سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست کمک در امر بازاریابی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: آموزش بازاریابی (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: درخواست کمک در امر بازاریابی (/showthread.php?tid=12251)

درخواست کمک در امر بازاریابی - Lady - 10-22-2014 11:05 PM

سلام دوستان، من فروش محصول یک شرکت رو قبول کردم. این شرکت محصولات جدید تولید می کنه. محصولی که من باید بازاریابی کنم یک اسپری دافعه گربه است که وقتی این اسپری رو به کیسه زباله می زنید گربه دیگه سراغ کیسه نمی ره و کیسه رو پاره نمی کنه (حتی اگه گوشت داخل کیسه باشه). اولش می خواستم به شهرداری ها بفروشم. با چندین شهرداری مکاتبه کردم و اونا هم عملکرد این محصولو تایید کردند ولی با جواب این که فعلا بودجه نداریم مواجه شدم. به نظرتون چه جوری می تونم روی این محصول بازاریابی کنم و مشتری جلب کنم.

RE: درخواست کمک در امر بازاریابی - کاسپین پت - 02-06-2015 07:48 PM

سلام محصولتون ساخت خودتونه یا وارداتیه قیمت تمام شده محصولتون چقدره

RE: درخواست کمک در امر بازاریابی - Lady - 02-06-2015 11:11 PM

(02-06-2015 07:48 PM)کاسپین پت نوشته شده توسط:  سلام محصولتون ساخت خودتونه یا وارداتیه قیمت تمام شده محصولتون چقدره

سلام، تولید خودمون و ثبت اختراع داره. در مسابقات مخترعین جهان اول شده.

RE: درخواست کمک در امر بازاریابی - depelink - 11-23-2015 03:07 PM

(10-22-2014 11:05 PM)Lady نوشته شده توسط:  سلام دوستان، من فروش محصول یک شرکت رو قبول کردم. این شرکت محصولات جدید تولید می کنه. محصولی که من باید بازاریابی کنم یک اسپری دافعه گربه است که وقتی این اسپری رو به کیسه زباله می زنید گربه دیگه سراغ کیسه نمی ره و کیسه رو پاره نمی کنه (حتی اگه گوشت داخل کیسه باشه). اولش می خواستم به شهرداری ها بفروشم. با چندین شهرداری مکاتبه کردم و اونا هم عملکرد این محصولو تایید کردند ولی با جواب این که فعلا بودجه نداریم مواجه شدم. به نظرتون چه جوری می تونم روی این محصول بازاریابی کنم و مشتری جلب کنم.

شما باید برای بازاریابی هر محصولی بازار هدف خودتون رو شناسایی کنید اگه محصو لات دیکه دارید یا حتی همین محصول که می خوایید بفروش برسونید می تونید از بازاریابی ایمیلی و پیامکی استفاده کنید البته من خودم یک محصولی میشناسم که همه ابزارهای بازاریابی را یکجا برای کاربران فراهم کرئده همچنین اطلاعات تماس بازار هدف رو در اختیار کاربر قرار می ده اسم این نرم افزار آروانت وب هستش و برای بازاریابی هر محصولی کارایی داره حتی آژانس های مسافرتی هم دارن برای تبلیغ تورهاشون از این نرم افزار استفاده میکنند