سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ (/showthread.php?tid=12346)

صفحه ها: 1 2 3

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - akamjo - 01-31-2015 12:08 PM

برو در یک مرکز شلوغ مغازه یا بوفه کرایه کن و فلافل بفروش البته سعی کن قبل از شروع از یک مرکز معتبر یا موفق نوع طبخ انرا سوال کنی یا فرول انرا بخر تمام چون ارزان هست فروش بالایی داری و سعی کن کیفیت کارت همیشه بلا باشه سود کم فروش زیاد

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - mohajer89 - 01-31-2015 11:32 PM

اقای مدیر کجایی؟
کم مونده بفرمایند از دیوار مردم برو بالا
تبلیغ برای اوردن کالای قاچاق؟
گارانتی تقلبی؟
جدا تاسف اوره

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - rrrrdddd - 02-01-2015 11:51 AM

[quote='reza.keyfi' pid='141736' dateline='1415548490']
با سلام خدمت دوستان عزیز

من 70 میلیون پول دارم دوستان عزیز تویه این بازار چه کاری رو با ریسک پایینتر رو پیشنهاد میدن کارش فرقی نمیکنه چون تقریبا تویه هر کاری سر رشته ای دارم .

کار خودم هم واردات پوشاک از چین رو داشتم و مغازم قشم بود که متاسفانه به قدری هزینه و اجاره ها اینقدر بالا رفت که دیگه وقت تلف کردن بود.
شهرم هم مشهده - دنبال این کارا رفتم ولی متاسفانه بازده خوبی نداره یا اشباع شدست : تولیدی پوشاک و جوراب بافی - پرورش آبزی - پرورش مرغ و شتر مرغ - تولیدی قارچ - کارهای بسته بندی مواد غذایی - کارگاه قند شکن - همچنین دلالی خودرو و زمین که یه مدتی انجام میدادم ولی من دنبال کار دایمی هسم نه موقت .

تویه فکر خودم هم ادامه واردات پوشاک و همچنین در کنارش لوازم و قطعات موبایل هسش چون سودش خیلی خوبه مشکل آوردن ندارم فقط مشکل فروش رو دارم اگه کسی تویه این زمینه اطلاعی داره خوشحال میشم بدونم .

دوستان ممنون میشم از تجارب عملیتون در اختیار اینجانب قرار بدین ممنون .
[
سلام ضمن احترام به نظرات دوستان
پیشنهاد من اینه که در خیابان اصلی شهرتون یک ملک تجاری حداقل 60 متری رهن واجاره کنی
محصول مبلمان ازما کار هم باما سودش عالیه بصورت مساوی تقسیم میشه
البته هرکدام از دوستان هم که بتونند در شهرشون مکان آماده کنند آمادگی همکاری را داریم
rzfe1111@yahoo.com (درخشان)09124529668

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - rrrrdddd - 02-01-2015 11:53 AM

[
پیشنهاد من اینه که در خیابان اصلی شهرتون یک ملک تجاری حداقل 60 متری رهن واجاره کنی
البته هرکدام از دوستان هم که بتونند در شهرشون مکان آماده کنند آمادگی همکاری را داریم

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - reza.keyfi - 02-01-2015 06:20 PM

(02-01-2015 11:53 AM)rrrrdddd نوشته شده توسط:  [

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
حالا من یه پیشنهاد دارم واستون شما یه مغازه 15 متری بگیر تمام اجناس پاور بانک و انواع شارژرهای همراه از من سودشم واسه خودت دادا .

من الان مشغول به اینکار هستم واردات انواع پاور بانک از چین فعلا کار بئی نیست فقط خواب پولت زیاده !

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - rrrrdddd - 02-02-2015 03:08 AM

(02-01-2015 06:20 PM)reza.keyfi نوشته شده توسط:  
(02-01-2015 11:53 AM)rrrrdddd نوشته شده توسط:  [

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
حالا من یه پیشنهاد دارم واستون شما یه مغازه 15 متری بگیر تمام اجناس پاور بانک و انواع شارژرهای همراه از من سودشم واسه خودت دادا .

من الان مشغول به اینکار هستم واردات انواع پاور بانک از چین فعلا کار بئی نیست فقط خواب پولت زیاده !

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - rrrrdddd - 02-02-2015 03:10 AM

با سلام تشکر فراوان از پیامتان
بدلیل تفاوت نوع فعالیت پذیرش پیشنهادتان فعلا مقدور نمیباشد

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - cooch - 04-22-2015 12:54 PM

رول بنر وارد کن و پخش کن در چاپخونه های بنر

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - mehdi_z1363 - 05-03-2015 03:47 PM

سلام دوست عزیز.
شما قشم به اینور راه قاچاق دارین؟منظورم از قاچاق خدایی نکرده نون بری چیزی نیست.
اگه اره من یه راه درامد خوب براتون سراغ دارم.

RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ - yoyo - 05-03-2015 04:21 PM

(11-09-2014 08:24 PM)reza.keyfi نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

تویه فکر خودم هم ادامه واردات پوشاک و همچنین در کنارش لوازم و قطعات موبایل هسش چون سودش خیلی خوبه مشکل آوردن ندارم فقط مشکل فروش رو دارم اگه کسی تویه این زمینه اطلاعی داره خوشحال میشم بدونم .

دوستان ممنون میشم از تجارب عملیتون در اختیار اینجانب قرار بدین ممنون .

سلام

شما که تجربه واردات داری و میگی مشکلی در واردات نداری پس چرا قطعات و لوازم موبایل که سود هم داره وارد نمیکنید ؟

خیلی راحت میتونید این کارو انجام بدید و سود خوبی هم داره من 3 سال پیش این کارو میکردم سود خوبی داشت اما نشد ادامه بدم هزینه گمرک و واردات بالا رفت و ...