سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای (/showthread.php?tid=12756)

ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - kakiokabi - 02-03-2015 12:15 AM

سلام به دوستان واساتید با سابقه و کم سابقه و بی سابقه مثله خودم!!!Blush
من توی زمینه فست فود و رستوران و کافه ایده های زیادی دارم، بعصیاشون واقعا بکر هستن! به حدی که گاهی می ترسم که دردیده بشه و اجرا بشه. بعضیاشونم بعد از مدتی دیدم که تولید شده و از دست رفته.
حالا چنتا موضوع:
1- میخوام برای شروع یه کار فست فود و ایجاد برند با نوع خاص غذا و ... جذب سرمایه کنم و از دوستان اگر کسی با مبلغ بالای 70 میلیون حاضر به سرمایه گذاری باشه خوشحال میشم کار رو براش توضیح بدم
2-در رابطه با موضوع 1. من چطور میتونم به کسی که میگه حاضر به سرمایه گذاریه اعتماد کنم و طرحمو بهش بگم؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید تا منم بیلیاردر بشم 12_002

RE: ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - matin1 - 07-28-2015 11:42 AM

سلام منم دنبال ایده جدیدی برای رستوران هستم به نظرتون با این حجم رستوران و فست فود که تو تهران هست بازم میچرخه یا نه

RE: ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - odise - 07-29-2015 07:19 PM

وقتی جرات نمی کنی ایده ات رو باز کنی تو نطقه می کشیش.
امضای من رو بخون و توی فضای واقعی زندگی کن!
شرایط مشابه شما رو دارم.

RE: ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - mardin-b - 10-15-2015 07:02 PM

(02-03-2015 12:15 AM)kakiokabi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان واساتید با سابقه و کم سابقه و بی سابقه مثله خودم!!!Blush
من توی زمینه فست فود و رستوران و کافه ایده های زیادی دارم، بعصیاشون واقعا بکر هستن! به حدی که گاهی می ترسم که دردیده بشه و اجرا بشه. بعضیاشونم بعد از مدتی دیدم که تولید شده و از دست رفته.
حالا چنتا موضوع:
1- میخوام برای شروع یه کار فست فود و ایجاد برند با نوع خاص غذا و ... جذب سرمایه کنم و از دوستان اگر کسی با مبلغ بالای 70 میلیون حاضر به سرمایه گذاری باشه خوشحال میشم کار رو براش توضیح بدم
2-در رابطه با موضوع 1. من چطور میتونم به کسی که میگه حاضر به سرمایه گذاریه اعتماد کنم و طرحمو بهش بگم؟

نیازی به سرمایه گذار نداری بیشتر از 6 ماه تا یکسال شاگردی کن ببین مشتری چی میخاد . زود آماده بشه کیفییت یکسان و دایمی داشته باشه.قیمت مناسب باشه.تنوع و تمییزی داشته باشی
همه این مزیت ها آنقدر سنگین هست و احتیاج به مدیریت دارد که شاید در 2 سال نتوانی این مزیتهای رقابتی را سیستم سازی کنی.هر وقت راه افتادی تازه نوبت به وارد کردن ایده هات میرسه.
یه همبربرگر فروشی عادی میتونه نیاز خیلی از مشتریها را برآورده کنه.بدون اینکه سرمایه زیادی بکار گرفته بشه.بشرطی که مشتری حس کنه اگه گرسنه از مسیرت رد شد یه سر بهت بزنه. و این راز کار هست.همان کاری که مک دونالد و kfc و...انجام میدن.

RE: ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - salam1354 - 11-18-2015 03:26 PM

(02-03-2015 12:15 AM)kakiokabi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان واساتید با سابقه و کم سابقه و بی سابقه مثله خودم!!!Blush
حالا چنتا موضوع:

RE: ایده جدید فست فود-ایجاد برند زنجیره ای - salam1354 - 11-18-2015 03:29 PM

(11-18-2015 03:26 PM)salam1354 نوشته شده توسط:  
(02-03-2015 12:15 AM)kakiokabi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان واساتید با سابقه و کم سابقه و بی سابقه مثله خودم!!!:blush:
حالا چنتا موضوع:

دوستان لطفا راهنمایی کنید تا منم بیلیاردر بشم :12_002:

با سلام
اگر ایده شما واقعا کاربردی و واقعی باشه من حاضرم سرمایه گذاری کنم.
در صورت تمایل با من تماس بگیر
شماره من : 09369361890
علی محبی