سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) (/showthread.php?tid=12360)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - Ali057 - 12-03-2017 12:15 AM

سلام من میخوام یه کار تولیدی علوفه هیدروپونیک تو زنجان راه اندازی کنم و اقدام به فروش کنم نظر شما چیه در این رابطه یا اگه پیشنهاد های دیگری دارید که با ۳۰ میلون یا ۲۰ میلیون میشه تولیدی راه اندازی کرد ؟؟؟ ممنون

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - برگ پاییزی - 12-15-2017 11:50 PM

با عرض سلام خدمت جناب آقای کاظمی بزرگوار
برای کاشت یونجه به یک سری اطلاعات نیاز دارم:
مقدار سرمایه اولیه مورد نیاز؟
در چه بازه زمانی به سود خواهیم رسید؟ مقدار سود چقدر است؟
بازارهای فروش این محصول؟
بازارهای خرید مواد اولیه و تجهیزات؟
حمل و نقل و ارتباطات
تجهیزات و ماشین آلات و ابزارات مورد نیاز؟
سوخت و انرژیهای مورد نیاز؟
نیروی انسانی مورد نیاز؟ چند تا کارگز ساده چند تا نیروی ماهر؟
مجوزهای لازم برای اینکار؟
قانون کار و مالیاتی؟ حمایتهای دولتی؟

با تشکر از پاسخگویی شما

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - nshahriar - 12-16-2017 06:31 PM

سلام میشه درمورد سفارش آنلاین میوه و سبزیجات توضیح بدید ؟
اینو هم بگم که تو شهر ما فک کنم فوقش چند تا باشه از این کار منظور همه گیر نشده
و در مقایسه با کار صنایع دستی کدوم بهتر هست

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - M0TRIX - 12-17-2017 01:50 AM

سلام.

درگاه آنلاین معرفی کنید برای مشتریان عراقی و افغانی

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - معصومه کمالی - 12-24-2017 10:40 AM

سلام
احتراما" اینجانب به تازگی عضو انجمن شدم راستش دنبال افزایش درامدم هستم در حال حاضر در یه شرکت کار میکنم و دسترسی به اینترنت دارم دنبال یه شغل و کسب درامد دوم هستم ولی هیچ راهی رو بلد نیستم که علاوه بر کار معمولیم بتونم اون کارم انجام بدم ادم فعالی هستم لطفا منو راهنمایی کنید تحصیلاتن ارشد بازرگانی هست و تقریبا 9سال که تو شرکت کار میکنم ولی درامد انچنانی ندارم .لطفا منو راهنمایی کنید

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - ستاره حسینی - 12-18-2018 03:12 PM

سلام عذر خواهی میکنم من یه سری اطلاعات از من و فرزندم در این سایت موجوده چطور می تونم اونا رو پاک کنم برام مشکل ساز شده چندین ایمیل هم فرستادم براتون ولی کسی پاسخگو نبوده ممنون میشم کمک کنید

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - a2004x - 12-28-2018 11:49 AM

سلام من یه سوال درباره با کار سایت دارم چه کار ها باید برای فعال بودن انجام داد

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - رضا سلطانی - 01-04-2019 10:30 PM

درود بر شما اقای کاظمی عزیز یه سوال داشتم من یه سوله در قطب صنعتی در اختیار دارم ایا میشه سوله رو چند قسمت کرد و چند تولیدی راه انداخت مثلا بسته بندی عسل ،بسته بندی خشکبار یا چیبس میوه تولید کرد
و یه سوال دیگه در منطقه ما دو قطب صنعتی وجود داره یکی مواد غذایی یکی شیمیایی سوله من در قسمت شیمیایه مشکلی برای راه اندازی هست یا نه

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - رضا سلطانی - 01-10-2019 11:36 AM

درود بر همگی
من یک ماشین سواری دارم دانشجوام چه کاری پیشنهاد می دید مسافر کشی نباشه ممنون

RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - Bami - 01-20-2019 05:46 PM

با سلام و عرض ادب احترام به شما دلسوزان این آ ب و خاک،پرسشی داشتن خدمتتون عرض میکنم من ساکن مشهد هستم باغ میوهای در منطقه فردوسی هرساله بعد از حرس درختان حجم بسیاری شاخه از باغ های اون اطراف بیرون باغها آورده میشه اگه حداقل 1000 باغ در نظر بگیریم میشه 1000تا کامیون چوب که اکترا آتش زده میشه،من به فکر یه کاره بهینه شدم مثل تولید کاغذ،یا نوپان و مقوا ولی دیدم با پولم تولید ذغال فشرده بیشتر جور درمیاد،که در این راستا رفتم و دستگاه تبدیل چوبهای سر درختی رو که چوب درخت میوه هست به خاک اره تهیه کردم حدود ده تومنی در امدش ولی متاسفانه بعلت سادگی موقع تهیه دستگاه تولید ذغال فشرده دستگاه رو از کسی که مالک نبود خریدم و ده تومن پولم رفت،الان موندم چه کنم دنبال تولید خاک گلم رفتم که حداقل شاخه ها بعد از پودر و قاطی شدن با کود حیوانی و غیره تبدیل به خاک گلدان بشه ولی مافیایی عحیبی داره بازار گل رفتم با پخش خاک ها صحبت کردم دیدم کاملاً استثمارت میکنن،در کل تنهایی نتونستم فکر درست رو بکنم،حتی حاظرم کسی باشه من براش خاک اره تولید کنم،ممنونم که راهنماییم کنید،نمیدنم سوالم رو تو بخش درستی پرسیدم یا نه بازم ممنونم ازشما سروران