سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره در مورد شروع کار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: مشاوره در مورد شروع کار (/showthread.php?tid=12818)

صفحه ها: 1 2 3

مشاوره در مورد شروع کار - k.hajivand - 02-13-2015 02:06 AM

سلام.پدر بنده گچکار ساختمان بود که سال پیش یکی از پاهاش دچار شکستگی شد و در مفصل رانش پلاتین گذاشت.خداروشکر عمل خوبی داشت و از لحاظ پا الان مشکلی نداره.فقط بیکاری اذیتش می کنه و نمیتونه تو خونه بمونه.از طرفی بیمه هم نیست و سرمایه ای هم نداریم برای شروع کار بخاطر همین من تصمیم گرفتن که پول جمع کنم تا یه کاری واسش انجام بدم.میخواستم ببینم چه کاری رو شروع کنه بهتره.
ایده خودم این هست که یک مغازه ابزار فروشی براش بگیرم..Idea

RE: مشاوره در مورد شروع کار - HG3030 - 02-13-2015 02:44 AM

اگه كمتر 50 سالشه بيمه مشاغل آزاد

RE: مشاوره در مورد شروع کار - rezaeee - 02-13-2015 03:25 AM

مغازه مصالح فروشی هم فکر کنم خوب باشه. بالاخره ایشون گچکار بوده و از مصالخ هم سردرمیاره
همچنین شاید بتونن پیمانکار ساختمون سازی بشن(قدیمی ها بهش میگن اوستا معمار فکر کنم). یاز همین افرادی که میگن آقا ما متری فلان تومن خونه میسازیم

RE: مشاوره در مورد شروع کار - k.hajivand - 02-13-2015 12:54 PM

(02-13-2015 02:44 AM)HG3030 نوشته شده توسط:  اگه كمتر 50 سالشه بيمه مشاغل آزاد
49 سالش هست.2 سال پیش رفت دنبالش ولی متاسفانه کاراشو تکمیل نکرد.

RE: مشاوره در مورد شروع کار - k.hajivand - 02-13-2015 12:58 PM

(02-13-2015 03:25 AM)rezaeee نوشته شده توسط:  مغازه مصالح فروشی هم فکر کنم خوب باشه. بالاخره ایشون گچکار بوده و از مصالخ هم سردرمیاره
همچنین شاید بتونن پیمانکار ساختمون سازی بشن(قدیمی ها بهش میگن اوستا معمار فکر کنم). یاز همین افرادی که میگن آقا ما متری فلان تومن خونه میسازیم

ممنون.درست می فرمایید ولی الان چند سال هست که کار ساخت و ساز خوابیده و مثل قدیم نیست.از طرفی مغازه مصالح فروشی فقط به ساختمان سازی محدود هست.ولی ابزار آلات ابزار مصرفی هم هست.

RE: مشاوره در مورد شروع کار - k.hajivand - 02-13-2015 01:01 PM

سرمایه ای هم که دارم زیاد نیست.قبلا دنبال این بودم که نمایندگی فروش چند محصول رو بگیرم ولی چیزی به ذهنم نرسید.فقط رفتم دنبال نمایندگی بیمه که دیدم کاراش سخته و باید مدرک تحصیلی داشته باشی.

RE: مشاوره در مورد شروع کار - پارمیدا وحیدی - 02-13-2015 01:30 PM

خوب شما که دنبال مغازه هستید برید واسش نمایندگی کاشی و سرامیک بگیرید
البته بستگی به شهرتون هم داره
شهرستان میبد قطب کاشی خاورمیانه است برید از یکی از کارخونه های تازه تاسیس شده نمایندگی بگیرید الان جدیدا توی آشپزخونه چون کابینت میخوره میان تا اون قسمتی که کابینت میخوره و پیدا نیست کاشی رو درجه 5-6کار میکننئ بقیه اش هم که پیداست درجه1-2
خیلی هم سود داره
فقط باید آدم با حساب کتابی باشی

RE: مشاوره در مورد شروع کار - k.hajivand - 02-13-2015 02:00 PM

(02-13-2015 01:30 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  خوب شما که دنبال مغازه هستید برید واسش نمایندگی کاشی و سرامیک بگیرید
شهرستان میبد قطب کاشی خاورمیانه است برید از یکی از کارخونه های تازه تاسیس شده نمایندگی بگیرید الان جدیدا توی آشپزخونه چون کابینت میخوره میان تا اون قسمتی که کابینت میخوره و پیدا نیست کاشی رو درجه 5-6کار میکننئ بقیه اش هم که پیداست درجه1-2
خیلی هم سود داره
باید اینم در نظر داشته باشیم که اونایی که تو کار ساخت و ساز هستن مستقیم از کارخونه براشون میفرستن و نمیان مغازه کاشی سرامیک ببینن.

RE: مشاوره در مورد شروع کار - پارمیدا وحیدی - 02-13-2015 02:03 PM

(02-13-2015 02:00 PM)k.hajivand نوشته شده توسط:  
(02-13-2015 01:30 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  خوب شما که دنبال مغازه هستید برید واسش نمایندگی کاشی و سرامیک بگیرید
خیلی هم سود داره
باید اینم در نظر داشته باشیم که اونایی که تو کار ساخت و ساز هستن مستقیم از کارخونه براشون میفرستن و نمیان مغازه کاشی سرامیک ببینن.

تا اونجا که من اطلاع دارم و دیدم کارخونه بیشتر به نمایندگی ها کاشی سرامیک میده شخصا خیلی کم
چیزیه که دیدم!Undecided

RE: مشاوره در مورد شروع کار - k.hajivand - 02-13-2015 02:09 PM

یه فکری به زهنم رسیده اینکه من قبلا برای کسی که نمایندگی کاشی سرامیک داشت سایت زدم.یه دفتر کوچیک داشت با یه تلفن و کاتالوگ کاراشو انجام میداد.کیتونم یک کاتالوگ طراحی کنم و سایت که مدل های کاشی رو توش بذارم با قیمت .و کاتالوگ ها هم برای ساختمون سازا پخش کنم.سامانه پیامک هم دارم و همینطور شماره تمام کسانی که تو کار ساخت و ساز هستن. میتونم یه پیامک بفرستم واسه همشون...
بعد که کارم گرفت یه دفتر بزنم براش.....
نظرتون چیه؟؟
(02-13-2015 02:03 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  
(02-13-2015 02:00 PM)k.hajivand نوشته شده توسط:  
خیلی هم سود داره

تا اونجا که من اطلاع دارم و دیدم کارخونه بیشتر به نمایندگی ها کاشی سرامیک میده شخصا خیلی کم
چیزیه که دیدم!Undecided
درست می فرمایید .من اطلاع نداشتم.