سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی (/showthread.php?tid=13042)

کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی - eymanopera - 03-15-2015 11:28 PM

سلام به همه دوستان پیشاپیش عیدو به همه شما تبریک میگم امیدوارم تو تمام کاراتون موفق باشید
دوستان من به این فکر افتادم که یه کارگاه تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی بزنم ولی هیییییییچ اطلاعاتی در موردش ندارم و تو اینترنت هم مطلب بدرد بخوری گیرم نیومد ازتون خواهش می کنم هر کس هر اطلاعاتی داره هرچند ناچیز بهم کمک کنه تا در موردش یه چیزی بدونم و استارتشو بزنم میخوام ببینم واقعا چجور کاریه
ممنون از جواباتون10_00410_00410_00410_00410_004

RE: کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی - bastarkhaki - 03-16-2015 01:33 AM

چرا نمایندگی تولید کننده ها رو نمیگیرید تا فقط زحمت فروش رو داشته باشید؟من تو تهران میشناسم
واحد هایی که فروش به اکثر استان ها دارند که بین بیمارستان ها شناخته شده هستند.

اینجوری سود به نظر به سود نزدیک ترین و در کوتاه مدت زحمات برندینگ و تبلیغات و شناخته شدن هم
هزینه های اضافه شما نخواهد بود!

RE: کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی - eymanopera - 03-16-2015 02:52 AM

(03-16-2015 01:33 AM)bastarkhaki نوشته شده توسط:  چرا نمایندگی تولید کننده ها رو نمیگیرید تا فقط زحمت فروش رو داشته باشید؟من تو تهران میشناسم
واحد هایی که فروش به اکثر استان ها دارند که بین بیمارستان ها شناخته شده هستند.

اینجوری سود به نظر به سود نزدیک ترین و در کوتاه مدت زحمات برندینگ و تبلیغات و شناخته شدن هم
هزینه های اضافه شما نخواهد بود!

ممنون از جوابت دوست عزیز اما من میخوام یه کاری رو شروع کنم هدفم شروع کردن خود کار هست

RE: کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی - اقاي ايـــده - 03-16-2015 10:46 AM

درود
شما اول ميشينيد خونه يا كارگاه چندتا نمونه خوب درست ميكنيد
بعدش ميبريد براي بازاريابي . حال چه خودتون چه ديگران
اينجاش هم حال چه بصورت مستقيم به بيمارستان ها و چه غير مستقيم به توليد كننده گان نشون ميديد
قيمت رو ميگيد
افراد ديدند و خواستند به شما سفارش ميدند
اما چطور بايد با وجود اينكه الان دارن از يك شركت ديگه استفاده ميكند بيان از شما بخرند

محصولي شما بايد با كيفيت تر باشه
قيمتش هم رديف يا كمتر از محصول مشابه باشه
طرح جديد داشته باشد كه افراد رو جذب كنند

مورد بعدي هم كه شما فقط دوزنده هستيد خوب ميريد سراغ توليدي ها بازم نمونه كار رو نشون ميديد. اونا خواستند با شما همكاري ميكند. پارچه ميدند شما فقط ميدوزي و هزينه دوخت رو ميگيريد.
تمام

RE: کمک و راهنمایی برای راه اندازی یک تولیدی - حامد یزدی - 06-22-2015 05:13 PM

باید اول بازاریابی فروش رو خوب مهارت پیداکنی بعد اگه سود تولید بیشتر بود تولیدی راه بنداز وگرنه با شکست مواجه میشی