سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ماهنامه سایت (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- موضوع: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت (/showthread.php?tid=1257)

صفحه ها: 1 2

دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - pesar368 - 12-05-2011 03:26 PM

سلام به همه دوستان و همراهان انجمن میلیاردرهای آینده ایران .

همان طور که می دانید چندی است مجله ای با عنوان (کارخانه تبدیل فکر به ثروت) شکل گرفته است .
http://ideas-to-wealth.blog.ir/

از همین جا از همه دوستان دعوت می کنم که اگر مطلب تألیفی ، ترجمه شده یا مطلب جالبی در زمینه خلاقیت دارند و دوست دارند در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت ، با نام خودشون منتشر بده ، اون رو به آدرس ایمیل ali.anzabi@gmail.com ارسال نمایند .

بازم تأکید می کنم در زمینه خلاقیت .
چون هر شماره به یک موضوع اختصاص داره .
البته نه اینکه در هر شماره فقط یک موضوع باشه . ولی توجه کلی مجله به آن موضوع خواهد بود .

پیشاپیش از همه ی عزیزان تشکر می کنم .

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - shahram......32 - 12-05-2011 03:32 PM

خيلي دوست دارم مطلب بدم ولي انصافا وقتشو ندارم
انشالله علي اقا در شماره هاي بعدي مطلب ميدم

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - ناصر صادقی - 12-05-2011 10:24 PM

چشم علی جان ما برای موفقیت مجله شما هر کاری که از دستمون بر بیاد انجام میدیم در این مورد سعی میکنم در موفقییتات شریک باشم ولی مجله هاتو در یکی از بزرگترین سایت کتاب الکترونیکی به اشتراک گذاشتم امیدوارم همیشه موفق باشی.

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - مهتاب - 12-05-2011 10:27 PM

سلام علی جان
اگر مقالات خاصی برای ترجمه در نظر داری من می تونم برات ترجمه کنم.
موفقیت تو حتمی است.

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - pesar368 - 12-09-2011 12:19 AM

می دونم همه ی اعضای انجمن (حدود 2000 نفر ) دوست دارن با مجله کارخانه تبدیل فکر به ثروت همکاری کنن . Smile
ولی متأسفانه تعداد صفحات مجله ی ما ظرفیت و گنجایش این همه مطلب رو نداره .
Big Grin
بنابراین قول میدم در شماره های بعدی حتما از مطالب دوستان استفاده کنم .
از همه ی دوستان کمال تشکر رو دارم
Heart

موفق هستید ، موفق تر م باشید.

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - مهدی گل محمدی - 12-09-2011 01:34 AM

علی جان لطف می کنی یه سری موضوع بدی تا روش کار کنیم و مقاله بدیم

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - pesar368 - 12-09-2011 03:06 PM

این شماره و شماره بعدی بیشتر در مورد :
خلاقیت
ایده پردازی
پرورش ایده
امکان سنجی ایده

فقط در زمینه خلاقیت و ایده ، صحبت خواهیم کرد .

شماره های بعد تر :
در مورد نوشتن طرح کسب و کار
برنامه ریزی
و شروع کسب و کار صحبت خواهیم کرد .

شماره های مجله ، یک سری آموزش های زنجیره ای خواهد بود که علاوه بر جذابیت های مجله ، افراد را از صفر تا صد راه اندازی یک کسب و کار و تجاری سازی یک ایده کمک خواهد کرد .

ممنون و سپاسگزارم

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - kafshduzak - 12-10-2011 08:37 PM

اولین پیام من تو این انجمن همراه میشه با یه تشکر جانانه بابت این مجله خوب و مفید
امیدوارم که شماره های بعدی در زمان معین منتشر بشه و این راه ا پایان اداه پیدا کنه.
دست مریزاد
میگ میگ

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - ashkan.zirak - 02-03-2012 05:35 PM

سلام از سایت و ماهنامه عالیتون کمال تشکر را دارم

RE: دعوت به همکاری در ماهنامه کارخانه تبدیل فکر به ثروت - myroseflower - 06-08-2012 12:50 AM

درود فراوان به شما دوستان عزیز.
می توانید روی کمک من حساب باز کنید و تا جایی که بتوانم از لحاظ نویسندگی در خدمتتان خواهم بود.