سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار در ایران (/forumdisplay.php?fid=55)
+---- موضوع: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی (/showthread.php?tid=12888)

صفحه ها: 1 2 3

ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-22-2015 09:55 AM

راه اندازی برند جدید یه هله هوله

سلام ، دوستان عزیز ، بنده در حال ثبت یک برند جدید برای فروش و عرضه پاستیل و ابنباتهای اروپایی بصورت غرفه ای در مناطق مختلف هستم ، البته به لطف خدا،،،، لذا از شما سروران و کارافرینان سایت بی نظیر موفقیت خواهشمندم ، در راه اندازی و خلاقیت افرینی در این سبک و شغل کاری با برند جدیدم من را راهنمایی و از نظرات و ایده های خوب خودتون بهره مند سازید ،،، دوست دارم بهم ایده هاتون رو بگید تا بتونم با در این راهی که در پیش گرفتم موفق شوم ، چون خدایش تمام سرمایه م رو توی این کار دارم میذارم ،،،،، خیلی دوستتون دارم ،،، و بی صبرانه منتظر شنیدن و ارائه خلاقیت هاتون هستم ،،،، مممنونم

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-22-2015 10:48 AM

لطفا کمک کنید عزیزان برای بیان نظرات حرفه ای خودتان ممنونم ،،،،،،،

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - a162 - 02-22-2015 11:02 AM

ایده سر سری و بدون تحقیق و دانستن جزئیات کار به درد نمی خوره
اکثر افراد اطلاعات کلی درباره همه چیز دارند ولی غافل از اینکه زمانه فرق کرده و کسی موفق می شه که نه در کلیات بلکه در جزئیات از رقبا بزنه جلو
ولی در مورد خوراکی ها اولین شرط موفقیت مزه هست
یعنی وقتی یه نفر می خوره بازم بیاد بخوره
هر مغازه میره از اون مارک بخاد
البته تقلبی این متد هم هست
یه دوستی داشتیم چایی رو اورده بود که فروش نمی رفت یکی رو انداخت به شهر
به همه سوپر مارکتها رفت و از اون چایی خواست
بعد دوباره بازاریاب رو فرستاد که فروشش خیلی فرق کرد

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-22-2015 12:40 PM

ممنونم دوست عزیز،،،،،، میخوام پاستیل فله ای بصورت غرفه ای بفروشم با برند واذداتی و اروپایی که ثبت کردم واسه شعباتم

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - imanahrami - 02-23-2015 10:08 AM

از نظر من واسه شروع باید مردم رو به جنس خودت وابسته کنید.
مثلاً می تونی بری سوپر مارکتی ها و مقدار کمی از جنس خودت مثلا مثل شیرینی بسته بندی کنی و به سوپر مارکت بگی شما هر چی فروختی یه دونی از این پاستیل ها هم به مشتری بده و بگه امتحان کنه و اگر دیدی مشتری خوشش اومد با من تماس بگیر تا واست سفارش بیارم.
من خودم واسه فروش محصول خرمای شکلاتی همین کار رو کردم.

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - avan - 02-23-2015 02:05 PM

اگه واردات انبوه دارید محصولتو به شرکتهای پخش بزرگ معرفی کنید مثل البرز ، قاسم ایران و ..... هم برای کل ایران بازریابی میشه هم اینکه فقط با چند نفر سرو کله میزنید که کارشون بازاریابی نه با چند سوپرمارکت که کارشون فروشه شما الان به بازاریاب احتیاج دارید تا محصولتون رو به بازار معرفی کنه

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - samiar afshari - 02-23-2015 02:45 PM

اگر در غرفه فروش دارید، از دادن اشانتیون و یا تست غافل نشید.

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - saghi_gh - 02-23-2015 06:23 PM

به نظر من همین تست رایگان خیلی کمک میکنه..شاید اولش زیاد خوب پیش نره ولی خیلی از ماها خودمونم اینجوری با خیلی از محصولات اشنا شدیم...
به نظرم از بسته بندی شیک هم غاقل نشید.. برای ی برند تازه بیشترین کارایی رو یه بسته بندی جذاب و جدید داره..

موفق باشید Smile

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - مهرشاد میردائمی - 02-25-2015 01:08 AM

ممنون از شما دوستان عزیز ، خیلی خوب بود ،،، خصوصا تست رایگان ،،، ولی اینم باید در نظر داشت ما غرفه ثابت داریم داخل اماکن تجاری و پاساژ ها ،،،، دیگه چیکار میشه کرد واسه جلب مشتری ها و افرادی که میان واسه خرید و مایحتاج داخل پاساژها و مراکز خرید ، که بیان و جذب پاستیل بشن و خرید کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی - samiar afshari - 02-25-2015 01:32 AM

(02-25-2015 01:08 AM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  ممنون از شما دوستان عزیز ، خیلی خوب بود ،،، خصوصا تست رایگان ،،، ولی اینم باید در نظر داشت ما غرفه ثابت داریم داخل اماکن تجاری و پاساژ ها ،،،، دیگه چیکار میشه کرد واسه جلب مشتری ها و افرادی که میان واسه خرید و مایحتاج داخل پاساژها و مراکز خرید ، که بیان و جذب پاستیل بشن و خرید کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر غرفه تون ثابت هست، روی بسته بندی های شکیل و دکور ساده و البته زیبا با نورهای رنگی تمرکز کنید و باز هم عرض میکنم: تست رایگان و اشانتیون هم روی کالاتون بزارین. لازم نیست یه بسته تست برای هر کسی بزارین، همین که کسی که رد میشه یه دونه از محصولتون رو امتحان کنه میتونه جذب کننده باشه.