سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ (/showthread.php?tid=12677)

با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - davaran - 01-18-2015 10:31 PM

سلام دوستان .. یه سایت هست که بیشتر بازدیدکنندگانش خانم هستن و فقط از طریق سرچ گوگل میان ...
ماهانه 40 هزار نفر بازدید داره ...
دوستان چه پیشنهاد برای درامد زایی و کسب درامد از اون دارید؟

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - sinap - 01-18-2015 11:32 PM

لطفا آدرس سایت رو بدید

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - m0jtaba - 01-19-2015 10:03 AM

هر چند با پاپ آپ کمی مخالفم ولی می تونید پاپ اپ رو درون سایتتون قرار بدین
همکاری در فروش محصولات رو راه بندازین ومحصولاتی که مخصوص خانم ها هست رو در ساییتون قرار بدین

برای پیشرفت بیشتر هم می تونید بنر سایتتون رو با سایت های دیگه معاوضه کنید بنر شما در سایت اونا و بنر سایت اونا در سایت شما

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - fekreabi - 02-15-2015 02:54 PM

اول از همه باید آدرس وب سایتتون رو بدید و ببینمش
هیچ وقت از پاپ آپ استفاده نکنید، زیرا باعث ناراحتی کاربران وب سایتتون میشه ، میتونید از طریق تبلیغات بنری برای دیگران کسب درآمد کنید، همچنین با استفاده از یک نظر سنجی در وب سایتتون ببینید، بازدیدکنندگان وب سایتتون به چه زمینه ای بیشتر علاقمند هستن، البته شاید نظر سنجی زیاد جوابگو نباشد، اما میشه وب سایتتون رو آنالیز کرد و به جواب این سوال دقیق تر پساخ داد و در مرحله آخر با توجه به علاقه مندی های بازدیدکنندگان می تونید محصولاتی رو در همان زمینه در وب سایتتون بفروشید.

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - shila30 - 02-15-2015 03:58 PM

پاپ اپ. تبلیغات بنری. فروش محصولات. و صحه ای طراحی کنید که هزینه درج اگهی در سایت خودتون رو نشون بده.

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - pooga - 04-04-2015 01:38 AM

من اگه داشتمش توی پست اولش یه محصول پستی میزاشتم برای فروش که خانم پسند باشه اگه از اون جنس سود خالسم 10.000 تومان بود
و اینطور که شما عرض میکنید 40 هزار بازدید کننده ...!!!!!!!!!!!
روزانه 10 نفر هم از سفارش میگرفتن و جنس رو بهشون میفروختم ماهی 3 میلیون حداقل درامدم بود که باز با همون ماهی س میلیون ماهی 1 میلیون سایتم رو هم تبیغ میکردم هم نویسنده اختصاصی براش میگرفتم هم رو سئو هزینه میکردم و ما بقی درامد رو با روی ی پروژه دیگه خرج میکردم

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - arasdeco - 05-17-2015 11:19 PM

سلام
دوستان نظرات خوبی دادند ولی با اطلاعات ناقصی که داده اید، مشاوره حرفه ای نخواهید گرفت

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - cooch - 05-26-2015 02:46 PM

من هم یک سایت دارم با 50 بازدید کننده در روز شامل کسانی که به دنبال تبلیع در بین صنعتگران هستند , و تمایل به ثبت آگهی رایگان دارند
چه کنم؟shahrakha.com

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - irandac - 05-27-2015 01:22 PM

(05-26-2015 02:46 PM)cooch نوشته شده توسط:  من هم یک سایت دارم با 50 بازدید کننده در روز شامل کسانی که به دنبال تبلیع در بین صنعتگران هستند , و تمایل به ثبت آگهی رایگان دارند
چه کنم؟shahrakha.com

سلام و درود , شما در هدر سایت کاربران سایت خود را به نحوی کاملا محدود به مکان خاصی کردید این برای سایت شما محدودیت و افت بازدید ایجاد کرده ، بهتره شرق تهران را از سایت خود حذف کنید تا جامعه هدف بیشتر و بازدید بیشتری داشته باشید .

RE: با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ - poryaghoobi - 06-14-2015 12:41 AM

سلام خریدار سایت با بازدید بالا هستم
جهت تاغیر کاربری می خوام
قیمت و ادرس سایت بفرستید