سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: بازار خودرو (/forumdisplay.php?fid=47)
+--- موضوع: سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r (/showthread.php?tid=13025)

سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r - camirmohamad - 03-12-2015 05:57 PM

سلام دوستان وقت بخیر

کسانی که وارد هستند در مورد اتوبوس ها من یک سوال دارم

الان توی بازار قیمت اتوبوس
VOLVO B9R صفر و کار کرده چقدر تموم میشه؟

اگر بخواهیم صفر بخریم برای از جلوی باید چقدر بدیم؟ اقساطش چند ماهه هست؟ ماهی چقدر ؟ خود اتوبوس میتونه هزینه قسط هاشو در بیاره؟
آیا سود داره؟

RE: سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r - m77m20 - 03-14-2015 03:53 PM

با سلام ، من يكي از همكارهاي قديمي را چند وقت پيش ديدم و پس از حال و احوال متوجه شدم كه اتوبوس خريده و در خط شيراز اصفهان كار ميكند از كار خيلي راضي بود و ميگفت مشكلات و سختيهاي خاص خودش رو داره ولي خيلي بهتر از كار در شرگته ميخواستم جواب يكي از سوالهات رو داده باشم دوست عزيز ، از او پرسيدم درآمد ماهيانه ات چقدره و او در جواب گفت اگر واقعا به كار بچسبي و خط خوبي داشته باشي در ماه 25 تا راحت كار ميكني بازم بستگي به خودت داره كه شل و ول كار نكني و خط خوبي داشته باشي اين رو جهت اطلاع گفتم ولي از قيمت اتوبوس و اقساطش متاسفانه خبري ندارم .

RE: سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r - MARYAR - 03-14-2015 05:13 PM

می تونید زنگ بزنید به رانیران بپرسید یا از چند تا شرکت لیزینگی درست حسابی قیمت بگیرید

RE: سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r - مهدی گل محمدی - 03-14-2015 06:21 PM

این اتوبوسی که مد نظر شما هست خرجش بالاست بهتون پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید اتوبوس دارید اسکانیا بخرید که خیلی سر تر از ولو هستش.
رقیب اصلی این مدل ولو هم اسکانیا مارال هست که قیمت صفرش تقریبا 700 تومنه ولی کارکردش مدلای 89 تا 91 خوبن و قیمتاشونم تقریبا 500 تومنه.
اتوبوس مهمترین مساله ای که داره داشتن کار ثابتشه.الان دیگه خیلی از تعاونی ها پر شدن و دیگه اتوبوس نمیخوان و یکم سخته یه جای ثابت پیدا کردن.
در ضمن بهتون توصیه میکنم که اگر خواستید اقدام کنید حتما حتما وی آی پی بگیرید.چون خیلی زود مسافرش تکمیل میشه (25 نفر در برابر 42 نفر) در ضمن کرایه هم هیچ فرقی نمیکنه و مردم هم بیشتر دوست دارن با وی آی پی مسافرت برن

موفق باشی