سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان (/showthread.php?tid=12947)

دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان - مدیریت فروش سایت - 02-28-2015 10:51 PM

سلام

با توجه به روال بازارچه سایت که با کمک خدا و حمایت شما اعضا راه افتاده است, از تمامی تولیدکنندگان و واردکنندگان دست اول دعوت به همکاری میشود.

افرادی که توانایی تولید و واردات کالا و اجناس را دارند می توانند از پتانسیل چند ده هزار نفری انجمن برای پخش کالا و اجناس خود استفاده کنند.

قرار گیری و فروش محصولات شما و فروش آن در سراسر ایران رایگان بوده و تنها درصدی مشخص بعد از هر فروش کسر می شود.

برنامه های آتی:
برنامه های آینده سایت بر این است که این بخش بصورت مستقل و یک سیستم توزیع سراسری در کل ایران به فعالیت خود ادامه دهد و حتی هر استان دفتر نمایندگانی افتتاح و شروع به پخش محصولات نماید.

لطفا رزومه خود و محصولات و قیمت های عمده را به همراه عکس به آدرس rrrco.ir@Gmail.com ایمیل کنید و یا با دفتر سایت تماس بگیرید.
2188453811
02144296399

RE: دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان - فارس - 01-10-2016 11:44 PM

نیاز به راهنمایی

RE: دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان - alirahimi_it - 04-14-2016 05:26 PM

باسلام من وارد کننده فلش های فانتزی از چین هستم. میخاستم نحوه عملکرد و درصد بازاریابی شما رو بدونم با تشکر

RE: دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان - tofigh - 04-14-2016 08:47 PM

من تولید کننده گلیم و گلیم پادری و تولید کیف سنتی هستم
لطفا راهنمایی بفرمایید تا من چطوری با دوستان باید کار کنم مرسی

RE: دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان - saeedhashemi1371 - 05-29-2016 08:56 PM

سلام
آقا یکن بیشتر توضیخ بدید