سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های خلاف برای پول درآوردن (عبرت نامه) (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- موضوع: کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... (/showthread.php?tid=12315)

کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... - hs6467 - 11-04-2014 07:03 PM

سلام به همه دوستان و میلیاردرهای عزیز
میخواستم برای همه شما درس عبرتی رو بگم...
شبکه ای در م/ا/ه/و/ا/ر/ه یاهست هست به نام FTL-farsi یا همون مسابقه عجق وجق معروف...
خوب این مسابقه دو مجری داره هرشب از ساعت 7.30 شب شروع میشه تا 2.30 صبح
این دوتا مجری ... ( فرد نادرست ) به قول خودشون یه جمله ای رو میگن که یه کلمش رو جاش رو خالی میزارن و میگن هرکس این کلمه رو حدس بزنه 5 میلیون تومان جایزه همونجا آنی به حسابش واریز میشه و هرکسی هم که نتونه جواب مسابقه رو بده یک جایزه نفیس به خاطر وصل شدنش به استودیو ،بهش میدیدم که مبلغش زیر 200 هزار تومان نیست،وادعا میکنن که اسپانسر این شبکه شرکت دوو هست...!!!و شماره های تماسش هم هوشمند هست که با پیش شماره 002 شروع میشه،تقریبا 10 تا شماره رو روی صفحه نشون میده که شما به هرکدومش که تماس بگیرید وصل میشه به تلفن هوشمند و شروع میکنه صبحت کردن که خوش آمدید و این مسابقه شما رو میلیاردر میکنه و ... جالب اینجاست دفعه اول که تماس میگیرید بعداز 15 دقیقه یه هو قطع میشه و شما احتمال میدید که مشکل از خط شما بوده پس دوباره میگیرید و دفعه دوم بعد از 23 دقیقه قطع میشه و جالب اینجاست تو همین 37 دقیقه تقریبا 70 هزار تومان پول بیچاره قبض براتون آب خورده که فقط سودش از تلفن هوشمند تو جیب این دو آدم کلاش به نام های احتمالا جعلی ناصر و نیما هست،حالا پشت پرده این ماجرا:
هر 5 دقیقه یه صدای زنگی میاد و مثلا یه نفر زنگ زده و طوری سلام احوال پرسی میکنه که انگار واقعا مثلا از کلاردشت و تهران و مشهد و قم و تبریز و هر جایه دیگه ای تماس گرفته،اما قضیه این هست که اصلا کسی نمیتونه به استودیو وصل بشه چون اصلا مسابقه ای درکار نیست و این ترفند این دوآدم کلاه بردار هست و هرکسی که تماس میگیره ،از افراد خودشون هست که تو همون استودیو هستند یعنی چند متر اونورتر از آقا ناصر یا نیمای دزد،و اینارو استخدام کردن و تقریبا نزدیک 10 نفر مرد و زن هستند که خیلی حرفه ای صدا تقلید میکنن از صدای بچه و مرد و پیرمرد و صدای آدم روستایی و شهری و لهجه دارو...که مثلا واقعا وصل شدن به استودیو و... ازتون عزیزان دوستان مهربونا خواهش می کنم که گول این دو نفر کلاش رو نخورید،من خودم فقط برای اینکه به اقوامم ثابت کنم که دزدی هست سه دفعه پشت سرهم و به مدت 5 روز به این شبکه حرام خور تماس گرفتم اما هیچ خبری نبود،چیزی که دست من اومد یه قبض تقریبا 350 هزار تومان از تلفن بود که حدود 30 یا 40 درصدیا شایدم بیشترش توجیب این دوتا مجری حیوان صفت که با احساسات آرزوی های مردم بازی مکنن،رفت. از همتون خواهش می کنم به اطلاع همه اقوام و دور رو بریاتون برسونید تا مراقب این جور کلاهبرداری ها باشن... خدا لعنت کنه این دونفر رو.... موفق و شاد باشید.10_004

RE: کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... - مهران 313 - 11-05-2014 09:55 AM

ای داد بیداد
منم مبلغ 50ت سرم کلاه رفت

من با سیمکارت همراه اول تماس گرفتم تو کارتم هم 60 ت بود که سیم کارتم را 10 تومان 10 تومان شارز میکردم تا 50 شد شانس اورد که بیشر تو کارتم نبود اون لحظه

RE: کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... - jazayeri0098 - 10-28-2015 04:04 AM

سلام.
یکی از دلایلی که من اصلاااا از م/ا/ه/و/ا/ر/ه استفاده نمیکنم همین ها هست !
دروغ تقریبا همه جاش هست .
حداقل تلوزیون ملی ایران از این چیزا نداره !

RE: کلاهبرداری شبکه م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای از... - adel28 - 10-29-2015 10:53 AM

(10-28-2015 04:04 AM)jazayeri0098 نوشته شده توسط:  سلام.
یکی از دلایلی که من اصلاااا از م/ا/ه/و/ا/ر/ه استفاده نمیکنم همین ها هست !
دروغ تقریبا همه جاش هست .
حداقل تلوزیون ملی ایران از این چیزا نداره !

خوب و بد همه جا هست.
ادم باید خودش قدرت تشخیص داشته باشه و زود باور نباشه.
تو تلویزیون ایران هم کم ....