سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه كشاورزي (/forumdisplay.php?fid=117)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی (/showthread.php?tid=12278)

راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی - کایزن - 10-29-2014 02:58 PM

سلام برای انتخاب نام برند برای تولید مواد غذایی کمکم کنید تشکر

RE: راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی - pooya 90 - 10-30-2014 01:01 AM

(10-29-2014 02:58 PM)کایزن نوشته شده توسط:  سلام برای انتخاب نام برند برای تولید مواد غذایی کمکم کنید تشکر

چه شاخه ای؟
شرکت میخوای ثبت کنی یا برند؟ برند بنام شرکت (شخصیت حقوقی) یا شخص حقیقی مثلا خودت.
اسمها تو طبقات مختلف ثبت میشه.
تو اینترنت سرچ کن طبقات مختلف رو
سایت اداره ثبت علائم تجاری هم امکانی برای سرچ اسمهای مشابه داره، یعنی اسمی رو میزنی میگه که قبلا ثبت شده یا نه. اینم لینک مستقیم:
http://ip.ssaa.ir/BSigns/search.aspx

RE: راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی - کایزن - 11-01-2014 08:53 AM

سلام تشکر از راهنمایی شما.شخص حقیقی. فعلا قصد راه اندازی شرکت ندارم

RE: راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی - pooya 90 - 11-02-2014 03:16 AM

(11-01-2014 08:53 AM)کایزن نوشته شده توسط:  سلام تشکر از راهنمایی شما.شخص حقیقی. فعلا قصد راه اندازی شرکت ندارم

سلام
یه مجوز نیازه، مثلا جواز تاسیس از اداره صنایع، که من خودم گرفتم، چندان فرایند سختی نیست.
بعدش انتخاب نام و پر کردن اظهارنامه که اینترنتی انجام میشه.
تجربه شخصی خودم رو میگم:
برای اینکه برای اظهارنامه اخطار رد بخاطر تشابه صادر نشه، اول چند تا اسم انتخاب کن برو مستقیم اداره ثبت علائم تجاری ط 2، بگو میخوام یه استعلام ساده بگیرم در صورت احتمال تایید اظهارنامه پر کنم، چون من بار اول اسمم رد شد، بخاطر تشابه به یه اسمی که قبلا ثبت شده بود. این اسم ثبت شده هم از برندهای معروف نبودا، یه برند گمنام که شاید هیچ فعالیتی هم نداشته باشه.
مجوزت رو هم طوری بگیر که بتونی طبقات مرتبط با محصولی که الان و احتمالا در آینده کار خواهی کرد بتونی باهاش ثبت کنی.

RE: راهنمایی در مورد انتخاب نام برای برند تولید مواد غذایی - saeedilam72 - 05-07-2015 12:15 PM

سلام دوست عزیز درست می فرمیاند بعد از طی فرآیند مراحلی که گفته شده رو محصولت فکر کن بعد متناسب با محصول ونوع آوری برند انتخاب کن خواستی خودم در خدمتت هستم