سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران (/showthread.php?tid=12290)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - MARYAR - 10-31-2014 04:20 PM

سلام دوستان عزیزمممم
حالتون چطورهههه؟؟؟؟
همونطور که میدونید تاریخ تولد انجمن دوست داشتنیمون 2 آذره و تقریبا 3 هفته دیگه زمان باقیست تا اون روز

ازتون میخوام پیشنهادات خودتونو در مورد مراسم چهارمین سالگرد تاسیس این خونه دوست داشتنی در این تاپیک عنوان کنید
با تشکر
پیروز و شاد باشید10_004

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - habib tousi - 10-31-2014 04:27 PM

ی سفر بذارید همه دور همدیگه جمع بشیم.منکه خیلی دلم برا همه تون تنگ شده

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - صدفی - 11-01-2014 12:12 PM

سلام بر همه عزیزانم
گل نیلوفرم منم با سفر موافقم اگه یه سفر خوب دوروزه داشته باشیم عالی میشه

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - jahanagahi - 11-01-2014 08:43 PM

همیشه زحمات مسافرت را استاد MARYAR عزیز تقبل کرده اند. من یکی که در خدمتم.

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - soshiant - 11-02-2014 12:32 AM

اگه بیاید گلستان خیلی عالی میشه ما هم چشممون به جمالتون روشن شه

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - alicpu - 11-02-2014 12:47 PM

ایول واقعا چهار سال گذشت. خیلی محیط خوبی هست. و خیلی از دوستان توانسته اند پیشرفت بکنند. یادش به خیر تایپک کسب درامد از اینترنت را وقتی زمان داشتم چه غوغای در ان به پا بود. یا جلسات انلاین در چت همین انجمن.
یادش به خیر
امیدوارم همه تان امسال همدیگر را ببینید. بنده که متاسفانه به علت مشغله دانشگاهی و کاری نمی توانم هماهنگ بکنم
و بیاییم ببینمتون.

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - MARYAR - 11-04-2014 06:35 PM

خوب دوستان خیلیم عالی که همه تون حضور خواهید داشت
پیشنهاد خودم اینه مثل سال اول یک تولد و سمینار کوچیک در تهران داشته باشیم در یک عصر که همه بتونن بیان.
مثلا روز 6 آذر 5شنبه عصر

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - MARYAR - 11-20-2014 07:25 PM

دوستان و همراهان همیشگی

مراسم چهارمین سالگرد تولد انحمن در تاریخ 5شنبه 6 آذر ساعت 15 تا 18 برگزار می گردد.
از همه علاقمندان به حضور در این مراسم تقاضا دارم عدد 3 را به شماره 2144294437 ارسال نمایید و یا به اکانت بنده پیغام خصوصی بدهید.
ظرفیت محدود می باشد بنابراین اولویت دعوت با کسانی ست که زودتر ثبت نام می نمایند.

آدرس: تهران- بلوار مرزداران- خ ایثار- پ 5 ساختمان افرا- واحد 4
10_004
برنامه کامل و سخرانان متعاقبا اعلام خواد شد.

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - nava752 - 11-21-2014 11:03 PM

آقا منم دوس دارم بااااااااااااااشمممممممممممممم Sad(((((((((
ولی میانترم دارم همون روز Sad((
شماره استادمو با هزار بدبختی گیر آوردم و زنگ زدم باهاش صحبت کردم که از من زودتر بگیره یا دیرتر ، کشتم خودمو قبول نکرد Sad((
جای منم خالی کنین Sad

RE: 2 آذر چهارمین سالگرد تولد انجمن میلیاردرهای آینده ایران - m_grate29 - 11-23-2014 11:47 AM

با سلام و سپاس

مبارک باشه
ان شالله تا ساعت 20 برنامه هست خودمون رو برسونیم دیگه؟