سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ (/showthread.php?tid=12919)

با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ - wisgco - 02-25-2015 09:26 PM

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید و دوستان محترم ، من حدود 100 م تومان پول نقد دارم با شریکم (نفری 50) ، خودمون بررسی کردیم به این نتیجه رسیدیم که یک مغازه اجاره کنیم ، حالا به نظر شما کدوم یک از کارهای زیر بهتره؟ (مشکل گرفتن جواز هم نداریم)

1- فست فود و پیتزایی
2- سفره خانه سنتی
3- آژانس تاکسی سرویس

با تشکر

RE: با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ - samiar afshari - 02-26-2015 03:40 AM

سلام
سفره خانه سنتی رو نمیتونین با 100 تومن راه اندازی کنین.
آژانس میتونه کار خوبی باشه/ اگر جایی باشه که آژانس کمتری داره، خوبه
در کار فست فود میتونید با یه نوآوری و خلاقیت کوچک بسیار موفق باشید.

مهارت خاصی هم دارید؟ در چه منطقه ای میخواهید مغازه اجاره کنید؟ مکان رفت و آمدش چطوره؟
اطلاعات دقیق تر بدین، تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.

شاد باشید

RE: با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ - saghi_gh - 02-26-2015 11:58 AM

فست فوت اگه نزدیک به جایی مثل بازار...یا مدرسه و دانشگاه باشه عالیه...مخصولا اگه کیفیت خوب با قیمت پایین بدید (اولشSmile )
سفره خونه هم خوبه اگه خلاقیت به خرج بدین و البته مگانشم مهمه باید شلوغ باشه و دنج...
اژانس رو نمیدونم و نظری هم نمیتونم بدم...

موفق باشید Smile

RE: با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ - shahcar - 12-08-2015 03:23 AM

داداش سلام من یه ایده درباره ای فست فود زنجیره ای مخصوص کودکان دارم اگه خواستی پ خ بده عزیز

RE: با سرمایه حدود 100 میلیون کدام یک را پیشنهاد میکنید؟ - ashena_73 - 12-08-2015 05:30 PM

رو کار من سرمایه گذاری کن
زیور آلات و لوازم مسی