سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: وام ، مالیات و ثبت شرکت (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: انواع وام های بانکی و شرایط آن (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب (/showthread.php?tid=12943)

کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب - omidsusa - 02-28-2015 01:47 PM

سلام دوستان من به یه وام 2 یا 3 میلیونی نیاز دارم میتونم تا ی ضامن رو هم جور کنم لطفا میشه بگید چه بانک یا قرض الحسنه ای بدون سپرده و بهره کم این وام رو میده؟

لطفااااا هرکی میتونه کمکم کنه نیاز دارم به این وام ، میخوام برم خواستگاری ولی قبلش باید ی کار کوچیک راه بندازم که بتونم دهن خانواده همسر آیندم رو ببندم ، بازمم میگم لطفا کمک کنید

RE: کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب - حسن قجر - 02-28-2015 01:50 PM

(02-28-2015 01:47 PM)omidsusa نوشته شده توسط:  سلام دوستان من به یه وام 2 یا 3 میلیونی نیاز دارم میتونم تا ی ضامن رو هم جور کنم لطفا میشه بگید چه بانک یا قرض الحسنه ای بدون سپرده و بهره کم این وام رو میده؟

لطفااااا هرکی میتونه کمکم کنه نیاز دارم به این وام ، میخوام برم خواستگاری ولی قبلش باید ی کار کوچیک راه بندازم که بتونم دهن خانواده همسر آیندم رو ببندم ، بازمم میگم لطفا کمک کنید

الان موسسه اي كه وام بده با بهره كم بدون سپرده نيست ولي بانك قوامين به روز به شما بدون سپرده گذاري وام ميده با بهره 26درصد

RE: کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب - omidsusa - 02-28-2015 03:58 PM

(02-28-2015 01:50 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  [quote='omidsusa' pid='148353' dateline='1425115048']
الان موسسه اي كه وام بده با بهره كم بدون سپرده نيست ولي بانك قوامين به روز به شما بدون سپرده گذاري وام ميده با بهره 26درصد

خب داداش بانک دیگه ای نیست بجز بانک قوامین ؟ آخه اینجا بانک قوامین نداریم ما