن چارپا ایستاده ها
4-متر50 شلنگ آب
5-متر50کابل برق جهت راه اندازی کارواش حتی در ارتفاع
6-جعبه ابزار شامل انبر دست بست شلنگ نوار چسپ برق آچار فرانسه و چند عدد سر شیر جهت گرفتن انشعاب در منازلی که ندارند
7-یک دستگاه کمپرسور هوای پرتابل در سایز سشوار ولی با قدرت بالا جهت گردگیری و خشک کردن و نصب مجدد کولر
جمعا فکر نکنم 500هزار تومان بیشتر بشه قیمت ابزار کار
این کار بدلیل سرعت عمل بالا و قیمت پایین میتونه مشتری جذب کنه
و هر قدر بازاریابی و کیفیت کار بهتر باشه درصد پیشرفتشم بهتر خواهد بود
اگه این نوشته تونست بهتون کمکی کنه واسه سلامتی و دلخوشی خودتون و پدرمادر من دعا کنین اگه وقت کنم سعی میکنم تو زمینه های دیگه هم بنویسم
25سالمه و مهندسی نرم افزار خوندم و الانم شاغلم تو یه شرکت خصوصی به عنوان حسابدار

RE: کسب در آمد عالی درفصل تابستان - samiar afshari - 04-12-2015 01:53 AM

کار خوبیه دوست عزیز
موفقیتت تضمین شده س .
ممنون که با ما به اشتراک گذاشتید
ایول

10_004

RE: کسب در آمد عالی درفصل تابستان - jonobjam - 04-12-2015 08:43 AM

سلام امروز23/01/94به فکرم رسید دلایل انجام نشدن کار بالا رو بعد از مشورت با داداشم براتون به اشتراک بزارم
ایشون فرمودن کارش سخته دیسک کمر میگیریم(پایین آوردن و بالا بردن کولر پنجره ای واقعا سخته)تو دراز مدت خسته کننده میشه
جواب من : یکم که راه افتادیم خودمون کار میگیریم میدیم کارگرامون کار کنن حالت شرکتی و پیمانیش میکنیم
میگه نرخش پایینه
به نظر من داداشم تو فکر کارای بزرگتره اما این ایده عالیه
واسه کسایی که قدرت بدنی خوبی دارن و مثل ما دوتا تنبل نیستن ....
امروز یه ایده دیگه دارم که کپی کردم از یه نفر دیگه که واسش جواب داده

RE: کسب در آمد عالی درفصل تابستان - amin_bushehr - 04-17-2015 10:55 PM

سلام دوست عزیز
کاره خوبیه ولی ده هزار تومن کمه میتونی بیشتر بگیری
بعدش هم میتونی یه سر به مدارس و ادارات و این جور جاها بزنی که همه کولراشونو برداری کار سرویسش رو انجام بدی
منم یه وقت میخاسم این کارو کنم ولی دست تنها بودم و این کاره یه نفره نیس باید دو سه نفری باشه
کولر اسپلیت راحته زیاد کاری نداره سبک هم هست ولی کولر پنجره ای نری طرفش بهتره سنگینیش داغونت میکنه چون یکی دوتا که نیس.شاید در روز بخای هفت هشت تا رو در بیاری و بزنی جا که همون به قول داداشت دیسک کمر میگیری
پیگیرش باش کاره خوبیه
موفق باشی