سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار در ایران (/forumdisplay.php?fid=55)
+---- موضوع: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی (/showthread.php?tid=12888)

صفحه ها: 1 2 3

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-25-2015 02:11 AM

سامیار جان عزیز :::: ممنون ، خیلی نظراتت عالیه،،،،، افرین شما باد

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-25-2015 02:13 AM

بچه ها ، بنظرتون بهترین شیوه و راه تبلیغاتم واسه جذب مشتری بیشتر درون مراکز خرید چیه ؟؟؟؟؟؟

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - samiar afshari - 02-25-2015 02:19 PM

ممنون دوست خوبم
برای تبلیغات خوب باید یکم بیشتر خرج کرد، چرا که با یک سلیقه ی خوب میتونید بازدهی خوبی بدست بیارید.
مثلا:
1- چاپ بروشور زیبا به صورتی که مشتری آن را به خانه ببرد ( تمام راه های تماس را در آن بگنجانید )
2- چاپ تراکتهای چسبی و چسباندن آن در مسیر ورود مشتری تا غرفه شما ( بهتر است تراکتتون عکس شکلات باشه و شماره غرفه )
3- چاپ آگهی در آگهی نامه مراکز خرید
4- رزرو تابلو در مراکز
5- و...

"دوستان دیگر هم راهنمایی فرمایید."

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-26-2015 09:04 PM

دوستای عزیزم. ،،،، لطفاً. مشاوره بدین ،،، مرسی از همه توند

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-27-2015 10:18 PM

بنظر شما رنگ،بندی هستند و غذفه ما باید بیشتر چه رنگهایی باشه واسه اینکار ، دوستان عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-27-2015 10:20 PM

بنظر شما رنگ،بندی استند و غرفه ما باید بیشتر چه رنگهایی باشه واسه اینکار ، دوستان عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - samiar afshari - 02-28-2015 03:50 AM

(02-27-2015 10:20 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  بنظر شما رنگ،بندی استند و غرفه ما باید بیشتر چه رنگهایی باشه واسه اینکار ، دوستان عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟

رنگهایی که اشتها و حس بینایی مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده
رنگ قرمز - بنفش - نیلی - نارنجی و از این قبیل رنگهای گرم برای تحت تاثیر قرار دادن اشتها و مواد خوراکی
رنگ آبی - سبز - صورتی برای تحت تاثیر قرار دادن چشم که باعث آرامش و جلب توجه مخاطب میشه
توصیه میکنم حتما در مورد مبحث رنگها و روانشناسی رنگها مطالعه فرمایید.

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 03-02-2015 12:46 AM

من موندم واسه تبلیغات داخل مراکز فروش بغیر از تست رایگان است راه بهتر و زود بازده تری هم هست بچه ها؟؟؟؟؟؟؟[size=xx-large]

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - iranboy - 03-02-2015 05:12 PM

به نظر من رنگ های جذاب و مختلف و طعم خوب و قیمت مناسب در نظر بگیرید.
یه عکس از غرفه و بسته بندی محصولاتون بزارید.
موفق باشید.

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 03-02-2015 11:30 PM

اره منم دنبال بهترین رنگها و دکوراسیون هستم ، هر چند طرح و برند رو در حال ثبت کردنم ، ،،،، باشه بمحض پایان ثبت عکس و طرح رو میذارم دوست عزیز،،، مرسی