سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: وام ، مالیات و ثبت شرکت (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: انواع وام های بانکی و شرایط آن (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی (/showthread.php?tid=12517)

مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی - saeid.123 - 12-17-2014 05:15 PM

سلام دوستان
دو سوال داشتم که خیلی وقتن ذهنم رو مشغول کرده ممنون میشم کمکم کنید:

1: می خوام یه وام 3میلیاردی برای تاسیس یه کارخونه مواد غذایی بگیرم.ایا برای گرفتن این وام به وثیقه یا ضامن نیاز است؟(چه مقدار وثیقه؟؟)

2:برای گرفتن وام 500میلیونی برای تشکیل شرکت تعاونی چطور؟(چه مقدار وثیقه؟)

راستش یه طرح توجیحی گرفتم میخوام با این طرح وام بگیرم(تولید ابمیوه و کمبوت)

RE: مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی - مهدی 1 - 12-17-2014 05:49 PM

طرح توجیهی که مهم نیست ، باید مراحل را طی کنید و بعد صبر کنید تا تامین اعتبار بشه که اونم هزارتا پارتی و داستان داره.
بعد در مراحل آخر که معرفی می شین به بانک ، بایست سند منزل مسکونی را بزارید در رهن بانک ، خود ملکی هم که می سازید بار می ره توی رهن ، مرحله به مرحله هم پرداخت می شه
یعنی شما مثلا فنداسیون را می ریزید ، بعد می رید پولش را می گیرید و به همین ترتیب

ضمنا صبح من سازمان صنایع و معادن بودم ، می گفتند در دولت جدید برای ساخت و ساز وامی نمی دیم و صرفا محدود شده به طرح توسعه و ماشین آلات باز دقیق ترش را خودتون سوال کنید

RE: مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی - حامد یزدی - 06-29-2015 03:59 PM

با این بخشنامه های جدید اعطای وام دیگه وام رو مستقیم به طرف نمیدن . طی چند مرحله بعد از پیشرفت کار اونم درصدی پرداخت میکنن

بعید میدونم با این اوضاع اقتصادی وام 3 میلیاری اصلا تصویب بشه ثانیا باید 120% ارزش وام وثیقه ملکی گذاشت

موفق باشید

RE: مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی - نبی زاده - 05-09-2018 01:06 PM

سلام
روزتون بخیر
مبلغ وثیقه باید به مقدار وام باشه
حتما نباید یه سند باشه
میتونه دوتا سه تا یا چهار تا سند هم باشه
اگر طرح توجیهی داشته باشید و اسنادشو به ما بدید براتون کمتر از یه ماه میتونیم واسمتون رو بگیریم .
نگران نباشید Smile
برای اطلاعات بیشتر به من پیام بدید در خدمتتون هستم Smile