سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! (/showthread.php?tid=12458)

صفحه ها: 1 2

چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - m.fazl - 12-02-2014 01:57 PM

دوستان میلیاردرم سلام
بنده کارمند شرکتی یه دانشکده دولتی هستم. 27 ساله. حدود 5 سال سابقه دارم. تو زمینه طراحی و برنامه وب، اندروید، گرافیک سه بعدی و انیمیشن سازی و چند مورد دیگر تخصص دارم. صاحب دو تا بچه. با این دوتا بچه خالص دریافتی من دقیقا یه تومن هستش!!!
تو حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر یه شرکت ثبت شده دارم که غیرفعال هستش. عاشق تولید هستم از بچگی!! از شغل کارمندی و کارای تکراری زده شدم. و مهمتر از اون حقوق کمش که به زور فقط خرجم درمیاد، چیزی بنا پس انداز حتی یه ریال هم ندارم!! حالا غرض از ایجاد این بحث این بود که دوستان میلیاردرم بهم یاری و راهنمایی کنن که من چیکار کنم بهتره. چطور میتونم پیشرفت کنم؟ به خواسته برسم؟
دوستان گلم راهنمایی کنن سپاسگزارشونم...

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - shamimmm - 12-02-2014 02:57 PM

واقعا کارمند بودن مزخرفترین شغله. منم دلم میخواد یه چیزی تولید کنم اما فکرم کار نمیکنه!!!! Sad

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - m.fazl - 12-02-2014 03:19 PM

(12-02-2014 02:57 PM)shamimmm نوشته شده توسط:  واقعا کارمند بودن مزخرفترین شغله. منم دلم میخواد یه چیزی تولید کنم اما فکرم کار نمیکنه!!!! Sad

از ابراز همدردیتون ممنونم!!!! کارمندی یعنی زندگیت دست خودت نیست ...
دوستان و اساتید ارجمند راهنمایی کنن ممنون میشم

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - shamimmm - 12-02-2014 04:25 PM

(12-02-2014 03:19 PM)m.fazl نوشته شده توسط:  
(12-02-2014 02:57 PM)shamimmm نوشته شده توسط:  واقعا کارمند بودن مزخرفترین شغله. منم دلم میخواد یه چیزی تولید کنم اما فکرم کار نمیکنه!!!! Sad

خواهش میکنم. دقیقا همینه. منم دوست دارم ببینم دوستان اینجا چه راهنمایی هایی میکنن شاید به درد منم خورد! Huh

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - m.fazl - 12-03-2014 12:51 AM

(12-02-2014 04:25 PM)shamimmm نوشته شده توسط:  
(12-02-2014 03:19 PM)m.fazl نوشته شده توسط:  

خواهش میکنم. دقیقا همینه. منم دوست دارم ببینم دوستان اینجا چه راهنمایی هایی میکنن شاید به درد منم خورد! Huh
متاسفانه کسی نیست راهنمایی کنه ما رو !!

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - arezu - 12-03-2014 07:37 PM

(12-02-2014 01:57 PM)m.fazl نوشته شده توسط:  دوستان میلیاردرم سلام
بنده کارمند شرکتی یه دانشکده دولتی هستم. 27 ساله. حدود 5 سال سابقه دارم. تو زمینه طراحی و برنامه وب، اندروید، گرافیک سه بعدی و انیمیشن سازی و چند مورد دیگر تخصص دارم. صاحب دو تا بچه. با این دوتا بچه خالص دریافتی من دقیقا یه تومن هستش!!!
تو حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر یه شرکت ثبت شده دارم که غیرفعال هستش. عاشق تولید هستم از بچگی!! از شغل کارمندی و کارای تکراری زده شدم. و مهمتر از اون حقوق کمش که به زور فقط خرجم درمیاد، چیزی بنا پس انداز حتی یه ریال هم ندارم!! حالا غرض از ایجاد این بحث این بود که دوستان میلیاردرم بهم یاری و راهنمایی کنن که من چیکار کنم بهتره. چطور میتونم پیشرفت کنم؟ به خواسته برسم؟
درووود
به نظرم میتونید چیزی در حدود 500 هزار تومن تهیه کنید یا قرض بگیرید بعد برید از بازار عمده فروشهای شهرتون مقداری لباس و لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده خانواده و دوستان و همسایه هاتون رو تهیه کنید و با سود پایین بهشون بفروشید برای فروش میتونید از همسرتون که تو خونست استفاده کنید شاید اوایل روتون نشه به خانواده ها و آشناهاتون بگید جنس برای فروش دارید اما کم کم اوضاع فرق میکنه و به جایی میرسید که خانواده و دوستان وقتی چیزی لازم دارند اول با شما تماس میگیرند ببینند میتونید براشون تهیه کنید یا نه یکی از دوستای خودم اینکارو کرد اولا بهش میخندیدم اما وقتی رفتم بهش سر بزنم دیدم جنساش چهار برابر شده و خودم کلی گشتم و چند تا چیز خوب پیدا کردم و خریدم.
10_004

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - h.afkhami - 12-03-2014 09:55 PM

(12-02-2014 01:57 PM)m.fazl نوشته شده توسط:  دوستان میلیاردرم سلام

سلام
توی زمینه هایی که تخصص دارید بصورت آزادکاری فعالیت کنید و سرمایه جمع کنید.
در زمینه طراحی وب و آندروید خیلی راحت میتونید فعالیت های پاره وقت داشته باشید و کم کم با شرکت ثبت شده را فعال کنید تا به مرحله ای برسید که دیگه نیازی به حقوق کارمندی نداشته باشید.
شخصی میشناختم که کارمند بود و بصورت پاره وقت در همین زمینه وب فعالیت میکرد البته با برنامه و پشتکار فراوان . بعد از یک سال به شرایطی رسید که از شرکت اومد بیرون و بطور تمام وقت به کسب و کار خودش مشغول شد.
موفق باشید

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - m.fazl - 12-04-2014 01:20 AM

نقل قول :به نظرم میتونید چیزی در حدود 500 هزار تومن تهیه کنید یا قرض بگیرید بعد برید از بازار عمده فروشهای شهرتون مقداری لباس و لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده خانواده و دوستان و همسایه هاتون رو تهیه کنید و با سود پایین بهشون بفروشید برای فروش میتونید از همسرتون که تو خونست استفاده کنید شاید اوایل روتون نشه به خانواده ها و آشناهاتون بگید جنس برای فروش دارید اما کم کم اوضاع فرق میکنه و به جایی میرسید که خانواده و دوستان وقتی چیزی لازم دارند اول با شما تماس میگیرند ببینند میتونید براشون تهیه کنید یا نه یکی از دوستای خودم اینکارو کرد اولا بهش میخندیدم اما وقتی رفتم بهش سر بزنم دیدم جنساش چهار برابر شده و خودم کلی گشتم و چند تا چیز خوب پیدا کردم و خریدم.

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. من متاسفانه از فروشندگی زیادی خوشم نمیاد. برا همین تا حالا سراغش نرفتم.

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - m.fazl - 12-04-2014 01:25 AM

نقل قول :سلام
توی زمینه هایی که تخصص دارید بصورت آزادکاری فعالیت کنید و سرمایه جمع کنید.
در زمینه طراحی وب و آندروید خیلی راحت میتونید فعالیت های پاره وقت داشته باشید و کم کم با شرکت ثبت شده را فعال کنید تا به مرحله ای برسید که دیگه نیازی به حقوق کارمندی نداشته باشید.
شخصی میشناختم که کارمند بود و بصورت پاره وقت در همین زمینه وب فعالیت میکرد البته با برنامه و پشتکار فراوان . بعد از یک سال به شرایطی رسید که از شرکت اومد بیرون و بطور تمام وقت به کسب و کار خودش مشغول شد.
موفق باشید

سپاس از همراهیتان...
همین نحوه برنامه ریزی کردن با وجود دو تا بچه و کنارش کار اداری سخته... چطور میشه برنامه ریزی کرد؟؟؟؟

RE: چه کنم به خواسته هام برسم؟؟!! - nava752 - 12-04-2014 02:16 AM

شما تخصصتون خودش میتونه ایجاد کننده درامد خیلی بالایی باشه ... منم کامپیوتر خوندم و اندروید هم کار کردم .... اگر علاقمند به کارهای استارت اپی باشین میتونیم با هم کار کنیم ... یعنی اینکه من یه ایده میدم و شما پیاده سازیش میکنین و بعدا کارای فنی هم با شما خواهد بود ولی کارای اجرایی و جاانداختن و بازاریابیاش و به درامد رسوندنش با من و با هم شریک میشیم .... اگر مایل به همکاری هستین میتونیم با هم همکاری کنیم ....