سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان (/showthread.php?tid=12319)

صفحه ها: 1 2

راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - IvIohammaD - 11-05-2014 10:33 AM

باسلام
بنده عضو جدید و برادر کوچیک همه شما بزرگواران !
ممنون میشم اگر عزیزان کارآفرین با ایده ها و همفکری نابشون راهنمایی بفرمایند بنده رو !
به لطف خدا تا حدود 2 ماه دیگه مبلغی معادل 60 میلون تومن سرمایه اولیه به دستم میرسه (قطعی) ، که با توجه به بازار کساد موجود و نارضایتی اغلب اقشار از درآمدها به شدت ذهنم درگیر توسعه این سرمایه و به سود نشوندن این مبلغ هست !
از بزرگواران عزیز تقاضا دارم با ایده های نابتون و راهکار های نزدیک به واقعیت بنده رو راهنمایی بفرمایید !

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - IvIohammaD - 11-05-2014 12:22 PM

دوستان میدونم شاید این تاپیک تکراری باشه ، یا اصلاً شاید تو انجمن مرتبط ارسال نکرده باشم !
ولی همونطور که عرض کردم تازه واردم و با توجه به مطالعه تعداد زیادی از تاپیک های مربوطه به نتیجه نرسیدم و این مطلب رو گذاشتم !
پس لطفاً راهنمایی هاتون رو از بنده دریغ نفرمایید !
منتظر نظرات و پیشنهادات همه شما عزیزان هستم !

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - IvIohammaD - 11-06-2014 08:45 PM

کسی نیست جواب مارو بده ؟! Huh
این بود آرمان های ما ؟! Idea
دوستان گلم ، لطفاً عنایت بفرمایید !! Angel

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - saadati - 11-06-2014 10:17 PM

بازیافت پلاستیک به نظر من خوبه مخصوصا اگه تهران باشی منم میخوام برم توی کارش

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - hajimorad - 01-15-2015 11:25 PM

خریدوفروش خودرو کارکرد(دست دوم)

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - a162 - 01-16-2015 12:30 AM

بازیافت پلاستیک به معنای اسیاب کردن اشتباهه
ولی گرانول کردن و خرید دستگاه گرانول مدل روز بسیار سودده هست
با سرمایه 200 میلیونی میشه روزی دو سه میلیون سود خالص داشت
اینو دارم به عینه می بینم
بازار فروش راحتی هم داره

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - شاهرخی49 - 01-16-2015 06:08 AM

سلام داداش گلم،سن شما چقدره؟علاقه ات چیه؟زمان کارت چیه؟توقعت از میزان بازده چیه؟بستر کار تجاری در موقعیت مکانی ات چقدره؟تحصیلات چیه؟
تا در حد امکان بتوانیم حرفی بزنیم و کمکت کنیم10_00410_00410_004شادزی مهر افزون

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - facetoface1 - 02-02-2015 04:00 PM

دوستان در ف/ی/س/ب/و/ک یک گروهی ایجاد کردم به نام ( چند قدم تا میلیونر شدن ) ، مراحل مختلفی را باید طی کنیم و می تونید برای قدم اول عکس وسایلی که ضروری نیست نو و یا دست دوم را برای فروش بزارید و به دوستانتون هم این گروه را معرفی کنید.

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - فاطیما14 - 11-20-2015 08:51 PM

سلام
من وبلاگی دارم به نام قزوین بازار و تا مدتی بصورت رایگان مشاغل مختلف رو تبلیغ میکنم .
بدین صورت که مثلا از کارتون عکس بگیرین و با نام شما اونو میذارم تو سایت.
یا اگه خودتون متن خاصی مورد نطرتون هست اونو برام بفرستین .
لطفا عکس با کیفیت و در ابعاد مناسب باشه که من مجبور نشم دستکاری کنم و کیفیتش کم شه.

تبلیغ رایگان هست .1 بار امتحان کنین .
http://www.qazvinbazar.blogsky.com

RE: راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان - davoddinani - 09-02-2016 02:53 PM

(11-06-2014 08:45 PM)IvIohammaD نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب مارو بده ؟! Huh
این بود آرمان های ما ؟! Idea
دوستان گلم ، لطفاً عنایت بفرمایید !! Angel

سلام.
شرایط ومکان ومحل شما مهم است.من درخدمتم.میتوانی با این شماره تماس داشته باشید تا بیشتر از شما بدانم وبعد بگم چه کارهایی هست.09131653278