سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم (/showthread.php?tid=12821)

صفحه ها: 1 2

لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - yahyaaaa - 02-14-2015 01:41 AM

باسلام یه ماهی میشه شرکت ثبت کردم کلا13میلیون دارم موقع ثبت شرکت که منظورم فعالیت در زمینه واردات وصادرات بود بااین فکر که خیلیا هستن کالا دستشون مونده ومن با خرید شرایطی از انها اقدام به صادرات وکسب سود خواهم نمودامایه ماهی میشه شرکت زدم ولی موفق یه انجام یک بارصادرات هم نشدم لطفا پیش نهاد و راهنمایی بفرمائیدHuh

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - yahyaaaa - 02-14-2015 04:52 PM

لطفا راهنمایی؟

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - yahyaaaa - 02-15-2015 03:03 PM

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااا؟

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - f.z - 02-15-2015 04:46 PM

سلام

شما به كجا ميخواين صادرات كنين؟ چى ميخواين صادرات كنين؟ اصلا اونطرف مشترى دارين ؟

اگه ميدونين چي رو به كجا و به كى ميخواين صادر كنين پيدا كردن فروشنده كالا سخت نيست ولى همينجورى صرف اينكه يه نفر شركت بازرگانى داره كسى نمياد كالا و سرمايه اش رو بده دست كسى كه هيچ تجربه اى نداره و خودش هم تكليفش زياد مشخص نيست!

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - پارمیدا وحیدی - 02-15-2015 05:03 PM

سلام دوست عزیز
اولش که میخواستی بزنی حساب سودت و چقد کرده بودی؟
ایده خودت بوده یا جایی دیده بودی؟
یه کم هم توضیح بیشتر به گفته دوستمون بدید بیشتر بتونیم راهنمایی کنیم

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - yahyaaaa - 02-15-2015 07:09 PM

(02-15-2015 04:46 PM)f.z نوشته شده توسط:  سلام

شما به كجا ميخواين صادرات كنين؟ چى ميخواين صادرات كنين؟ اصلا اونطرف مشترى دارين ؟

اگه ميدونين چي رو به كجا و به كى ميخواين صادر كنين پيدا كردن فروشنده كالا سخت نيست ولى همينجورى صرف اينكه يه نفر شركت بازرگانى داره كسى نمياد كالا و سرمايه اش رو بده دست كسى كه هيچ تجربه اى نداره و خودش هم تكليفش زياد مشخص نيست!

باسلام 1-هم مرزاذربایجانیم اونا همش واردات دارن2-صادرات موادغذایی وپوشاک به این کشور به راحتی انجام میشه3-اشنا دارم خریداره واما اینکه شاید تجربه کافی نداشته باشم اما علم واگاهی لازم رودارم

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - yahyaaaa - 02-15-2015 07:29 PM

(02-15-2015 05:03 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

باسلام
1-تحقیق کردم حتی واردات لوازم برقی وخانگی ازمناطق ازادتجاری درکوتاه ترین زمان سود دهی خوبی داره 2-ایده خودم بوده 3-ریسک نداره قیمتها مشخص وهزینه ها هم براورد میشه اینم بگم ما 4تفربودیم که به پیشنهاد من شرکت ثبت کردیم قرار بود هرکدام اول کار یه 20تومنی بیاریم که بعد از ثبت شرکت دونفرشون گفتن فعلا نمیتونیم جور کنیم یکیشم گفت خونه خریدم فعلاچیزی ندارم منم حساب اومد دستم گفتم دیگه نمیشه رو اینا حساب کرد جدیت ندارن

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - پارمیدا وحیدی - 02-15-2015 07:41 PM

(02-15-2015 07:29 PM)yahyaaaa نوشته شده توسط:  

باسلام
1-تحقیق کردم حتی واردات لوازم برقی وخانگی ازمناطق ازادتجاری درکوتاه ترین زمان سود دهی خوبی داره 2-ایده خودم بوده 3-ریسک نداره قیمتها مشخص وهزینه ها هم براورد میشه اینم بگم ما 4تفربودیم که به پیشنهاد من شرکت ثبت کردیم قرار بود هرکدام اول کار یه 20تومنی بیاریم که بعد از ثبت شرکت دونفرشون گفتن فعلا نمیتونیم جور کنیم یکیشم گفت خونه خریدم فعلاچیزی ندارم منم حساب اومد دستم گفتم دیگه نمیشه رو اینا حساب کرد جدیت ندارن

مشکل شما رو یه نفر دیگه هم داشت
سه نفر آدم بی حساب کتاب اومدن دست به یکی کردن و نمایندگی یکی از محصولات گرفتن
طرف اول یه آدم چاخان بود طرف دوم یه آدمی بود که فقط وعده سر خرمن میداد سومی هم ابتدا خیلی کمک کرد ولی یه ماه شد دید فایده نداره گذاشت رفت
الان ورشکست شدند تا خرخره رفتن زیر قرض
شما رو نمی خوام بازخواست کنم اتفاقیه که افتاده ولی دوستان سعی کنن با آدم هایی که فقط حرف میزنن موقع عمل میزارن میرن اینجور کارهایی رو نکنن
و اما مشکل شما
برای جذب مشتری اگر پوشاکه یا مواد غذایی میتونید توی روزنامه همشهری تهران آگهی بدید توی سایت نیازمندی ها بزنید همین جا توی همین سایت خیلی ها رو میشناسم که تایپیک فروشگاه رو زدن ببینید میتونید جنستون و بیشتر معرفی کنید تا بیشتر فروش بره یانه!

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - yahyaaaa - 02-15-2015 07:47 PM

(02-15-2015 07:41 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  
(02-15-2015 07:29 PM)yahyaaaa نوشته شده توسط:  

باسلام

مشکل شما رو یه نفر دیگه هم داشت
سه نفر آدم بی حساب کتاب اومدن دست به یکی کردن و نمایندگی یکی از محصولات گرفتن
طرف اول یه آدم چاخان بود طرف دوم یه آدمی بود که فقط وعده سر خرمن میداد سومی هم ابتدا خیلی کمک کرد ولی یه ماه شد دید فایده نداره گذاشت رفت
الان ورشکست شدند تا خرخره رفتن زیر قرض
شما رو نمی خوام بازخواست کنم اتفاقیه که افتاده ولی دوستان سعی کنن با آدم هایی که فقط حرف میزنن موقع عمل میزارن میرن اینجور کارهایی رو نکنن
و اما مشکل شما
برای جذب مشتری اگر پوشاکه یا مواد غذایی میتونید توی روزنامه همشهری تهران آگهی بدید توی سایت نیازمندی ها بزنید همین جا توی همین سایت خیلی ها رو میشناسم که تایپیک فروشگاه رو زدن ببینید میتونید جنستون و بیشتر معرفی کنید تا بیشتر فروش بره یانه!
ممنون لطف کردین . اگر کسی تو انجمن تولیدی پوشاک و مواد غذایی داره همکاری کنه صادراتش کنیم

RE: لطفا راهنمایی کنید ؟شرکت بازرکانی ثبت کردم - پارمیدا وحیدی - 02-15-2015 08:13 PM

ممنون لطف کردین . اگر کسی تو انجمن تولیدی پوشاک و مواد غذایی داره همکاری کنه صادراتش کنیم
برو یه تایپیک بزن که بچه ها بیشتر بتونن بهت جواب بدن