سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره درمورد پخش مواد غذایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: مشاوران ویژه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- موضوع: مشاوره درمورد پخش مواد غذایی (/showthread.php?tid=12295)

مشاوره درمورد پخش مواد غذایی - saman12 - 11-01-2014 02:14 AM

سلام دوستان
من از کارخانه جنس مصرفی مثل (قند شکسته ونبات)میخرم به مغازه دارها پخش میکنم
ولی فروشم خوب نیست فک میکنم یه جای کار ایراد داره میشه راهنماییم کنید.

RE: مشاوره درمورد پخش مواد غذایی - morteza2015 - 12-09-2014 01:37 AM

(11-01-2014 02:14 AM)saman12 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من از کارخانه جنس مصرفی مثل (قند شکسته ونبات)میخرم به مغازه دارها پخش میکنم
ولی فروشم خوب نیست فک میکنم یه جای کار ایراد داره میشه راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
این کار نیاز به یه بازاریابی قوی داره در ضمن قیمت و کیفیت محصول هم مهمه یعنی شما باید محصولی رو پخش کنید که علاوه بر کیفیت خوب قیمتش هم مناسب باشه و بسته بندیش هم شکیل باشه.در ضمن اگر که فروشگاهی سر زدی و از شما خرید نکرد نا امید نشو ولو اینکه 10 مرتبه هم سر بزنید و از شما خرید نکنه.خود این سرکشی باعث ایجاد رابطه میشه و باعث میشه شما بالاخره فروش داشته باشید.(یعنی برا اولین بار که برا فروش به یه فروشگاه مراجعه می کنید شما بعنوان یه فرد غریبه و نا آشنا هستید اما اگر که چند مرتبه اینکار رو تکرار کنی شما هر دفعه آشناتر هستید)(سعی کنید رابطه ایجاد کنید)

RE: مشاوره درمورد پخش مواد غذایی - pooga - 12-09-2014 04:49 PM

سلام و درود با تجربه ای کمی که تو فروش داشتم البته خیلی کوچک تر از اونیم که بخوام اموزش بدم ولی داشته هامو بهتون انتقال میدم
اول اینکه شما فرشتون رو باید مشخص کنید و باید هدفی رو برای خودتون مشخص کنید که تا کجا میخواید پیشرفت کنید ....
اینکاری که شما میکنید فروش گرم هستش اما تا چه زمانی میخواید فروش گرم بزنید ...چند سال بلاخره باید پله های ترقی رو پی کنید و برید بالا و بتونید پوشش توی منطقه و ...رو انجام بدید ...

اما با گفته اقا مرتضی موافق هستم توی کار باید دقیق باشید وبا مشتری رابطه ایجاد کنید اما خود رابطه ایجاد کردن بستگی به نوع مشتریت داره و بحث های مختلفی داره