سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . (/showthread.php?tid=12339)

دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . - javadse - 11-08-2014 08:07 PM

سلام
چند وقتی بود که پروژه ساختمانی که صبح ها مشغولش بودم تمام شده بود البته من آنجا بیشتر ناظر بودم اما تخصص من عمران و اینطور چیزا نبود تجربه اولم بود ، بهر حال بیکاری صبح ام من رو داشت از لحاظ روحی به دردسر میانداخت تااین که چند وقتی است شروع به بازاریابی کردم ، البته در زمینه سالاد ها آماده است ولی هنوز نتونستم جایی رو بگیرم ولی قدم های اولم هست و برای موفقیت باید بیشتر تلاش ، تجربه ، علم آموزی و تمرین کنم .

البته این کار بعنوان شغل دوم من محسوب می شود و بعدالظهر ها کارمند هستم .
ضمنا" یک دفتری درخیابان سناباد (مشهد) دارم و امیدوار هستم بتونم چندتا برند دیگه رو هم بعنوان بازاریابی قبول کنم .

از دوستان اگر کسی تمایل به همکاری دارد با شماره 09399336405 تماس بگیرد یا همین سایت پیام بزارید در حال حاضر نیاز به بازاریاب (منشی / فروشنده )تلفنی دارم .

ضمنا" از اساتید و دوستان که در این سایت زحمت می کشند متشکرم و سایت بسیار مفیدی است.

RE: دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . - کژال - 11-02-2016 10:21 PM

سلام .میخاستم بپرسم زمینه کاری شما در چه زمینه ای هست والان شما براچه کاری دفتر دارید.یعنی چیکار میکنید .یه کم بیشتر توضیح بدین

RE: دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . - شایان21 - 07-08-2017 04:00 PM

(11-02-2016 10:21 PM)کژال نوشته شده توسط:  سلام .میخاستم بپرسم زمینه کاری شما در چه زمینه ای هست والان شما براچه کاری دفتر دارید.یعنی چیکار میکنید .یه کم بیشتر توضیح بدین

سلام من زمینه کاری من پوشاک میباشد و میخوام در دو بخش ورزشی و مانتو فعالیت کنم تولیدی و کارگاه بقول گفتنی آمادس فقط چگونگی شروع کار برام معضل شده