سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ (/showthread.php?tid=12522)

تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - javadi3d - 12-19-2014 01:51 PM

من تو خونمون او طرف حیاط یه اتاق 3 در 7 داریم که حالت انباری داره و استفاده خاصی نمیشه چند وقتیه به سرم زده یه کاری توش انجام بدم تو همه کاری هم یکم تحقیقکردم مثلا کارگاه کفش دوزی،کارگاه کیف دوزی،کارگاه پخت شیرینی(دونات و پخش آن در شهر و یا ...)،پرورش پرندگان زینتی،پرورش بلدرچین،کارگاه خیاطی(سری دوزی و یا ...)،کارگاه جوراب بافی و...
و الان گیجم!!!!! که چیکار کنم بهتره؟اگه نظر دیگه ای دارید بگید و گرنه تو اینایی که نوشتم کدومش بهتره؟
یا علی (ع)

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - mostafa7063 - 01-24-2015 11:52 AM

درود
دوست عزیز به نظر بنده مواردی که در ذهن شماست روی کاغذ بنویسید بعد دونه دونه
برید نحوه عملکرد و بازده رو در بازار بدست بیارید بنویسید و در آخر هر کاری که زوده بازده و
هزینه کمی در بر داره رو انتخاب کنید دوباره اطلاعات بیشتری بدست بیارید برای شروع فعالیت
مشاوره بگیرید بعد اقدام کنید موفق میشد
ونکته اخر با چشم بسته حرکت نکنید ویا تحت تاثیر احساسات تصمیم نگیرید
پاینده باشید و جاودان

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - مهدی 1 - 01-24-2015 12:30 PM

قارچ دکمه ای بریز

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - bibak@zah - 01-25-2015 12:11 AM

ماهی های زینتیم خوبه البته فروشش باید بسته به شهر هست مثلا ماهی فروشا کجان و...

من با قارچ ام موافق ام اما باید رطوبت و دما ودستگاه بگیری ۳سال پیش مشعل وسایل یکی از اقوام گرفت شد۷م واسه یه کاررگاه متوسط...البته توی همین انجمن‌کلی مطلب نوشته شده ...
منم اطلاعات زیادی راجب اش ندارم..

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - مهدی خان محمدی - 04-29-2015 02:26 AM

سلام

دوستان قارچ زیاد دنگو فنگ داره ایزوله کن قفسه بساز کمپوست بخر بیارش بریز تو قفسه مثل بچه ترو خشکش کن تا ایا درصدش بالا بزنه مایش رو دربیاره یه کمی سودکنه یانه تازه مگه مساحتش چقدره ک خودشو الاف کنه فرقی نداره چ 1000مترچه 1متربایدبراکارگاه قارچ وقت بذاره تازشم فروشش دست دلاله سودشو اون میبره”اقا جان کدوم شهری؟خونتون کدوم طرفه به مرکز شهر یا اکثرفست فودیا دسترسی داره بزن تو کار پیتزا پیراشکی الان فقط صنعت خوراکی چرخش میچرخه یه فرمیخوادبایکم مهارت کسیم خونه باشه کمکت میکنه یه پیکی پیدا کن یا خودت یه موتوربخرصبو ظهرپخشش کن شیرین صدی50سود توشه نقدم هست”من الله توفیق

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - hasan-f - 04-29-2015 06:38 PM

داداش من مهم نوع کار نیست !! مهم اون کاریه که واقعا بهش علاقه داری و حاضری 5 صبح پاشی کار کنی !! همه کارایی که گفتی خوبن ولی در صورتی میتونی موفق بشی که پشتکار فوق العاده ای داشته باشی و پشتکار بالا از علاقه و انگیزه طرف نشات میگیره .

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - rezaeee - 04-30-2015 12:51 AM

سلام
برای من سواله پرنده های زینتی سودش چیه؟ من که سالهاست کسی رو نمیبینم حتی قناری و فنچ نگه داره؟!
برام سوال شده بازار فروشش کجاست؟

RE: تو یه اتاق 20 متری چیکار کنم بهتره؟ - Danial_Javadi - 08-04-2015 05:37 PM

سلام
برای همه ی این ایده هایی که گفتین بازاریابی یه اصل مهمه. به فرض کیف یا کفش یا بلدرچین یا هرچیز دیگه ای تولید کردین بعدش نتونین بفروشین شکست میخورین. پس اول بازاریابی کنین ببینین مردم به چی نیاز دارن، کدوم یکی از ایده هاتون کم هزینه و پرسوده. باید بشینین سبک سنگین کنین با توجه به شرایط خودتون و شهرتون تصمیم بگیرین.
من الله توفیق