سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک از دوستان میلیاردر - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: کمک از دوستان میلیاردر (/showthread.php?tid=13169)

کمک از دوستان میلیاردر - priyanka - 04-11-2015 12:44 AM

من یه پسر 18 سالم تو خرداد کنکور میدم از سوم ابتدایی به طور مداوم به کلاس زبان رفتم تقریبا زبانم خیلی خوبه چون بعد کنکور 4 ماه بیکار میشم میخوام یه کاری انجام بدم تا کسب در آمد مختصری داشته باشم و بیکار نگردم یه معلم شیمی داریم خیلی آدم باهوشیه و فکر صنعتی و تجاری داره خیلی کارها به ما تو کلاس میگه که من در حال حاضر توانایی انجام این کارارو ندارم و نیازه که بزرگتر بشم و سرمایه داشته باشم به نظرتون تو تابستون چیکار کنم یه تجارت کوچیک مثل تجارت چمدانی یا کارای بزرگتری هم میتونم بکنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
مثلا برا نمونه عطر بسازم تو خونه ازم میخرن؟

RE: کمک از دوستان میلیاردر - priyanka - 04-11-2015 01:03 AM

من یه پسر 18 سالم تو خرداد کنکور میدم از سوم ابتدایی به طور مداوم به کلاس زبان رفتم تقریبا زبانم خیلی خوبه چون بعد کنکور 4 ماه بیکار میشم میخوام یه کاری انجام بدم تا کسب در آمد مختصری داشته باشم و بیکار نگردم یه معلم شیمی داریم خیلی آدم باهوشیه و فکر صنعتی و تجاری داره خیلی کارها به ما تو کلاس میگه که من در حال حاضر توانایی انجام این کارارو ندارم و نیازه که بزرگتر بشم و سرمایه داشته باشم به نظرتون تو تابستون چیکار کنم یه تجارت کوچیک مثل تجارت چمدانی یا کارای بزرگتری هم میتونم بکنم
ممنون میشم راهنماییم کنید
مثلا برا نمونه عطر بسازم تو خونه ازم میخرن؟
به پرورش شتر مرغ هم بیشتر علاقه دارم من اردبیلی هستم تو یکی از شهرهای اردبیل یه منطقه ای هست به نام سونگون که خاکش قرمزه معلممون میگه فلزات گرانبهای زیادی توش داره مثل طلا و مس ولی درصاداشون نجومی نیست
یا این که به نظرتون میتونم برم از خوزستان از اون خرماهایی که زیر درخت میوفته کیلویی بخری بعدش خوباشو بسته بندی کنی بفروشی بقیشو شیرشو دربیاری و بفرستی ترکیه آخه ترکیه تو شکلات سازی خیلی ازش استفاده میکنی دانه هاشو هم کنسانتره بسازی خیلی ایده تو ذهنم دارم در زمینه شیمی و اینا که همشونو مدیون معلم عزیزم هستم حالا چیکار کنم.

RE: کمک از دوستان میلیاردر - saadati - 04-11-2015 03:01 AM

آفرین داداش من همین دیشب داشتم غصه میخوردم که چرا زودتر از اینا مشغول نشدم و نصف جوونیم رفت
از مطالبی که نوشتی پیداست که آدم بلندپروازی هستی و این خیلی خوبه میتونی یه کارآفرین توپ از خودت بسازی

گفتی پرورش شترمرغ
این دوستمون توی فروم پرشین تولز تاپیک خوبی زده و خیلی ها رو داره راهنمایی میکنه خودش شترمرغ توی بیرجند داره پرورش میده شما که علاقه داری حتما مطالعه اش کن
http://forum.persiantools.com/threads/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D9%85%D8%B1%D8%BA-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84.649760/

RE: کمک از دوستان میلیاردر - priyanka - 04-11-2015 11:42 AM

ممنون از دوست عزیر Saadati که این تاپیک رو معرفی کردین اما من یه چیز کوچیک میخوام برا تابستون شترمرغ سنگینه ضمنا سرمایه میخواد من هم فعلا معلوم نیست آینده چطور بشه از کدوم رشته و کدوم شهر و دانشگاه قبول بشم
اما تو آینده ای نزدیک مطمنا دست به کارای بزرگ میزنم