سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) (/showthread.php?tid=12360)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - کامیار کاظمی - 02-10-2015 09:39 AM

(02-10-2015 01:38 AM)n.miri نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
من طراح سایت هستم ، نمونه کار زیادی ندارم .با توجه به شرایطم که متاهل هستم و بچه کوچک دارم دوست دارم یک کسب و کار اینترنتی برای خودم ایجاد کنم. ولی واقعیتش سردرگم هستم و نمیدونم از کجا شروع کنم. تا حدودی به برنامه نویسی سی شارپ هم مسلطم .
به همفکری شما نیاز دارم

سلام بر شما
ابتدا شروع به مطالعه بیشتر در زمینه تخصصی تجارت الکترونیک بنمائید تا بررسی بازار هدف برای شما ممکن شود, نت, پتانسیل بسیار بالایی دارد اما مردم هر شهر و کشوری عادات خاص خود را برای خرید دارند که شما نیاز دارید به این عادات دست یابید و سپس با توجه به نیاز های موجود که ممکن است خوب برآورده نشده باشد, بتوانید کسب خود را براه اندازید.
نکته بسیار مهم آن است که در کسب های آنلاین باید تمام توجه خود را به ساخت سیستم بنمائید تا کار کم کم و بدون حضور مستقیم شما به حیات خود ادامه دهد.

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - aliiagh - 02-19-2015 08:50 PM

سلام آقای کاظمی. وقتتون به خیر و موفقیت هاتون روز افزون !!!!!! ببخشید شاید سوال من یه خورده تکراری باشه ولی به این جهت میزارم چون میخوام کل راهنمایی هایه شما درباره خودم رو یک جا داشته باشم. واسه همین سوالم رو مطرح میکنم.
ببینید جناب کاظمی من میخوام بازی و نرم افزار برای تلفن های همراه بسازم. خودتون بهتر می دونید که وقتی یه بازی برای اندروید می سازید باید برای ios و ویندوز فون هم بسازید ( بایدی در کار نیست ولی واسه یه سود توپ بهتره واسه هر سه پلتفرم ساخته بشه. خودتون که میدونید دیگه ) . حالا سوالات من .
1- میخوام شروع کنم به یادگیری برنامه نویسی اندروید ، ios و ویندوز فون. از کجا شروع کنم؟؟ کل کارهایی که واسه یادگیریه این سه تا لازمه رو ممنون میشم بهم بفرمایید.
2- میشه با شرکت هایی مثل اپل و گوگل و مایکروسافت هم کار کرد ؟؟؟ یعنی اینجور بگم نرم افزاری رو که ساختیم بدیم اونا و به صورت قراردادی از فروش اون نرم افزار یا بازی یه درصدی به ما برسه و یه درصدی هم به اونا . واسه ما ایرانی ها این کار ممکنه؟؟؟
3- فرض کنیم گزینه 2 ممکن باشه ، آیا درصدی که باید به ما برسه گرفتنش واسه ما راحته ؟؟؟؟ یعنی تحریم و ... مانع از گرفتن پولمون نمیشه؟؟؟

اگه پیشنهادی هم خودتون دارید خوشحال میشم بشنوم. ممنونم.

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - alireza_a - 02-21-2015 01:18 AM

سلام میخواستم درمورد این جمله که نوشتین بپرسم "برای موفقیت یک سیستم پولساز، یا تغییر کن یا تعویض بشو!"

منظورتون از اینکه تعویض شو چیه ؟

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - 123456789 - 02-22-2015 02:32 PM

آقای کاظمی سلام
من یک پکیج آموزشی تهیه کردم شامل یک دی وی دی و 5 بروشور . (موضوع آرایشگری) میخواستم بدونم برای انتشار و فروش اون نیاز به مجوز هستش یا نه؟ ممنون

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - amiryazdani138 - 03-01-2015 08:47 PM

(12-04-2014 02:45 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(12-04-2014 01:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.
خدماتی نرم افزاری مثل نصب ویندوز و برنامه های کاربردی و ویروس یابی و ...
آبا اصلا برای این گونه خدمات مشتری هست؟
کجا و چطوری باید تبلیغ کنم؟

صراحتا عرض کنم, اگر مشتری داشته باشید تعجب میکنم!
ابتدا اینکه این نوع خدمات محلی است آگهی عمومی چه کاربردی دارد؟
پس اگر قصد آگهی دادن دارید فقط سایت های محلی و اندروید دیوار و شیپور برای آگهی در شهر خود.
دوم, یادم می آید سال ها پیش که شرکتی در زمینه شبکه داشتم به تمام شرکت ها و موسسات اطراف یک آگهی فکسی! دادیم که خدمات محلی ارائه میدهیم که خیلی خوب بود,
پس نوع و محل مشتری است که تبلیغات شما را مشخص میکند.
بیشتر در مورد تبلیغات فکر کنید, خود را جای مشتری بگذارید
چطوری باید آگهی فکسی بدم برای نصب ویندوز و نرم افزار و ...؟

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - goldokhtar2 - 03-03-2015 01:29 AM

سلام خدمت شما
برای طراحی سایت چند نوع زبان برنامه نویسی وجود داره و کاربرد هر کدوم در کجاست؟ و بهترین و پرطرفدارترین زبان کدومه؟

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - کامیار کاظمی - 03-06-2015 08:49 AM

(02-19-2015 08:50 PM)aliiagh نوشته شده توسط:  سلام آقای کاظمی. وقتتون به خیر و موفقیت هاتون روز افزون !!!!!! ببخشید شاید سوال من یه خورده تکراری باشه ولی به این جهت میزارم چون میخوام کل راهنمایی هایه شما درباره خودم رو یک جا داشته باشم. واسه همین سوالم رو مطرح میکنم.
ببینید جناب کاظمی من میخوام بازی و نرم افزار برای تلفن های همراه بسازم. خودتون بهتر می دونید که وقتی یه بازی برای اندروید می سازید باید برای ios و ویندوز فون هم بسازید ( بایدی در کار نیست ولی واسه یه سود توپ بهتره واسه هر سه پلتفرم ساخته بشه. خودتون که میدونید دیگه ) . حالا سوالات من .
1- میخوام شروع کنم به یادگیری برنامه نویسی اندروید ، ios و ویندوز فون. از کجا شروع کنم؟؟ کل کارهایی که واسه یادگیریه این سه تا لازمه رو ممنون میشم بهم بفرمایید.
2- میشه با شرکت هایی مثل اپل و گوگل و مایکروسافت هم کار کرد ؟؟؟ یعنی اینجور بگم نرم افزاری رو که ساختیم بدیم اونا و به صورت قراردادی از فروش اون نرم افزار یا بازی یه درصدی به ما برسه و یه درصدی هم به اونا . واسه ما ایرانی ها این کار ممکنه؟؟؟
3- فرض کنیم گزینه 2 ممکن باشه ، آیا درصدی که باید به ما برسه گرفتنش واسه ما راحته ؟؟؟؟ یعنی تحریم و ... مانع از گرفتن پولمون نمیشه؟؟؟

اگه پیشنهادی هم خودتون دارید خوشحال میشم بشنوم. ممنونم.

سلام بر شما
1. مطمئنا داشتن منابع خوب اولین قدم است و در این موارد یادگیری از طریق پروژه بهترین روش است یعنی همزمان با یادگیری پروژه های کوچک را هم اجرا کنید و چون در برنامه نویسی حرفه ای یک اصل مهم وجود دارد و آن جمع آوری دیتابیس خوب از کدهاست که در مواقع لازم و برای بالا رفتن سرعت عمل, کدهای هر بخش را با هم اصطلاحا join کنید.
2. در حال حاضر بله تا حدودی راه وجود دارد اما بنده شخصا هم به باز شدن رسمی این مجراها امید دارم.
3. شاید ماهانه هزاران دلار از طریق برنامه نویس های و گرافیست های ایرانی وارد کشور میشود راه زیاد است سایت هایی که بقولی صرافی آنلاین هستند براحتی این کار را برای شما انجام میدهند.

تلاش کنید و به کارتان ایمان داشته باشیدو

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - کامیار کاظمی - 03-06-2015 08:55 AM

(02-21-2015 01:18 AM)alireza7_4 نوشته شده توسط:  سلام میخواستم درمورد این جمله که نوشتین بپرسم "برای موفقیت یک سیستم پولساز، یا تغییر کن یا تعویض بشو!"

منظورتون از اینکه تعویض شو چیه ؟

سلام بر شما
همیشه این جمله را به دوستان عرض میکنم که فرایندهای اقتصادی, فرآیندهایی منطقی هستند چون با اعداد و منطق ریاضی طرف هستید, یک تاجر هم فردی منطقی است در ساخت سیستم های پولساز هم مثل ساختن یک ساعت و قراردادن اجزای ساعت در کنار یکدیگر باید همه افراد و اجزا بدرستی باهم کار کنند, و شما نمیتوانید یک چرخ دنده را با خواهش و گریه زاری که ناشی از احساسات است براه بیاندازید, در ساخت یک سیستم هم همین استراتژی وجود دارد یا باید آن قطعه خراب را عوض کرده و تعویض بشوید (با فردی دارای توانایی) یا باید تعمیر شده و تغییر کنید به فردی که میتواند در سیستم کار کند.

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - کامیار کاظمی - 03-06-2015 08:56 AM

(02-22-2015 02:32 PM)123456789 نوشته شده توسط:  آقای کاظمی سلام
من یک پکیج آموزشی تهیه کردم شامل یک دی وی دی و 5 بروشور . (موضوع آرایشگری) میخواستم بدونم برای انتشار و فروش اون نیاز به مجوز هستش یا نه؟ ممنون

سلام بر شما
بله نیاز به مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد است.

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - کامیار کاظمی - 03-06-2015 08:58 AM

(03-01-2015 08:47 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(12-04-2014 02:45 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(12-04-2014 01:52 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  در مورد خدمات کامپیوتری در محل چند آگهی توی 5 سایت آگهی رایگان حدود 1 ماه پیش زدم ولی تا حالا یک مشتری بیشتر نداشتم.
خدماتی نرم افزاری مثل نصب ویندوز و برنامه های کاربردی و ویروس یابی و ...
آبا اصلا برای این گونه خدمات مشتری هست؟
کجا و چطوری باید تبلیغ کنم؟

صراحتا عرض کنم, اگر مشتری داشته باشید تعجب میکنم!
ابتدا اینکه این نوع خدمات محلی است آگهی عمومی چه کاربردی دارد؟
پس اگر قصد آگهی دادن دارید فقط سایت های محلی و اندروید دیوار و شیپور برای آگهی در شهر خود.
دوم, یادم می آید سال ها پیش که شرکتی در زمینه شبکه داشتم به تمام شرکت ها و موسسات اطراف یک آگهی فکسی! دادیم که خدمات محلی ارائه میدهیم که خیلی خوب بود,
پس نوع و محل مشتری است که تبلیغات شما را مشخص میکند.
بیشتر در مورد تبلیغات فکر کنید, خود را جای مشتری بگذارید
چطوری باید آگهی فکسی بدم برای نصب ویندوز و نرم افزار و ...؟

سلام بر شما
در زمانی که بنده طرح را اجرا کردم یک نرم افزاری بود که با ضریب خطا این کار را انجام میداد که نامش خاطرم نیست اما در نت حتما وجود دارد جستجو فرمایید.
در حال حاضر هم, سایت هایی وجود دارند که با مبلغی جزئی این کار را بصورت آنلاین انجام میدهند که بنده چند باری که تست کردم خوب بود.