سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
..این شغل چطوره.. - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: ..این شغل چطوره.. (/showthread.php?tid=12396)

..این شغل چطوره.. - sam127 - 11-21-2014 02:10 PM

سلام بچه نظرتون درباره این شغل چیه در منطقه مرفه نشین با چند تا مغازه دیگه در همین سبک.

عمده فروشی :
برنج.پسته.زعفران.چای.زرشک.عسل.

از نظر تجربه : بابام 40 ساله بازاریه تجربش عالیه و البته رفتارش با مشتری و خوب میتونه مشتری را جذب کنه.

به نظرتون چطوره این شغل :

واسه تمام اینایی که گفتم آشنا داریم :
که خودشون کشاورز هستن یا زنبوردار یا باغ پسته دارن میتونیم ازشون بدون واسطه بگیریم

RE: ..این شغل چطوره.. - Donya Dide - 11-21-2014 02:14 PM

(11-21-2014 02:10 PM)sam127 نوشته شده توسط:  سلام بچه نظرتون درباره این شغل چیه در منطقه مرفه نشین با چند تا مغازه دیگه در همین سبک.

عمده فروشی :
برنج.پسته.زعفران.چای.زرشک.عسل.

از نظر تجربه : بابام 40 ساله بازاریه تجربش عالیه و البته رفتارش با مشتری و خوب میتونه مشتری را جذب کنه.

به نظرتون چطوره این شغل :

واسه تمام اینایی که گفتم آشنا داریم :
که خودشون کشاورز هستن یا زنبوردار یا باغ پسته دارن میتونیم ازشون بدون واسطه بگیریم
عالیه..برا عسل میتونم کمکت کنم.همسایه مون پرورش زنبور عسل داره..هم ملکه هم عسل

RE: ..این شغل چطوره.. - sam127 - 11-21-2014 02:40 PM

ممنون از چه نظر میگی عالیه؟ به نظرت جز اینا دیگه چه جنسی اضافه کنیم

RE: ..این شغل چطوره.. - moele - 11-21-2014 03:05 PM

می تونید اینها هم اضافه کنید:
رب گوجه
رشته سوپ و آش
حبوبات

البته اگر بخواهید تخصصی کار کنید به نظر من همون چند موردی که خودتون انتخاب کردید کافیه و حتی زیاد و کم کم بخواهید جنس زیاد کنید میشه سوپری مثلا پسته زیاد ربطی به بقیه نداره پسته را افراد از آجیل فروش می خرند چه عمده چه خرده

شما اگر بتونید این اقلام را ارزون بخرید حتی نیاز به مغازه نیست بروید دنبال بازار یابی و فروشش هرجا هم آدرس خواستند آدرس مغازه پدر را بدهید مثلا برای برنج رستورانها برای پسته آجیلی ها و..........

RE: ..این شغل چطوره.. - sam127 - 11-21-2014 03:14 PM

دوست دارم تخصصی کار کنم

RE: ..این شغل چطوره.. - مهدی 1 - 11-21-2014 04:13 PM

کار تخصصی همیشه بازدهی بهتری داره

من با اون قضیه عمده فروشی اش مشکل دارم، چون شاید توی حساب و کتاب به مشکلاتی بربخورید چون همه مشتری هاتون یکجورایی جدید هستند و نمی شناسینشون
ولی فروش مستقیم یا فروش صرفا نقدی خیلی هم خوبه

موفق باشید

RE: ..این شغل چطوره.. - nava752 - 11-21-2014 11:17 PM

توی بحث زرشک و زعفرونش هم اگه خواستین من میتونم کمکتون کنم ... ناب ترین زعفران جهان که مال قاینه ... دقیقا هم از خود کشاورزان میخریم ...