سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چه کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=130)
+---- موضوع: چه کنم؟ (/showthread.php?tid=12250)

صفحه ها: 1 2

چه کنم؟ - Lady - 10-22-2014 11:01 PM

سلام دوستان، من فروش محصول یک شرکت رو قبول کردم. این شرکت محصولات جدید تولید می کنه. محصولی که من باید بازاریابی کنم یک اسپری دافعه گربه است که وقتی این اسپری رو به کیسه زباله می زنید گربه دیگه سراغ کیسه نمی ره و کیسه رو پاره نمی کنه (حتی اگه گوشت داخل کیسه باشه). اولش می خواستم به شهرداری ها بفروشم. با چندین شهرداری مکاتبه کردم و اونا هم عملکرد این محصولو تایید کردند ولی با جواب این که فعلا بودجه نداریم مواجه شدم. به نظرتون چه جوری می تونم روی این محصول بازاریابی کنم و مشتری جلب کنم.

RE: چه کنم؟ - pakhshe_ava - 10-22-2014 11:20 PM

تراکت درست کن بده به یکی فقط بندازه تو خونه های پایین شهر و جاهایی که فکر میکنی گربه زیاد میچرخه و به باغ و ... نزدیکه 100 درصد فروش میکنی

RE: چه کنم؟ - Lady - 10-23-2014 08:12 PM

کسی مغازه سوپری نداره که محصولو بیاره تو مغازش بفروشه؟ یا کسانی که توی پخش محصولات برای سوپر مارکت ها رو دارن بشناسه؟

RE: چه کنم؟ - Saeed.MD - 10-23-2014 10:12 PM

چقدر ایده ی جالبی هست.قیمتش چنده این اسپری ها؟

RE: چه کنم؟ - saeedhashemi1371 - 10-23-2014 10:47 PM

داداش قیمت کلی رو بگو شاید ما مشتری بودیم یا برات فروختیم!
وارد کردی؟
قیمت بده

RE: چه کنم؟ - Lady - 10-24-2014 11:12 PM

هر اسپری 40 سی سی، که برای 30 کیسه زباله استفاده می شه، 2500 تومان.

RE: چه کنم؟ - هوگر خولقینه ر - 11-16-2014 05:15 PM

به نظرم چیز جالبیه اگه روش کار بشه میتونه فروش خوبی داشته باشه.اما دیگه نون گربه ها آجر میشه

RE: چه کنم؟ - arezu - 11-16-2014 06:44 PM

سلام دوست عزیزم عالیه قیمت مناسبی هم داره میتونی به رستوران ها و اغذیه فروشها بفروشید ما هم در رستوران با مشکل پاره شدن کیسه های زباله توسط گربه و جریمه ها و اخطار های شهرداری رو به رو هستیم وقتی هم که زباله ها رو در سطل های خود شهرداری نگه میداریم تمام مغازه های اطراف و همسایه ها زباله هاشون رو دور و اطراف سطل های رستوران ما میزارند و در آخر دوباره شهرداری یقه ما رو میچسبه. این تنها مشکل ما نیست همه همکاران ما با مشکلی شبیه این رو به رو هستند همچنین میتونی بعد از فروش برای خریدارانی که از محصولت راضی هستند اشتراکی درست کنی و ماهیانه براشون یک عدد با پیک رایگان بفرستی. برات آرزوی موفقیت میکنم

RE: چه کنم؟ - arezu - 11-16-2014 06:46 PM

راستی من اصفهانم اگه اینجا بازار پیدا کردی ما هم خریداریم

RE: چه کنم؟ - esijm - 11-16-2014 06:46 PM

یکی از بهترین جاها برای فروش این محصول نمایشگاه هاست. از عملکرد محصول یک فیلم تهیه کنید و روی یک نمایشگر به نمایش بزارید. خودتون هم میتونید با حوصله و صبر زیاد برای بازدید کننده ها توضیح بدین.
میتونید یه تراکت تبلیغاتی با متنی که محصول رو به خوبی توضیح بده تهیه کنید و محصول تون رو برای سری اول به صورت امانی پیش بهداشتی ها بزارید و اون تراکت رو هم در فروشگاهشون نصب کنید