سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: آموزش بازاریابی (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران (/showthread.php?tid=13005)

راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - radan - 03-10-2015 12:33 AM

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی

چه راههایی برای تبلیغات و بازاریابی یک رستوران تازه افتتاح شده وجود داره ؟
چه کمپین هایی رو پیشنهاد میدید؟
هر ایدهای دارید چه کوچک و چه بزرگ لطفا ارائه کنید.
با سپاس از همکاری شما10_004

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - rezax01 - 03-10-2015 02:04 AM

استفاده از دستگاه بلوتوث بعد یه بنر خوب بزن که مشتریا بلوتوث خودشون رو روشن کنند اخرین منو رستوران و طرح های شما رو مشاهده کنند
یه برنامه جدید هم هست که با وایفا و بلوتوث کار میکنه مشتری که وارد میشه منو رو بهش نشون میده و تعداد دفعات رو ذخیره میکنه و میتونید متوجه بشید اون مشتری چند بار به رستوران شما مراجعه کرده
2-یه سری بادکنک بزار بدید به بچه ها تاثیر داره شدید یکی از دوستام که تو رستوران کار میکرد همین کارو میکردن بهش گفتم فایده داره گفت اره اون بچه بخاطر همین یه بادکنک پدر و مادرشون رو میکشونه اینجا !!!!
3-تو سایتهای تخفیف گروهی عضو بشو بن تخفیف بدید اگر میتونید اونا کار بازاریابی و مشتری رو برای شما انجام میدن
4- با کانون های تبلیغاتی شهرتون مشورت بکن پیشنهاد های خیلی خوبی میدن اکثرا
5- مورد 4 رو جدید بگیر عالیه Big Grin

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - samiar afshari - 03-10-2015 04:43 AM

1- بهترین تبلیغات برای رستوران، کیفیت غذاشه.
2- از برند سازی و شناخت آن به مشتریان غافل نشید.
3- توصیه های دوستمون خوب بودن، عمل کنید.

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - hamedmoez - 03-10-2015 12:27 PM

توصیه های دوستان خیلی خوب بودن + اینکه از یه شعار تجاری خیلی خوب هم می تونید بهره ببرید. هر چه خلاقانه تر ، تاثیر گذارتر

مثال های موجود در جهان :

1- جوری که یه ساندویچ باید باشه
2- کیفیت ، دستور پخت ما است
3- غذای خوب ، احساس خوب
و ...

البته شعاری که میدید عمل هم بکنید. فقط یه نوشته خشک و خالی نباشه رو تابلو یا تبلیغاتتون.

موفق باشید

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - MARYAR - 03-10-2015 01:02 PM

بهتون توصیه می کنم حتما در سایت های تخفیف گروهی آفر بگذارید تا مردم رستورانتونو بشناسن.

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - ali farahani - 04-23-2015 12:14 PM

رستوران کار سختی هست و بی تجربه وارد اینکار نشیدو حتما این موضوع رو در نظر بگیرید که یه نیروی انسانی خوب و مجرب لازم دارید تا وقت کافی برای تبلیغات داشته باشید.
بستگی داره به موقعیت رستورانتون
بیشتر تمرکزتون رو سالن هست یا روی بیرون بر
غذا با فروش کم سود بالا یا با فروش بالا سود کم
اطرافتون کارگاهی هست یا مسکونی
مشتریاتون از چه دسته ای هستند

بهترین کار این اول موقعیت محل کسبتون رو بگید تا بهتر راهنماییتون کنم
چون خودم خیلی وقته به اینکار مشغولم

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - cooch - 04-23-2015 09:32 PM

از انبوه گل و گلدون طبیعی و مصنوعی در محیط رستوران غافل نشید همچنین دوغ محلی دست ساز

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - mohamad javad - 04-24-2015 05:55 PM

پیشنهاد می کنم از شرکت های مشاور تو این زمینه هم استفاده کنید. شرکت های زیادی هستن اگه مایل بودید اسم شرکت ها رو تو پ.خ بهتون می گم

RE: راههای تبلیغات و بازاریابی خلاقانه برای رستوران - depelink - 11-23-2015 03:00 PM

(03-10-2015 12:27 PM)hamedmoez نوشته شده توسط:  توصیه های دوستان خیلی خوب بودن + اینکه از یه شعار تجاری خیلی خوب هم می تونید بهره ببرید. هر چه خلاقانه تر ، تاثیر گذارتر

مثال های موجود در جهان :

1- جوری که یه ساندویچ باید باشه
2- کیفیت ، دستور پخت ما است
3- غذای خوب ، احساس خوب
و ...

البته شعاری که میدید عمل هم بکنید. فقط یه نوشته خشک و خالی نباشه رو تابلو یا تبلیغاتتون.

موفق باشید
به نظر من ارسال پیامک منطقه ای هم می تونه خیلی خوب باشه اکثر پنل های پیامکی امکان ارسال منطقه ای را دارند و خیلی خوب جواب میده اگه بانک اطلاعات هم میخواین میتونین از نرم افزار آروانت وب استفاده کنید خودش ارسال پیامک و ارسال ایمیل هم داره یه سرچ تو گوگل بکنید پیدا میکنین