سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید (/showthread.php?tid=12347)

صفحه ها: 1 2

فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - miss.nazari - 11-10-2014 05:30 AM

باعرض سلام خدمت دوستان گرامی,ایده ای کاملا جدید برای راه اندازی یک سایت اینترنتی خدماتی دارم ,خودم چون متاهلم همسرم اجازه چنین کاریو نمیده بنابراین تصمیم گرفتم ایدم رو بفروشم اگر کسی مایل بود لطفا بگه ,برای این کار باید درزمینه اینترنت و بازاریابی تخصص نسبی داشته باشید مطمعنم انشاالله جواب خوبی میده

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - miss.nazari - 11-10-2014 07:33 AM

دوستان من بنا به دلایلی فعلن منصرف شدم از مطرح کردن طرحم تا با یک مشاور خبره مشورت کنم,بلد نیستم موضوع رو حذف کنم میشه راهنمایی بفرمایید متشکرم

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - DJ MehrDL - 11-10-2014 06:00 PM

سلام بیشتر توضیح بده

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - miss.nazari - 11-10-2014 08:01 PM

سلام دوستان من ایده ای دارم که با مشورت با یکی از اساتید ایشون فرمودن خوبه ولی جای کار داره که خوب من شرایطشو ندارم برای همین ایدمو میگم اگر واقعا کسی تونست اجراش کنه و درآمدی کسب کنه که انشاالله بتونه لطفا رعایت انصافو بکنه,ایدم اینه که یه سایت واسطه راه میندازین به این صورت که با بازاریابی و بانک اطلاعات از مشاغل مختلف شما دو قسمت توی سایت دارید عرضه و تقاضا یعنی خریدار میاد از قسمتهای مختلف مثلا لوازم بهداشتی توی متنی میگه خریدار خمیر دندون فلان مارک به فلان تعداد هست حالا از طرف سایت به فروشنده ها که اعضا هستندو حق عضویت دادن وباید آنلاین باشن پیامی میره مثله وایبرو غیره که باید مخصوص سایت باشه,پیام میگه یه نفر سه تا خمیر دندون و ... میخواد فروشنده ها قیمت پیشنهادیشونو برای خریدار میفرستن حالا خریدار میتونه بین چند مورد اونی که براش مناسبتر و به صرفه تر و نزدیکتر هستو انتخاب کنه پولو بریزه به حساب و یا به پیک تحویل بده و یا حضوری بره و کالاشو تحویل بگیره مزیتش اینه که هم بازار رقابتی ایجاد میشه هم دیگه نمیخواد خریدار مستقیما بره از صدتا مغازه قیمت بگیره و چکو چونه بزنه,حالا موارد مختلفی باید تو سایت باشه که کاررو راحتر کنه مثلا انتخاب منطقه و ....,حتی واسه کسی که بخواد کالا رو با پیک تحویل بگیره باید این امکان باشه که از طریق سایت از چند تا پیک موتوری عضو بپرسه از فلان مسیر تا فلان مسیر چهقد هزینش میشه و ارزونترین پیک رو انتخاب کنه امیدوارم مفید بوده باشه انشاالله

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - miss.nazari - 11-10-2014 08:03 PM

این طرح برای یه سایت جامع است و برنامه و زمان میخواد تا کم کم جاشو بین مردم پیدا کنه مثله دیوارو شیپورو غیره که البته فعالیتشون متفاوته پس صبرو حوصله میخواد ولی جواب بده عالی میشه به نظر من که

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - poryaghoobi - 06-14-2015 01:24 AM

سلام ممنونم بابت طرح
دعا کنید پروژم بشه تا طرح شمارو در بخشی اجرایش کنیم

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - hamed0050 - 06-14-2015 05:14 PM

(11-10-2014 07:33 AM)miss.nazari نوشته شده توسط:  دوستان من بنا به دلایلی فعلن منصرف شدم از مطرح کردن طرحم تا با یک مشاور خبره مشورت کنم,بلد نیستم موضوع رو حذف کنم میشه راهنمایی بفرمایید متشکرم

اگه ایده درآمدش خوب باشه خریدارم

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - saeed_ahmadi - 06-14-2015 08:36 PM

کلیت ایده خوبه ولی زمانبره.جذب کاربر و پیشبرد طرح نیازمند سرمایه گذاری بالاست و فکر کنم تا یک سال برای رسیدن به درامد باید صبر کرد

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - hamancn - 09-27-2015 09:37 PM

سلام
ايده شما خوبه..
دقيقا يه چيزي شبيه ايده خود من...
ولي بايد خيلي تلاش كني كه بتوني يه جمعي رو دور هم جمع كني كه هر كدوم...تخصصي داشته باشن وب خوان كار كنن.
يعني بازار هدف رو به توليد كننده وصل كني..
سخته اما شدني..

RE: فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید - سعید یوسفی - 10-03-2015 06:07 PM

حب منم یه ایده دارم که ساده تر و کم هزینه تره. هیچ پولی هم نمی خوام فقط آرزو دارم که کسی اجراش کنه .
تا حالا شده نیاز به تعمیر کار داشته باشی و ندونی به کی بگی
تا حالا شده نیاز به جوشکار، گچ کار یا نقاش یا لوله کش یا نظافتچی ساده یا ...داشته باشی و ندونی کدوم گچ کار یا لوله کش یا نقاش کارش بهتره یا اصلا ندونی به کجا زنگ بزنی
تا حالا شده نیاز به کلید ساز داشته باشی و تو محلتون نباشه
اصلا تا حالا شده یه روز که حوصله پخت و پز نداری بگی کاش یکی بود یه امروز رو غذای دلخواه خانواده رو می پخت و می آورد در خونمون

خب برای همه اینها و موارد مشابه می شه یه سایت واسطه راه انداخت. یه سایتی که خدمات دهنده ها توش عضو بشن و خدمات گیرنده ها هم یکی از اونها رو برای انجام کارشون انتخاب کنند. البته باید بر حسب محله تقسیم بندی بشه تا خدمت دهنده و گیرنده زیاد فاصله ای باهم نداشته باشن.همچنین تعدادی افراد خبره بعنوان خدمات دهنده تایید بشن تا هم اعتبار سابت بالا باشه و هم خدمت دهندها محدود باشند و درامد خوب از طریق سایت کسب کنند تا به اون وفادار بمونن. سایت این وسط 20 درصد می گیره.
راه اندازیش اصلا هم پر هزینه نیست میشه از همین سیستم های آگهی برای این موضوع استفاده کرد شاید با دویست هزار تومن. تبلیغاتش رو هم میشه از سایت دیوار در شهرهای مختلف استفاده کرد.