سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چراغ راه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: چراغ راه (/showthread.php?tid=1244)

صفحه ها: 1 2

چراغ راه - نیکزاد قاسم - 12-02-2011 01:45 AM

همه آدم های موفق در یک چیز مشترکند " هرگز تسلیم نمی شوند "

RE: چراغ راه - مهتاب - 12-02-2011 02:13 AM

"هرگز تسلیم نشویم"

خیلی قشنگه و البته خیلی هم سخت.

RE: چراغ راه - shahram......32 - 12-02-2011 11:00 AM

تسليم نشدن واقعا سخته/ولي غير ممكن نيست

RE: چراغ راه - مهدی گل محمدی - 12-02-2011 11:43 AM

یکی از درس هایی که ما می تونیم از قیام امام حسین(ع) بگیریم همین تسلیم نشدن در برابر خواسته هامونه.خیلی سخته و بعضی وقتا به قیمت از دادن چیز مهمی میشه.ولی شیرین تر از اون،اینکه وقتی به هدفت میرسی ، لذتی میبری که قابل وصف نیست.

خیلی ها بودن که سالها تلاش کردن و سختی کشیدن ولی هدف داشتن و به لطف خدا و تلاش خودشون به هدفشون رسیدن.
من همیشه این جمله تو ذهنمه:ماندن یعنی درجا زدن.باید همیشه در مسیر هدف تلاش کرد.

RE: چراغ راه - shahram......32 - 12-02-2011 01:10 PM

ماندن یعنی درجا زدن
جمله ي واقعا عميقيه

RE: چراغ راه - MARYAR - 12-02-2011 02:08 PM

چقدر جالبه
داشتم نوشته هاي الان دوستان و اعضا را با نوشته هاي اوليشون مقايسه مي كردم چقدر تغيير كردند.
واقعا خوشحالم كه بودن در اين انجمن باورهاي شما را انقدر تغيير داده، برادر مهدي اوايل اين جملات برات غير قابل دسترس و غير ملموس بود ولي الان ....
مطمئنا موفقيت نزديك است

RE: چراغ راه - کامیار کاظمی - 12-02-2011 02:17 PM

البته آقا مهدی که بسیار تغییر کرده اند، اتفاقا در مقالات این بار مجله خلاقیت از شاهکارهای آقا مهدی در انجمن هم کمی صحبت کرده ایم!

RE: چراغ راه - مهدی گل محمدی - 12-02-2011 02:55 PM

هم از آبجی مریم و هم از کامیار جان ممنونم.شما به من لطف دارید.

من بارها تو تاپیک های مختلفی گفته ام که من وقتی وارد این انجمن شدم از نو متولد شدم و تازه فهمیدم که هدف چیه و تو کدوم راه باید قدم گذاشت.

باورتون نمیشه من روزی حداقل 5 الی 6 ساعت تو انجمن هستم(به غیر از یکشنبه و سه شنبه که دانشگاه هستم.).چون میدونم یه چیزی اینجا هست که تو کل دنیا هم بگردم نمی تونم پیداش کنم. اینجا عشق هست صفا هست،همدلی هست که اینا همه باعث حضور ما تو این انجمنه

RE: چراغ راه - mjdehghani - 12-08-2011 02:01 PM

به نظر من ما هم تسلیمیم هم آزاد . آزادیم که ارادمون رو جوری که دوست داریم برنامه ریزی کنیم و تسلیم اون اراده و عزم راسخی که خودمون برنامه ریزی کردیم و این خوبه .

RE: چراغ راه - بهنام ذوالفقارزاده - 12-08-2011 02:46 PM

(12-02-2011 02:55 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  هم از آبجی مریم و هم از کامیار جان ممنونم.شما به من لطف دارید.

من بارها تو تاپیک های مختلفی گفته ام که من وقتی وارد این انجمن شدم از نو متولد شدم و تازه فهمیدم که هدف چیه و تو کدوم راه باید قدم گذاشت.

باورتون نمیشه من روزی حداقل 5 الی 6 ساعت تو انجمن هستم(به غیر از یکشنبه و سه شنبه که دانشگاه هستم.).چون میدونم یه چیزی اینجا هست که تو کل دنیا هم بگردم نمی تونم پیداش کنم. اینجا عشق هست صفا هست،همدلی هست که اینا همه باعث حضور ما تو این انجمنه

منم همینطور داداش مهدی(همکار و هم ایده عزیز)
دیگه هر چنددقیقه یه بار از تولبار، ارسالهای جدید رو چک میکنم که مطلب جدیدی از دست ندم.
مرسی از همه دوستان