سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات (/showthread.php?tid=12420)

پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - parsa_star - 11-26-2014 02:57 AM

سلام.من کارم تعمیرات موبایل هست و 8 ساله مشغول به این کار هستم.اما دکتر منع شدید از این کار رو کرده(به خاطر چشمام).چند وقتی هست که ایده دادن صبحانه به کسبه و ادارات افتادم.خودم همیشه این مشگل رو دارم.تا میخام یه چیزی روبراه کنم واسه خوردن یا ظهر میشه و وقت خوردنش میگذره یا اصلا حس تهیه رو ندارم.ایده ای که به ذهنم رسیده اینه که صبح ها پنیر و حلوا ... رو با ساندویچ ساز آماده کنم همراه با چایی بدم به پیک بروسونه به مشتری.عصرونه هم میتونم پیراشکی رو به همین روش سرو کنم.لطفا نظرات و راهنما یهاتونو ازم دریغ نکنین.پیشاپیش ممنونم.نمیدونم جای مناسبی واسه این سوالم هست یا نه.اگه نیست از مدیر عذرخواهم

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - mjpt1 - 11-30-2014 07:31 PM

بنظر من ایده خیلی خوبی هستش اما باید یکم بیشتر روش کار کنی

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - parsa_star - 12-01-2014 05:05 AM

(11-30-2014 07:31 PM)mjpt1 نوشته شده توسط:  بنظر من ایده خیلی خوبی هستش اما باید یکم بیشتر روش کار کنی
چشم.در حال حاضر دارم رو قیمت و سرعت سرویس دهی فکر میکنم.البته هر فکری که ذهنم میرسه هم اجراش میکنم تا ببینم کدوم بصرفه هست

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - مهدی ر - 12-01-2014 10:23 AM

ایدتون بسیار بسیار جالبه . به نظر بنده حتما موفق میشید . زود اقدام کنید .

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - مهندس روح الله زاهد - 12-01-2014 03:42 PM

سلام و درود
ایده.بسیار عالی هست
صبح میتونه صبحانه پنیر سبزی با گوجه ..حلوا ..تخم مرغ..کالباس... باشه و نونش هم سنگک یالواش
عصرونه هم میتونه پیراشکی.نون خرمایی.شیرینی گردویی باشه
پیک هم رایگان

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - moele - 12-01-2014 03:52 PM

بین کسبه از همه بهتر جواب میده من تو پاساژها دیدم افرادی که با یدونه کیسه ساندویچ نون پنیر می چرخند و سالها کارشون همین بوده
تو ادارات و شرکت بیشتر ناهار جواب میده

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - mjpt1 - 12-02-2014 10:44 PM

راستش منم یه زمانی تو فکر همین ایده بودم . اما متاسفانه نتونستم اجراش کنم بدلیل اینکه تنبلی کردم . اما بنظر ایده بسیار خوبی میاد . البته باید تنوع داشته باشی تو صبحانه ها

RE: پخش ساندویچ میکرجهت صبحانه و عصرانه به کسبه و ادارات - ریحانه 32 - 12-21-2014 02:52 AM

سلام خدمت شما ,,,ایده خوبی هست ولی باید اول فکر هزینه اش را کنی ,,طبق برنامه هفتگی در هفته متونید سه روز صبحانه مفصل و بقیه روزا صبحانه ساده تر در نظر گرفت البته با برنامه دقیق,,تا برای خرید و اماده کردن هم راحتر باشی,,,,بکار بردن مواد لبنی از لحاظ تغذیه و سلامتی در صبحانه بسیار مهم و موثر مباشد,,,,شیر یکی از مهمترین مواد انرژی زا و مقوی هست که خرید و توزیع ان بسیار ساده و راحت میباشد,,,در کنار شیر تخم مرغ و پنیر,,,کره و انواع مربا یا اش می توانید بکار برد,,,در کنار این مواد برای عصر سالاد الویه و شامی یا ساندویج,,,,,سبزی هم همراه این مواد میتوانی بکار ببری ,,,اماهمه اینها باید دربرنامه مشخص شده در هفته بکار ببرید,,,,,امیدوارم توانسته باشم همفکری کرده باشم تشکر,,