سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور (/showthread.php?tid=12770)

صفحه ها: 1 2

RE: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور - هورداد - 07-21-2015 09:18 PM

(07-21-2015 09:08 PM)mahyas نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمايى هاتون10_004
خب مجوز من دبيرستان و كنكور هست و فعلا نميتونم تو زمينه ديگه اى كار كنم.
اما براى نحوه تبليغ و كارهاى آنلاين آزادى عمل زياده و دوست دارم روى اين موارد مانور بدم و پذيراى پيشنهادات دوستان هستم10_004

من دارم یه آموزشگاه آنلاین برای هورداد با امکانات حرفه ای میزنم. اگر خواسته باشید میتونیم همکاری داشته باشیم

RE: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور - sajjee68 - 07-22-2015 10:19 PM

(07-21-2015 04:32 PM)mahyas نوشته شده توسط:  ميشه بيشتر توضيح بديد؟
خب هدف كه ارائه خدمات مناسب و در نتيجه كسب درآمد و توسعه كار هست..
ولى نحوه انجام كار يكم برنامه ريزى دقيق ميخواد HuhHuh

به دبیرستان هایی که اطراف محل احداث مرکز آموزشیت هست مراجعه کن و با مدیر اون دبیرستان صخبت کن تا شما و کار شمارو به دانش آمورای اون مدرسه معرفی کنه به طور قطع باید یه معامله پایاپای باشه یعنی از شما انتطار داره کاری براشون یا برای دبیرستانشون چیزی تهیه کنید . به نظر من به جای هزینه تبلیغات میتونه موثر باشه.

RE: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور - Shahaab - 03-30-2017 04:57 AM

(02-05-2015 12:31 PM)mahyas نوشته شده توسط:  سلام دوستان میلیاردرم
من چند وقت پیش برای گرفتن مجوز آموزشگاه تقویتی و کنکور اقدام کردم و اگه خدا بخواد تا اردیبهشت ماه مجوز رو می گیرم12_002.
اما این کار نیاز به حدود 50 میلیون سرمایه داره Blush و با توجه به اینکه من تجربه ای تو این زمینه ندارم و برای سرمایه هم نیاز به اسپانسر دارم به نظرتون راه اندازی این کار به صرفه هست؟
و اگر کسی از دوستان تجربه یا پیشنهادی داره ممکنه منو راهنمایی کنه؟
ممنون از همگی 10_004

RE: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور - Shahaab - 04-03-2017 03:52 AM

من چند وقت پیش برای گرفتن مجوز آموزشگاه تقویتی و کنکور اقدام کردم و اگه خدا بخواد تا اردیبهشت ماه مجوز رو می گیرم12_002.
اما این کار نیاز به حدود 50 میلیون سرمایه داره Blush و با توجه به اینکه من تجربه ای تو این زمینه ندارم و برای سرمایه هم نیاز به اسپانسر دارم به نظرتون راه اندازی این کار به صرفه هست؟
ممنون از همگی 10_004

سلام اگه تا حالا مجوزش رو گرفتی بهم اطلاع بده تا راهنماییت کنم

RE: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور - arash.alirezaei - 08-17-2017 07:16 PM

ممنون از همگی 10_004

با سلام
آموزش کنکور بسیار خوب است و در آمد زیادی دارد که با توجه به مجوزی که گرفتی می توانی
این کار را انجام بدهید و برای اطلاعات نا کافی خود در این زمینه می توانی از آموزشگاه های دیگر سوال کنی و یا شریکی داشته باشید که اطلاعات مناسبی در این زمینه داشته باشد
و از حدف خود دست نکش و ادامه بده تا به درآمد برسی...
جذب ثروت